Вівторок, 07.05.2024, 02:39
МЕГАСПОРТ
Вітаю Вас Гість | RSS
Головна | ГП Китаю - Сторінка 3 - Форум Мегаспорта | Реєстрація | Вхід
[ Нові повідомлення · Учасники · Правила форуму · Пошук · RSS ]
  • Сторінка 3 з 4
  • «
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • »
Модератор форуму: semeniuk  
Форум Мегаспорта » Спорт » Формула 1 » ГП Китаю (Shanghai International Circuit)
ГП Китаю
МатематикДата: П`ятниця, 12.04.2013, 09:19 | Сообщение # 61

Лауреат: 5658
кэп
03.11.2009
Чернівці
Offline


З повагою - математик
МатематикДата: П`ятниця, 12.04.2013, 09:20 | Сообщение # 62

Лауреат: 5658
кэп
03.11.2009
Чернівці
Offline
От і завершилась перша практика. Складно сказати, як далі буде складатись. Гонщики мало кіл проїхали поки. На чолі Мерседеси. Дивно? Мені - ні. Цікаво Феттель знову буде 11 у кваліфікації?

З повагою - математик
IrishkaДата: П`ятниця, 12.04.2013, 10:34 | Сообщение # 63

Лауреат: 597
друг
02.04.2010
Донецк
Offline
Цитата (Математик)
Цікаво Феттель знову буде 11 у кваліфікації?

Я думаю, что низкие позиции его не пугают, он сможет прорваться. А вот как он будет вести себя с партнером по команде..?? Последнее его интервью ясно дало понять, что все извинения перед Марком за ГП Малайзии фальшивы и каких-то уступок ему или команде от Сэба не дождаться.


Жизнь - это гонка, где каждый стремится вырваться вперёд,
чтобы придти к финишу последним...
сухОФруктДата: П`ятниця, 12.04.2013, 11:19 | Сообщение # 64

Лауреат: 7466
Рада Мегаспорту
11.02.2010
Київ
Offline
Феттель трохи обнаглів, якщо чесно. Також читав його останні інтерв"ю і трішки був в шоці. Як можна було сказати, що Уеббер не заслуговував на перемогу?! Це в першу чергу неповага до напарника! Та і керівництво Ред Булла також молодці...Я співчуваю Марку. А сама команда від цього може пострадати: зарад ред булли не мають явної переваги над іншими, і суперечки між пілотами в середині можуть принести негативний результат. По суті Марку зараз буде пофіг на команду, він буде намагатися втерти носа Себу...І все може закінчитися як у Турції в 2010 році.

"To strive, to seek, to find, and not to yield"
МатематикДата: Субота, 13.04.2013, 09:41 | Сообщение # 65

Лауреат: 5658
кэп
03.11.2009
Чернівці
Offline
Цитата (сухОФрукт)
І все може закінчитися як у Турції в 2010 році.

Я б на таке ще раз-другий подивився smile


З повагою - математик
IrishkaДата: Субота, 13.04.2013, 17:27 | Сообщение # 66

Лауреат: 597
друг
02.04.2010
Донецк
Offline
Марк Уэббер исключён из протокола квалификации

После квалификации, которую Марку Уэбберу пришлось завершить досрочно, команда не смогла откачать из баков один литр топлива, необходимый для контрольной пробы. В баках машины Марка осталось лишь 150 мл топлива и стюарды исключили австралийца из протокола квалификации.

У команды есть выбор – Марк может начать гонку с последней позиции или, как в случае с прошлогодней дисквалификацией Себастьяна Феттеля в Абу-Даби, нарушить режим закрытого парка, скорректировать настройки машины и стартовать с пит-лейн.


Жизнь - это гонка, где каждый стремится вырваться вперёд,
чтобы придти к финишу последним...


Повідомлення відредагував Irishka - Субота, 13.04.2013, 17:28
IrishkaДата: Субота, 13.04.2013, 17:30 | Сообщение # 67

Лауреат: 597
друг
02.04.2010
Донецк
Offline
Цитата (сухОФрукт)
По суті Марку зараз буде пофіг на команду, він буде намагатися втерти носа Себу..

