Неділя, 28.04.2024, 17:11
МЕГАСПОРТ
Вітаю Вас Гість | RSS
Головна | Про футбольних коментаторів - Форум Мегаспорта | Реєстрація | Вхід
[ Нові повідомлення · Учасники · Правила форуму · Пошук · RSS ]
  • Сторінка 1 з 3
  • 1
  • 2
  • 3
  • »
Модератор форуму: semeniuk  
Форум Мегаспорта » Спорт » Футбол » Про футбольних коментаторів (Мудрі та розсудливі коментатори...)
Про футбольних коментаторів
semeniukДата: Понеділок, 29.03.2010, 18:05 | Сообщение # 1
robin

Лауреат: 12159
admin
24.03.2010
Луцьк
Offline
Ну я не міг не створити цю тему. Інколи справді таке почуєш, що до кінця матчу заспокоїтися не можливо. І стосується це не лише українських коментаторів.
Будемо тут ділитися перлинами розмовного жанру прямих ефірів. Думаю, буде весело.


Ну ни фига себе журналюга!!!
RomtsjaДата: Понеділок, 29.03.2010, 18:20 | Сообщение # 2

Лауреат: 4099
Рада Мегаспорту
12.11.2009
Кузнецовск
Offline
а я иногда буду здесь и оставлять перлы Уткина, просто часто смотрю чемпионат России и иногда просто со стула валюсь когда он че-нить сморозит...

semeniukДата: Понеділок, 29.03.2010, 18:27 | Сообщение # 3
robin

Лауреат: 12159
admin
24.03.2010
Луцьк
Offline
Ну я з Вашого дозволу почну. Фраза, яка може змусити по-іншому дивитися футбольні матчі:
Защитник отчаянно боpолся за мяч и пеpебоpол его.
І ще одне, просто мушу написати:
Втоpой тайм начался с атак ювенского "Тypинтyса"


Ну ни фига себе журналюга!!!
unikalДата: Вівторок, 30.03.2010, 10:24 | Сообщение # 4

Аспірант: 157
друг
29.03.2010
Львів
Offline
Якщо можна, давайте також писати і те, хто саме сказав ту чи іншу фразу
semeniukДата: Середа, 31.03.2010, 12:12 | Сообщение # 5
robin

Лауреат: 12159
admin
24.03.2010
Луцьк
Offline
Хто сказав ці фрази, чесно - не знаю. Рік тому дивився в друга чемпіонат Росії, ці фрази саме звідти.

Ну ни фига себе журналюга!!!
kibicДата: Четвер, 01.04.2010, 10:32 | Сообщение # 6

Лауреат: 3816
друг
30.10.2009
Харьков
Offline
Тема телекомментаторов для меня особо болезненна.По разному можно относится к советскому периоду, но..Могу сказать, что спортивное телевидение было качественное , было мало телеэфира, не то что сейчас.Комментаторы были на уровне,за каждый вид спорта отвечал только один комментатор .Чего стоили комментарии Котэ Махарадзе, Николая Озерова (оба футбол+ Н.Озеров вел хоккей до появления Е.Майорова), актеры , засл. и нар. артисты совмещали работу в театре и на телевидении.Знание футбола , хорошая дикция, владение голосом , очень умело заполняли паузы , всегда могли привести какой либо пример из общения с футболистами и тренерами.Пользовались авторитетом среди спортсменов, тренеров и болельщиков , каждый их репортаж это был своеобразный моноспектакль. У К.Махарадзе была монополия на репортажи тбилисского Динамо из Тбилиси.Сколько помню , из Тбилиси комментировал только он.Надо добавить, что Динамо (Тб) за всю свою историю в советском футболе комплетовалась и состояла только из местных футболистов.Чего не скажешь о командах из других республик.Но это отдельная тема, отвлекся.Уровень советских комментаторов был на высоте( чуть не написал -на уровне), к подбору подходили очень тщательно и скрупулезно .Были и у них оговорки и ляпы , но они, скорей, украшали репортажи и служили преметом добродушного подтрунивания в среде болельщиков.Бывали случаи , именитый спортсмен , в прошлом ,начинал комментировать.Давали определенный срок , 2-3 матча, не получается, миль пардон - на выход.Былые заслуги не в счет.Можно сказать, что была Школа комментаторов.Но Союз развалился, поделили майно , движимое, недвижимое .Российские комментаторы эту Школу сохранили .У нас же, в Украине, пошли своим путем.К микрофонам пришли люди с гипертрофированным самомнением , косноязычные, как нищие на паперти, с плохим знанием языка и предмета .Наслушался я их по самые бакенбарды, а потом сработало право кнопки на пульте ДУ.Перлы С.Савелия и Е.Шарпанского до сих пор в ушах.И стали наши комментаторы эдакими многостаночниками, комментировали все подряд.Как то Савелий вел репортаж по конкуру , из Швеции.Начал:"Дорогi друзi, щиро вiтаю вас з Гетеборщини" , начались соревнования :"О, подивiться, яка добра конячка."И в том духе ..Можно этот ряд продолжить,когда фигурное катание вел человек далекий от него, через каждые 2-3 мин.:"Ой, даруйте , тут, мабуть, я помилився.."Но хватит о грустном, тема создана не для этого, это я так , нахлынуло..
RomtsjaДата: Четвер, 01.04.2010, 18:23 | Сообщение # 7

