Вівторок, 07.05.2024, 04:26
МЕГАСПОРТ
Вітаю Вас Гість | RSS
Головна | ГП Китаю - Сторінка 2 - Форум Мегаспорта | Реєстрація | Вхід
[ Нові повідомлення · Учасники · Правила форуму · Пошук · RSS ]
  • Сторінка 2 з 4
  • «
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • »
Модератор форуму: semeniuk  
Форум Мегаспорта » Спорт » Формула 1 » ГП Китаю (Shanghai International Circuit)
ГП Китаю
PIVotДата: П`ятниця, 16.07.2010, 12:13 | Сообщение # 31

Абітурієнт: 8
вболівальник
06.05.2010
Dnepr
Offline
Quote (Nafanya)
Quote (Oleandra)
надо свою долю репейников получить

очень надо!!!

ненене... biggrin
В этом сезоне по этим вопросам просьба обращаться в РБР на имя Феттеля wink

semeniukДата: П`ятниця, 15.04.2011, 00:39 | Сообщение # 32
robin

Лауреат: 12159
admin
24.03.2010
Луцьк
Offline
Уже завтра гонщики їхатимуть практики. Потроху підтягуємось в Китай.

Ну ни фига себе журналюга!!!
IrishkaДата: Субота, 16.04.2011, 14:31 | Сообщение # 33

Лауреат: 597
друг
02.04.2010
Донецк
Offline
Самая неудачная квалификация, на мой взгляд... От Петрова можно было ожидать чего угодно, но сегодня он просто "убил" своей выходкой!! Столько пилотов по его "милости" лишились возможности показать хорошие результаты. Ну почему нельзя было заехать в боксы?? Ведь он проезжал заезд на пит-лэйн, когда почувствовал проблемы в машине. Нет, надо было остановиться посреди трассы. А он еще после этого улыбался, когда интервью давал. В общем, говорить даже не хочется...
Непонятно только, если это действительно КПП подвела, будут ли штрафовать Петрова на 5 позиций? Пока нет никакой инфы по этому поводу.
И еще одно - неужели РБ решили уже сейчас сделать Феттеля двухкратным? Настолько глупо было принимать решение об отмене КЕРСа на болиде Марка, еще и потом Хорнер заявил, что резина была недостаточно прогрета на блиде Уээбера. Хоть бы уж во вторую часть квалы разрешили доехать. <_< Издевательство сплошное!! Надеюсь, что завтра гонка будет повеселее.


Жизнь - это гонка, где каждый стремится вырваться вперёд,
чтобы придти к финишу последним...
semeniukДата: Субота, 16.04.2011, 22:39 | Сообщение # 34
robin

Лауреат: 12159
admin
24.03.2010
Луцьк
Offline
Я теж розчарований рішенням по Вебберу. Просто шкода Марка, за що ж вони його так? Якось підсвідомо починаю вболівати проти Феттеля, хай будь-хто, тільки не він angry
Не зовсім вдало Феррарі відкатали, знову стартуватимуть невисоко wink


Ну ни фига себе журналюга!!!
МатематикДата: Субота, 16.04.2011, 23:35 | Сообщение # 35

Лауреат: 5658
кэп
03.11.2009
Чернівці
Offline
Чи в мене розігралась хвора уява, чи Вебера плавлять з самого початку, не відкладаючи на кінець сезону?..
Ех, так близько були Макларени за підсумками перших двох частин... Вони теж вороги smile , але я ще з минулого сезону вболіваю проти Феттеля. Нічого з собою не можу зробити...

Ну а червоним побажаю вдалого старту і показати в гоночному режимі кращий час. Зважаючи на різницю в часі між комплектами Піреллі - гонка буде непередбачуваною. Лишень би нічого не наплутали там у Феррарі.

Пертов по троху стає такою собі скалкою для всіх гонщиків, сьогодні це. Рік тому Алонсо sad ...