Давно уже пора! Если команда не будет палки в колеса вставлять (в прямом и переносных смыслах), то шансы его очень велики.


Жизнь - это гонка, где каждый стремится вырваться вперёд,
чтобы придти к финишу последним...
AccringtonДата: Неділя, 14.04.2013, 13:02 | Сообщение # 68
forever young

Лауреат: 1441
Рада Мегаспорту
16.11.2009
Киев
Offline
Алонсо молодец, не зря мы в него поверили))
IrishkaДата: Неділя, 14.04.2013, 13:22 | Сообщение # 69

Лауреат: 597
друг
02.04.2010
Донецк
Offline
Классная гонка!! Алонсо - настоящий чемпион! Очень уверенно и настойчиво проводил обгоны и до самого конца держался молодцом!
Кими провел очень нервную гонку, на него это совсем непохоже. Мне кажется, что еще пару кругов бы и вторая позиция не осталась бы за ним. как, впрочем, и третья за Льюисом. Феттель просто невероятными темпами догнал парочку Кими-Хэм, не хватило времени ему.
А этот финиш!! До последнего не показывали, кто на третьем месте, я уж думала Сэб успел таким первым пересечь финишную прямую.
Честно говоря, так и не поняла, зачем Феттелю понадобился последний пит, мне кажется, он смог бы удержаться на своей позиции и без смены шин. Хотя, в конце, как показали трассу, усеянную резиновой крошкой, аж жутко стало.  Зрелищность - это, конечно, хорошо, но является ли безопасным такой состав резины для самих пилотов. Ведь она не только крошится, а и отлетает в разные стороны с очень большой силой. В общем, качество Пирелли оставляет желать лучшего..
Теперь по поводу Фелипе. Опять напортачили с питами, хоть и самое быстрое время (2,4сек.), очень неудачно выбирали время и Масса без конца попадал в трафик, поэтому и позиция такая.. Тактика команды или очередное совпадение??
Ну и про Марка, вот уж кого неудачи преследуют. Мне кажется, что еще один залет команды, и Марк покинет их. И мне кажется, что поступит очень правильно.


Жизнь - это гонка, где каждый стремится вырваться вперёд,
чтобы придти к финишу последним...
AccringtonДата: Неділя, 14.04.2013, 13:47 | Сообщение # 70
forever young

Лауреат: 1441
Рада Мегаспорту
16.11.2009
Киев
Offline
ну Кими вроде сказал, что после столкновения с Пересом машина стала малость плохо управляемой.

ну а Феттель, если уж решился в конце идти на ПС, нужно было делать это раньше на пару кругов, думаю, Хэм не устоял, а так мимо подиума.

Цитата (Irishka)
Ну и про Марка, вот уж кого неудачи преследуют. Мне кажется, что еще один залет команды, и Марк покинет их. И мне кажется, что поступит очень правильно.

они явно дают понять, что он им уже не нужен.
IrishkaДата: Неділя, 14.04.2013, 14:45 | Сообщение # 71

Лауреат: 597
друг
02.04.2010
Донецк
Offline
Цитата (Accrington)
они явно дают понять, что он им уже не нужен.

Если руководство продолжит такое поведение относительно Марка, то к концу сезона он в психушку попадет((


Жизнь - это гонка, где каждый стремится вырваться вперёд,
чтобы придти к финишу последним...
сухОФруктДата: Неділя, 14.04.2013, 14:45 | Сообщение # 72

Лауреат: 7466
Рада Мегаспорту
11.02.2010
Київ
Offline
Феттель пішов на підстоп, тому що згідно регла енту, пілот повинен на протязі гонки використати 2 різних комлекта гум - в китаї це були софт і медіум. Практично усі пілоти стартувал на софті, а потім перейшли на медіум. А Феттель стартував на медіумі. Якби він не змінив би ризину - його б дискваліфікували.

"To strive, to seek, to find, and not to yield"
IrishkaДата: Неділя, 14.04.2013, 15:35 | Сообщение # 73

Лауреат: 597
друг
02.04.2010
Донецк
Offline
Цитата (сухОФрукт)
Феттель пішов на підстоп, тому що згідно регла енту, пілот повинен на протязі гонки використати 2 різних комлекта гум - в китаї це були софт і медіум. Практично усі пілоти стартувал на софті, а потім перейшли на медіум. А Феттель стартував на медіумі. Якби він не змінив би ризину - його б дискваліфікували.