Лауреат: 4099
Рада Мегаспорту
12.11.2009
Кузнецовск
Offline
Первая серия перл от Уткина со вчерашнего матча ЛЧ Интер - ЦСКА:
1) Хонда! Попадает мяч в Снэйдера, попадает в то место, которым никто не играет в футбол...
2) Снэйдео лежит за боковой. Да, да, Снэдер! Рвать цветы легко и просто, детям маленького роста! biggrin (явный намек на его рост)


semeniukДата: Четвер, 01.04.2010, 20:27 | Сообщение # 8
robin

Лауреат: 12159
admin
24.03.2010
Луцьк
Offline
Веселий коментатор. Шкода, що деколи коментатори забувають для чого вони взагалі коментують матчі.
Ну думаю те, як Джулай назвав Бекхема бовдуром всі памятають.


Ну ни фига себе журналюга!!!
Jack-BossДата: Четвер, 01.04.2010, 22:45 | Сообщение # 9
batman

Лауреат: 3094
admin
29.03.2010
Київ
Offline
Quote (semeniuk)
Ну думаю те, як Джулай назвав Бекхема бовдуром всі памятають.

Ну тоді здається ходили чутки, що за це його зніли з наступних фінальних матчів. Хоча він емоційно видав це, і не можна сказати, що не в тему. smile


Never Say Never!
semeniukДата: Четвер, 01.04.2010, 22:52 | Сообщение # 10
robin

Лауреат: 12159
admin
24.03.2010
Луцьк
Offline
Мало хто тоді з Джулаєм не погодився. Інша справа що в ефірі свої емоції треба стримувати.

Ну ни фига себе журналюга!!!
Jack-BossДата: Четвер, 01.04.2010, 22:57 | Сообщение # 11
batman

Лауреат: 3094
admin
29.03.2010
Київ
Offline
Quote (semeniuk)
Мало хто тоді з Джулаєм не погодився. Інша справа що в ефірі свої емоції треба стримувати.

Ну "бовдур" цілком цензурне слово. Добре, що Бекс цього не чув і не подав на Джулая в суд. Хоча я думаю він від вболівальників за свою кар'єру і не такого начувся. Особливо після 98 року. Його там вдома чморили пристойно.


Never Say Never!
phenyxДата: Четвер, 01.04.2010, 23:00 | Сообщение # 12

Академік: 733
Mega+Team
28.03.2010
Київ
Offline
Ммм...а коли це таке було що Джулай назвав Бекхема бовдуром? Під час якого матчу? А то я щось не памятаю такого. confused
semeniukДата: Четвер, 01.04.2010, 23:03 | Сообщение # 13
robin

Лауреат: 12159
admin
24.03.2010
Луцьк
Offline
А згадай що Дерепа вчудив на ЄВРО - 2004! Наш міліМЕТР коментаторського цеху.
Тоді ще ввели ноу-хау. Під час трансляції поєдинку, могли на хвилину-дві перемкнутися у паралельний матч, якщо там було щось цікаве. Таких включень було декілька за тайм, а він це все коментував як один поєдинок. Це було щось неймовірне. Такого дива в прямому ефірі на моїй памяті більше не було. От це ляп!


Ну ни фига себе журналюга!!!
semeniukДата: Четвер, 01.04.2010, 23:11 | Сообщение # 14
robin

Лауреат: 12159
admin
24.03.2010
Луцьк
Offline
Про Джулая. Це було знов таки на ЄВРО 2004. Здається 1/4 фіналу, точно не пригадую. Матч Португалія - Англія. Серія післяматчевих пенальті. Бекхем розбігається і бє в небеса після чого дивиться на точку з якої бив, ніби показуючи що причина в газоні. Джулай тоді вигукнув : "Боже, який же він бовдур"! Я цю фразу на все життя запамятав.
Англія тоді ту серію пенальті до речі програла. От так.