З повагою - математик

Повідомлення відредагував Математик - Субота, 16.04.2011, 23:35
IrishkaДата: Неділя, 17.04.2011, 15:57 | Сообщение # 36

Лауреат: 597
друг
02.04.2010
Донецк
Offline
Гонка очень напряженная получилась. Череда бесконечных питов, между вторым и третьим вообще потерялась кто где и куда выедет и от кого еще чего ждать. Больше всех порадовал Шумичка!! Великолепный старт и по ходу гонки отлично смотрелся. Если бы использовали тактику 2 питов, думаю, смог бы остаться на 6 позиции. Могу здесь только одно сказать - Шуми возвращается!! clap
Очень переживала, когда ехала пара Шуми-Ферни. Болею за обоих, поэтому тяжеловато было смотреть на это противостояние.
На втором месте по зрелищности поставила бы Переса - вот уж кто сегодня камикадзе был. Довольно жестко обгонял и вытеснял с трассы. Будущее за ним pilot
Феррари, уже взяли за правило, портить гонку пилотам. Неужели нельзя было раньше позвать Фелипе на пит? Скорость хорошую показывали, но к позиции, в конечном итоге, это не имело никакого отношения. Запороли!!!!
Уэббер сегодня еще раз доказал, что зря команда из него делает второго. С восемнадцатого места прийти на третье - не каждый так сможет. И обгоны красивые были -и с Росбергом , и с Баттоном. Не хватило пары-тройки кругов, а то и Феттель бы попал под "раздачу" bash
Льюис - молодец! Хоть и не болею за него, отличная гонка получилась.
В общем, рада что не Феттель (простите меня, фаны РБ shy ), жаль, что не Масса!


Жизнь - это гонка, где каждый стремится вырваться вперёд,
чтобы придти к финишу последним...
semeniukДата: Неділя, 17.04.2011, 22:59 | Сообщение # 37
robin

Лауреат: 12159
admin
24.03.2010
Луцьк
Offline
Щойно додивився гонку в запису.
Я вже втомився від тактики Феррарі. Як так можна angry Масса взагалі класну гонку провів, неочікувано класну. Так що є підстави вважати що і Феліппе повертається.
Гонка дійсно була цікава, але мені не дає спокою цей бардак з шинами. Ну не має так бути в Формулі 1 wink Це ж королівські гонки, а не безпритульні ганялки. Так видовища стало багато, але ж якою ціною sad


Ну ни фига себе журналюга!!!
МатематикДата: Понеділок, 18.04.2011, 09:51 | Сообщение # 38

Лауреат: 5658
кэп
03.11.2009
Чернівці
Offline
Також дивився гонку в запису. Дуже цікаво і непередбачувано. Бардак із шинами - то, мабуть, саме те, що не дає РБ привозити суперникам ті самі секунди, що і в кваліфікації. Поки будемо терпіти, тим більше, що, ніби, обіцяють трохи виправитись.

Як і писали вище - клепки на містку Феррарі таки не вистачило sad Сумно, чудова гонка була, насамперед для Масси. Але вище встановленої стелі в перших гонках так і не вдалось піднятись. Тішить, що по-перше до Туреччини будуть якісь оновлення і... Алонсо не втрачає оптимізму smile

Гарна була боротьба, багато обгонів. Дійсно, Перес вчора замінив своїм запалом на межі розсудливості Кобаяші smile Вебер - молодець. Гарний прорив, попри доволі таки млявий старт. Макларени завдали першого удару по РБ, Хемілтон був перший, хто далі?


З повагою - математик

Повідомлення відредагував Математик - Понеділок, 18.04.2011, 09:52
МатематикДата: П`ятниця, 13.04.2012, 14:28 | Сообщение # 39

Лауреат: 5658
кэп
03.11.2009
Чернівці
Offline
Сьогоднішні практики нічого корисного, на мій погляд не принесли. Перша відбувалась під час поганих погодних умов, другу, вже на підсохшій трасі виграв Шумахер. Мерседес як завжди швидкий на одному колі - от чи не повториться сценарій попередніх двох гонок побачимо.

Гнітюче враження поки від Феррарі sad


З повагою - математик
сухОФруктДата: П`ятниця, 13.04.2012, 21:54 | Сообщение # 40

Лауреат: 7466
Рада Мегаспорту
11.02.2010
Київ
Offline
Ігор, я думаю на Феррарі надій в цьому сезоні покладати не варто...

"To strive, to seek, to find, and not to yield"
МатематикДата: П`ятниця, 13.04.2012, 22:09 | Сообщение # 41

Лауреат: 5658
кэп
03.11.2009
Чернівці
Offline
Quote (сухОФрукт)
Ігор, я думаю на Феррарі надій в цьому сезоні покладати не варто...