Это очередной недочет команды, надо было раньше проводить этот пит, шансов было бы больше.


Жизнь - это гонка, где каждый стремится вырваться вперёд,
чтобы придти к финишу последним...
semeniukДата: Понеділок, 15.04.2013, 09:39 | Сообщение # 74
robin

Лауреат: 12159
admin
24.03.2010
Луцьк
Offline
Цитата (Irishka)
Это очередной недочет команды, надо было раньше проводить этот пит, шансов было бы больше.

Іра, так неясно було скільки витримає софт в високому темпі. Тому вони не ризикнули їхати ним більше кіл.
Ще не ясно чому Хюлькенбергу софт поставили на передостанній, а не на останній відрізок. А таку хорошу гонку проводив.
Взагалі який вже поспіль сезон ця ситуація з шинами не перестає напрягати. Може гонки від того і цікавіші, але якось це не правильно для формули.
Алонсо прекрасну гонку провів. Він і в Малазії мав за перемогу боротись, але там тупанули з заміною крила. А так болід добре виглядає, повинен боротись з Себом за титул.
Хоча на рівні з Ферні для мене героєм гонки став Дженс. На одній гумі, стільки кіл, це фантастика.


Ну ни фига себе журналюга!!!
сухОФруктДата: Понеділок, 15.04.2013, 10:27 | Сообщение # 75

Лауреат: 7466
Рада Мегаспорту
11.02.2010
Київ
Offline
Цитата (semeniuk)
Взагалі який вже поспіль сезон ця ситуація з шинами не перестає напрягати.
З точки зору тактики - це цікаво! Часто бувало, коли лідер везе добрий десяток своїм переслідувачам, а потіи несподівано починає втрачати по секунді на колі...Мене більше напрягають ті куски гуми, які валяються на треку! Воно і виглядая якось ненормально...Тому в цьому плані гуми Піреллі відстій!


"To strive, to seek, to find, and not to yield"
сухОФруктДата: Неділя, 20.04.2014, 19:01 | Сообщение # 76

Лауреат: 7466
Рада Мегаспорту
11.02.2010
Київ
Offline
Сьогодні знову гонка була нудновата...Прикро, що все таки Алонсо не втримав Росберга. Але хоч якийсь прогрес є.
Неприємно дивують Маки, я думав вони будуть другою силою після Мерсів...
Із сьогоднішньої гонки найбільше запам'ятався момент, коли круговий Кобаяші обігнав  Феттеля! Ото у Себа здивування було. Мабуть він свій рівень побачив biggrin


"To strive, to seek, to find, and not to yield"
МатематикДата: Понеділок, 21.04.2014, 01:17 | Сообщение # 77

Лауреат: 5658
кэп
03.11.2009
Чернівці
Offline
Я вже писав про це після Австралії, але Ряйконен все більше стає схожим на Массу - зразка останніх років у Ферарі, чи я драматизую?

З повагою - математик
semeniukДата: Четвер, 24.04.2014, 12:30 | Сообщение # 78
robin

Лауреат: 12159
admin
24.03.2010
Луцьк
Offline
Подивився гонку в запису.
Те що Мерси в іншій лізі це ясно, тому і не зміг Алонсо стримати Розберга. А сам Фернандо в черговий раз показав, яким пілотом він є. Витискає всі соки з цього боліда. От забери його з команди в останні сезони, де була б Феррарі??? По Кімі, згоден з Ігорем. Щось це геть не той Кімі якого всі чекали. З такими результатами треба було брати в команду Хюлькенберга чи Переса. Або Кобаяші на крайняк. І думаю було б краще.


Ну ни фига себе журналюга!!!
МатематикДата: Субота, 11.04.2015, 10:28 | Сообщение # 79

Лауреат: 5658
кэп
03.11.2009
Чернівці
Offline
Я дивлюсь кваліфікацію в прямому ефірі і без реклами

З повагою - математик
сухОФруктДата: Субота, 11.04.2015, 10:31 | Сообщение # 80

Лауреат: 7466
Рада Мегаспорту
11.02.2010
Київ
Offline
А я лише гонку гляну завтра. Якщо я після прогнозів ще сяду квалу дивитись, то мене жінка вб'є просто і я гонки не побачу завтра.

"To strive, to seek, to find, and not to yield"
semeniukДата: Субота, 11.04.2015, 18:51 | Сообщение # 81
robin

Лауреат: 12159
admin
24.03.2010
Луцьк
Offline
Я тільки додивився квалу, не було можливості в прямому ефірі дивитись.
перевага Мерсів не дивна, це все зрозуміло. Але в черговий раз Себ ближче до них ніж всі інші. Кімі в своєму репертуарі, не може нормально квалу забацати, знов в самій гущу подій стартує. Знов якесь зіткнення і геройський прорив в очки, але хочеться від нього більшого.
Вільямси молодці, боротимуться з Феррарі в цій гонці. Це їх рівень в цьому сезоні. Хочеться бачити боротьбу між Льюісом і Ніко, тоді бцудуть шанси у Себа. А взагалі дуже важливий старт, якщо Себ зможе випередити Ніко, то все може бути.


Ну ни фига себе журналюга!!!
IrishkaДата: Неділя, 12.04.2015, 15:42 | Сообщение # 82

Лауреат: 597
друг
02.04.2010
Донецк
Offline
Цитата semeniuk ()
Хочеться бачити боротьбу між Льюісом і Ніко, тоді бцудуть шанси у Себа.

Похоже, что Нико сегодня был буфером между Льюисом и Сэбом. Очень надеюсь, что команда избрала такую тактику только на эту гонку. Хочется честной борьбы на трассе, а не в паддоке. Льюис был великолепен от начала и до конца. Особенно понравился его старт. Рассчитал все красиво, у Нико не было шансов. Всю гонку переживала, что Хэма накажут за такое положение на стартовой позиции.
Феррари подросли таки)) Что они там такое подкрутили, чего не могли при Алонсо сделать?? Жалко его видеть в конце пелетона..


Жизнь - это гонка, где каждый стремится вырваться вперёд,
чтобы придти к финишу последним...


Повідомлення відредагував Irishka - Неділя, 12.04.2015, 15:44
МатематикДата: Неділя, 12.04.2015, 16:11 | Сообщение # 83

Лауреат: 5658
кэп
03.11.2009
Чернівці
Offline
Очень понравилась борьба Дженсона с Мальдонадо, пускай все завершилось инцидентом, но все же это вселяет надежду, что Макларены смогут добавить. Если красные добавят в Европе - дальше пойдут очень интересные гонки. Лишь бы не наоборот, т.к. в Мерседесе тоже не сидят сложа руки. А вообще очень живое ГП Китая в этом году.

З повагою - математик
semeniukДата: Четвер, 16.04.2015, 11:50 | Сообщение # 84
robin

Лауреат: 12159
admin
24.03.2010
Луцьк
Offline
Тю, тільки сьогодні побачив, що не відписався про гонку, хоч дивився в прямому ефірі.
Сподобався темп Феррарі на софті, ішли в один темп з Мерсами, тільки от на жорсткішій гумі відстали. Але всеодно, в черговий раз бачимо, що прірви між командами не має і це дуже обнадіює. Я не вірю, що в Льюіса хтось забере чемпіонство, як і в те що Мерси не візьмуть Кубок Конструкторів. Проте буде реальна боротьба, без чого формула сама на себе не схожа була.
А взагалі гонка в Китаї, як і її підсумки показала розстнановку сил в чемпіонаті. Льюіс, Ніко, Феттель, Кімі, два Вільямси, далі вінегрет, який з часом розбавлять Макларени.