Так для мене більше намає на кого покладати сподівання. Залишається сподіватись, що практики практиками (може дійсно тестують якісь новинки), а в гоночному режимі все буде інакше.


З повагою - математик

Повідомлення відредагував Математик - П`ятниця, 13.04.2012, 22:10
сухОФруктДата: П`ятниця, 13.04.2012, 22:16 | Сообщение # 42

Лауреат: 7466
Рада Мегаспорту
11.02.2010
Київ
Offline
як свічить практика, тренировочні заїзди взагалі нічого не показують...лише кваліфікація більш-меньш дає відповіді на деякі питання,і то не завжди...я також підтримую Феррарі, але гадії тільки на Алонсо...а Масса...думаю, що він навіть в 10-ку завтра в кваліфіації не увійде...

"To strive, to seek, to find, and not to yield"
МатематикДата: П`ятниця, 13.04.2012, 22:57 | Сообщение # 43

Лауреат: 5658
кэп
03.11.2009
Чернівці
Offline
Quote (сухОФрукт)
а Масса...думаю, що він навіть в 10-ку завтра в кваліфіації не увійде...


Алонсо також прогнозує своє місце десь між 8 та 12. Може трохи лукавить, але в четвірку точно не підніметься.


З повагою - математик
IrishkaДата: Субота, 14.04.2012, 09:03 | Сообщение # 44

Лауреат: 597
друг
02.04.2010
Донецк
Offline
Quote (сухОФрукт)
як свічить практика, тренировочні заїзди взагалі нічого не показують..

По поводу первой и третьей - согласна, а вот вторая для меня бывает ориентиром на гонку.

Quote (Математик)
Алонсо також прогнозує своє місце десь між 8 та 12. Може трохи лукавить, але в четвірку точно не підніметься.


Что-то вы вообще их опустили)) Не забывайте, что Ферни выиграл предыдущую гонку.


Жизнь - это гонка, где каждый стремится вырваться вперёд,
чтобы придти к финишу последним...
IrishkaДата: Субота, 14.04.2012, 10:46 | Сообщение # 45

Лауреат: 597
друг
02.04.2010
Донецк
Offline
Феттель -11 завтра!!!!! Вот это да!!! Посмотрим, что третья часть квалы нам принесет. Пока мерсы мне нравятся))

Жизнь - это гонка, где каждый стремится вырваться вперёд,
чтобы придти к финишу последним...
IrishkaДата: Субота, 14.04.2012, 11:16 | Сообщение # 46

Лауреат: 597
друг
02.04.2010
Донецк
Offline
Вот это итоги!!! smile
Мерсы рулят!!!!!!!!!
Ураа!!!
Хэма, оказывается, штрафанули на пять позиций и он будет только седьмым стартовать.
Так что пропустить старт никак нельзя - первый ряд - просто загляденье!!
Вопрос теперь в команде... Хоть бы не подвели!!

Говорили, что Феррари поставила цель бороться с РБ. Выполняют поставленную задачу на отлично. И смешно, и грустно, честно говоря...


Жизнь - это гонка, где каждый стремится вырваться вперёд,
чтобы придти к финишу последним...
сухОФруктДата: Субота, 14.04.2012, 11:51 | Сообщение # 47

Лауреат: 7466
Рада Мегаспорту
11.02.2010
Київ
Offline
не думав, що перший ряд буде за Мерсами, здивували...хоча Китай і для Шумахера і для Росберга завжди був удачним...але знаючи як мерседеси хорошо проходять класифікацію і просто жах у гонці, то надій на їхню перемогу мало...здивував Феттель...Ред Були ослабли в цьому сезоні, точніше тепер в них не має явної переваги над іншими як в минулому сезоні...цікава буде гонка завтра! от тільки жалко, що з Червоненком так ніхто і не домовився...і знову не подивоюсь гонки sad

"To strive, to seek, to find, and not to yield"
semeniukДата: Субота, 14.04.2012, 23:14 | Сообщение # 48
robin

Лауреат: 12159
admin
24.03.2010
Луцьк
Offline
Тільки додивився кваліфікацію в запису.
Не можу сказати, що Феррарі розчарували. Всетаки не варто переоцінювати перемогу в попередній гонці Ферні. Він і сам про це говорить. І якщо він завтра займе місце десь 6-те, це буде хороший результат. Ховати шанси скудерії на цей сезон поки рано, все стане точно відомо після першого європейського етапу. Зараз Ферні головне сильно не відстати, він поки це і робить.
всетаки цікавий результат від Мерсів. А що це було від Ніко, я так і не зрозумів. Побачимо, чи не здадуть позиції в гонці, як це було раніше. А як же хочеться Шумі на подіумі побачити.
Заубери взагалі супер. Думав після попереднього ГП трохи здадуть позиції, а ні. Пілоти в них хороші, а значить гонка буде цікава.


Ну ни фига себе журналюга!!!
МатематикДата: Субота, 14.04.2012, 23:22 | Сообщение # 49

Лауреат: 5658
кэп
03.11.2009
Чернівці
Offline
Подивився я кваліфікацію аж у три підходи. І от які висновки напрошуються. Найперше - Алонсо таки не лукавив щодо свого місця біля десятки. Добре що хоч він в неї потрапив, а не завершив свій виступ в другій частині кваліфікації. Є надія, що а) на автомобілі Алонсо немає ніяких нових деталей biggrin б) вона налаштовна на гоночний режим. І ніби результатом Масси всі задоволені. Є певні сподівання, але гонка завтра покаже.

З повагою - математик
semeniukДата: Субота, 14.04.2012, 23:29 | Сообщение # 50
robin

Лауреат: 12159
admin
24.03.2010
Луцьк
Offline
Взагалі вражає щільність пілотів. Особливо в другій частині. Якщо така ж буде гонка, то це буде екшн biggrin

Ну ни фига себе журналюга!!!
МатематикДата: Субота, 14.04.2012, 23:46 | Сообщение # 51

Лауреат: 5658
кэп
03.11.2009
Чернівці
Offline
Quote (semeniuk)
це буде екшн


Увесь екшн зібрався в Заубері. Ще ті гарячі голови biggrin Шкода, що раніше вечора biggrin гонку не подивлюсь


З повагою - математик

Повідомлення відредагував Математик - Субота, 14.04.2012, 23:47
сухОФруктДата: Неділя, 15.04.2012, 04:21 | Сообщение # 52

Лауреат: 7466
Рада Мегаспорту
11.02.2010
Київ
Offline
Згадав, що у мене на супутнику є італійський канал RAI 1, який завжди в Італії показував Формулу...завтра проснуся в 10 і надіюся його не заблокують на час трансляції...

"To strive, to seek, to find, and not to yield"
semeniukДата: Неділя, 15.04.2012, 17:12 | Сообщение # 53
robin

Лауреат: 12159
admin
24.03.2010
Луцьк
Offline
Гонку довелось дивитись в запису, бо перед стартом зранку інет пропав.
Неочікувано стабільно проїхали Мерси. А Шумі не заслужив такого, думаю був би на подіумі, якби не те колесо злощасне.
Кімі таки не витримав. І з другого місця за такий короткий час покотився дуже далеко. Що значить велика щільність пелотону.
Від Феррарі нічого особливого і не чекав, але був момент, коли повірив у 5-6 місце Алонсо. Але та помилка в боротьбі з Пастором стала вирішальною.


Ну ни фига себе журналюга!!!
МатематикДата: Неділя, 15.04.2012, 18:48 | Сообщение # 54

Лауреат: 5658
кэп
03.11.2009
Чернівці
Offline
Не знаю як кого, а мене гонка просто вразила. Перший десяток кіл був не дуже. Все почалось саме із Шумахера. Чітко було видно як одразу після повороту з правого заднього колеса відлітає щось блискуче. Розпач механіка на повторі все підтвердив. Дивує, що він зміг проїхати з ще кілька кілометрів і те, що йому не підказали, що трапилось. По радіо він повідомив про прокол і сам з'їхав з траси. Якщо мої здогадки вірні - за таке треба штрафувати стайню на кругленьку суму.

Quote (semeniuk)
але був момент, коли повірив у 5-6 місце Алонсо.

Я був у цьому впевнений, точніше був впевнений, що Феттель, Райконен і інші пілоти, які їхали перед ним підуть ще на один піт. Фіну не пощастило з рішенням на командному містку. Був момент коли він міг поїхати на піт. Звісно втратити свою високу позицію, але бути однозначно в десятці (це за умови якщо був ще комплект софту).