Ну ни фига себе журналюга!!!
сухОФруктДата: Неділя, 17.04.2016, 10:57 | Сообщение # 85

Лауреат: 7466
Рада Мегаспорту
11.02.2010
Київ
Offline
Безумовно, нинішній сезон самий цікавий із декількох останніх! Не має явної переваги одніє команди над іншими - і це круто.
Сама гонка сьогодні була дуже цікава - особливо перша її частина. Не дивлячись на невдалий старт, Феррарі мене порадували - і Себ, і Кімі. Відверто кажучи, я не очікував після контакту на старті, що Кімі так далеко добереться. Тому я радий і такому результату.
Радий за Квята - хлопчина молодець!
А у Росберга третя перемога поспіль. Цьому безперечно сприяє те, що він поки єдиний із трійки команд, який за 3 етапи не мав проблем із автомобілем. Складається враження, що Мерседес спеціально підсунули Хему авто із проблемами  biggrin

Підсумовуючи, гонка класна, мої потреби як глядача задоволені, і ця формула мені подобаєтсья  smile


"To strive, to seek, to find, and not to yield"
MaxJokerДата: Неділя, 17.04.2016, 16:28 | Сообщение # 86
Ливерпулец

Лауреат: 4823
Рада Мегаспорту
24.03.2010
Київ
Offline
Да, отличный гран-при. Супер-плотность, тьма обгонов.
semeniukДата: Неділя, 17.04.2016, 22:31 | Сообщение # 87
robin

Лауреат: 12159
admin
24.03.2010
Луцьк
Offline
Олежка мене зранку не обманув, гонка надзвичайно цікава. всетаки не має тотальної переваги Мерсів по темпу, але при цьому все йде до перемоги Розберга в чемпіонаті. Мабуть вже заслужив, це може бути його останній шанс, чомусь так здається.
Гонка була дуже насичена. Квят класну гонку провів, Феррарі як ніколи, швидкість, обгони. Все було. І Льюіса я відмітив би, важка гонка, але приїхав в очки.
А взагалі, давно такого задоволення від формули не отримував.


Ну ни фига себе журналюга!!!
сухОФруктДата: Неділя, 17.04.2016, 22:47 | Сообщение # 88

Лауреат: 7466
Рада Мегаспорту
11.02.2010
Київ
Offline
Цитата semeniuk ()
А взагалі, давно такого задоволення від формули не отримував.

Погоджуюся на 100%. Це було круто smile


"To strive, to seek, to find, and not to yield"
semeniukДата: Неділя, 17.04.2016, 23:00 | Сообщение # 89
robin

Лауреат: 12159
admin
24.03.2010
Луцьк
Offline
Цитата сухОФрукт ()
Погоджуюся на 100%. Це було круто


Знаєш до цього всього не вистачає тільки одного. Щільності в заліку пілотів, відсутності явного лідера. Але мабуть не все зразу cool


Ну ни фига себе журналюга!!!
сухОФруктДата: Неділя, 09.04.2017, 21:05 | Сообщение # 90

Лауреат: 7466
Рада Мегаспорту
11.02.2010
Київ
Offline
Ооо... глянув я у запису гонку. Австралію я не дивився, тому для мене це відкриття сезону. Я кайфанув, тим більше З коментарями Подзигуна гонка пройшла досить жваво )
Хему пощастило, що Себ потрапив у трафік на старті і гонка для Мерсів виявилася спокійною. Не розумію, чому Феррарі не прийняли вольове рішення і не сказали Кімі поступитися місцем раніше, адже видно було, що Себ швидший і Кімі його гальмує. І пройти Ріккьярдо можна було раніше. В цій гонці Себ красень, 2 круті обгони і 1 над Ферстапеном трохи пощастило.
Ще думаю, що Фераррі натупили із пізнім піт-стопом Кімі - як на мене, його потрібно було кликати ще перед Ферстапеном і ставити Суперсофт. Так після піту перед Кімі була б вільна траса і швидкий комплект гуми. Потенційно це давало б можливість випередити ред бул на їх зупинці.
І взагалі я на Кімі злий, він розчаровує. Таке враження, що він за кермом лаунж слухає. З таким підходом Фераррі кубок конструкторів не візьмуть.

Безперечно красень гонки - це Ферстапен - старт такий, ніби він включив турбо ракету ))) і їх боротьба із Данні в кінці гонки потішила.

А ще запамятався обгін Грожана Масси по зовнішньому радіусі. В цілому я довольний гонкою, жду Бахрейн )
Форум Мегаспорта » Спорт » Формула 1 » ГП Китаю (Shanghai International Circuit)
  • Сторінка 3 з 4
  • «
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • »
Пошук:

Mega Team © 2024