РБ в принципі у нормі. Трохи не вистачило наприкінці. І як показує гонка варіант боліду Вебера - кращий за той модернізований, який на практиках отримав Феттель. Добре що Вебер не полетів, була би біда.

Росберг браво!


З повагою - математик
IrishkaДата: Понеділок, 16.04.2012, 09:56 | Сообщение # 55

Лауреат: 597
друг
02.04.2010
Донецк
Offline
Ну кто бы мог подумать, что единственным болидом, сошедшим во время гонки, станет именно машинка Михаэля wink
Была настроена на победу мерсов, в принципе так оно и получилось , но на второй позиции должен был быть не Дженс(((((( Давно так не расстраивалась, а ведь механики Мерседеса считались лучшими в проведении питов не только по времени, а и по качеству... Подкачали, просто нет слов...
В целом, довольно интересная гонка. Внесли изюминку в развитие событие и механики Макларена, задержав Баттона с колесиком. Плюс к этому с Кими напортачили...

Quote (Математик)
І як показує гонка варіант боліду Вебера - кращий за той модернізований, який на практиках отримав Феттель.

На злобу дня smile

Вспомнилась песня Нюши "Я хочу взлететь еще выше..." biggrin

А Феррари - все ниже и ниже... И думать страшно, что будет дальше...


Жизнь - это гонка, где каждый стремится вырваться вперёд,
чтобы придти к финишу последним...
semeniukДата: Понеділок, 16.04.2012, 10:27 | Сообщение # 56
robin

Лауреат: 12159
admin
24.03.2010
Луцьк
Offline
Quote (Irishka)
А Феррари - все ниже и ниже... И думать страшно, что будет дальше...


Бахрейн тут нічого не прояснить. Чекаєм на Європу. І якщо там Ферні не вестиме реальну боротьбу за подіум, можна сміливо робити заяви про підготовку до наступного сезону sad


Ну ни фига себе журналюга!!!
МатематикДата: Понеділок, 16.04.2012, 12:13 | Сообщение # 57

Лауреат: 5658
кэп
03.11.2009
Чернівці
Offline
Quote (semeniuk)
І якщо там Ферні не вестиме реальну боротьбу за подіум, можна сміливо робити заяви про підготовку до наступного сезону


Який вже рік підряд sad

Але все одно та кількість очок яку здобув Алонсо на цій машині - фантастика просто. Треба хоч кілька десятих в гоночному режимі відіграти - тоді все буде набагато краще. Переконаний - Китай не є якимось індикатором у плані співвідношення cили червоних відносно інших команд. Інакше це провал.


З повагою - математик

Повідомлення відредагував Математик - Понеділок, 16.04.2012, 13:16
IrishkaДата: Понеділок, 16.04.2012, 13:11 | Сообщение # 58

Лауреат: 597
друг
02.04.2010
Донецк
Offline
Почитала интервью Ферни - улучшения на болиде ожидаются не раньше ГП Испании, при этом обновления будут не только у Феррари. Поэтому вряд ли уже стоит ожидать прорыва в этом сезоне от Красных. Разве что крылья приделать...

Жизнь - это гонка, где каждый стремится вырваться вперёд,
чтобы придти к финишу последним...
semeniukДата: Понеділок, 16.04.2012, 13:28 | Сообщение # 59
robin

Лауреат: 12159
admin
24.03.2010
Луцьк
Offline
Quote (Irishka)
Разве что крылья приделать...

Ред Бул надає крилаааа biggrin


Ну ни фига себе журналюга!!!
IrishkaДата: Понеділок, 16.04.2012, 13:31 | Сообщение # 60

Лауреат: 597
друг
02.04.2010
Донецк
Offline
Quote (semeniuk)
Quote (Irishka)
Разве что крылья приделать...

Ред Бул надає крилаааа biggrin


Ой, нет, только не Ред Булл! Поубавилось у них энергетической ценности brows


Жизнь - это гонка, где каждый стремится вырваться вперёд,
чтобы придти к финишу последним...
Форум Мегаспорта » Спорт » Формула 1 » ГП Китаю (Shanghai International Circuit)
  • Сторінка 2 з 4
  • «
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • »
Пошук:

Mega Team © 2024