Ну ни фига себе журналюга!!!
Jack-BossДата: Четвер, 01.04.2010, 23:17 | Сообщение # 15
batman

Лауреат: 3094
admin
29.03.2010
Київ
Offline
Так це було на Євро 2004 все.
http://en.wikipedia.org/wiki/Euro_2004
Португальці тоді були сильними, але англійці теж на рівні і могли переграти їх. Греки там добряче дали. Всіх про 1-0 обігрували. smile
До речі на фінал португальці вийшли в срібних бутсах, а греки в золотих. smile


Never Say Never!
phenyxДата: Четвер, 01.04.2010, 23:20 | Сообщение # 16

Академік: 733
Mega+Team
28.03.2010
Київ
Offline
А, згадав я той матч, тоді ще Рікарду відбив пенальті без рукавичок, а потім забив пенальті. smile
semeniukДата: П`ятниця, 09.04.2010, 23:28 | Сообщение # 17
robin

Лауреат: 12159
admin
24.03.2010
Луцьк
Offline
Коментатор ТРК Футбол про Рибку, матч Металург З - Оболонь (2-1) у момент коли Рибка пропустив другий мяч:
Таке враження що Рибка просто не бачить мяч. Чи то в нього щось з зором, що він не може влучити по знаряддю, яке летить ледве не на нього. Вже вдруге він помиляється на виході, не влучає, просто не влучає по мячу.
І хоч це не коментаторський ляп, але ці слова гідні уваги.


Ну ни фига себе журналюга!!!
unikalДата: Субота, 10.04.2010, 14:09 | Сообщение # 18

Аспірант: 157
друг
29.03.2010
Львів
Offline
Тингаєв на матчі Таврія-Динамо минулої осені:

"...під піхвою Юссуфа..."

biggrin

Добавлено (10.Апр.2010, 13:09)
---------------------------------------------
і ще про Джулая (хоча насправді це, на мій погляд, найкращий коментатор СНД)

На фіналі ЛЧ Барса-МЮ (минулого року), коли роздратований ходом матчу Роналду по-хамськи зіграв проти захисника Барси (чи вперше? чи може востаннє?). Джулай каже: "Ґіґґз би ніколи такого не зробив. НІКОЛИ!. Скоулз теж". Через пару хвилин Скоулз іде в такий хамський підкат... Джулай почав репутацію свою рятувати, казати, що ну не встииг Скоулз... biggrin

Повідомлення відредагував unikal - Субота, 10.04.2010, 14:04
Jack-BossДата: Субота, 10.04.2010, 17:41 | Сообщение # 19
batman

Лауреат: 3094
admin
29.03.2010
Київ
Offline
Quote (unikal)
і ще про Джулая (хоча насправді це, на мій погляд, найкращий коментатор СНД) На фіналі ЛЧ Барса-МЮ (минулого року), коли роздратований ходом матчу Роналду по-хамськи зіграв проти захисника Барси (чи вперше? чи може востаннє?). Джулай каже: "Ґіґґз би ніколи такого не зробив. НІКОЛИ!. Скоулз теж". Через пару хвилин Скоулз іде в такий хамський підкат... Джулай почав репутацію свою рятувати, казати, що ну не встииг Скоулз...

Так, я це пам'ятаю точно. Тоді сам це теж помітив і думав, як же Джулай буде викручуватисмя. Було дуже кумедно. Він навіть на кілька секуунд замовчав, напевно думаючи: "Що ж ти твориш?". smile


Never Say Never!
semeniukДата: Субота, 10.04.2010, 19:33 | Сообщение # 20
robin

Лауреат: 12159
admin
24.03.2010
Луцьк
Offline
Ну а сьогодні. Не знаю хто це коментував на ТРК Україна : Панасюк, Михайлюк? Я їх завжди плутаю. Але сказав таке
Ілсинйо з мячем. Ілсинйо йде вперед. Вперед йде Ілсинйо. Побачив Ілсинйо Денисова і зупинився...


Ну ни фига себе журналюга!!!
QcumberДата: Субота, 10.04.2010, 19:40 | Сообщение # 21

Професор: 539
друг
29.03.2010
Днепропетровск
Offline
Quote (semeniuk)
Ну а сьогодні. Не знаю хто це коментував на ТРК Україна : Панасюк, Михайлюк? Я їх завжди плутаю. Але сказав таке
Ілсинйо з мячем. Ілсинйо йде вперед. Вперед йде Ілсинйо. Побачив Ілсинйо Денисова і зупинився...

biggrin Это был Сергей Панасюк. Михайлюк работает на Поверхности.
semeniukДата: Субота, 10.04.2010, 19:48 | Сообщение # 22
robin

Лауреат: 12159
admin
24.03.2010
Луцьк
Offline
Я їх давно плутаю. До речі хтось з них, знов таки хто саме не памятаю, коли ще матчі Динамо транслював СТБ коментував матч в Києві проти Волині. А згадав то був Михайлюк, точно. Тоді у Волині грали Гуйє, Девіч, Тришовіч, Ганцарчик, Сачко, Круніч яких всі добре зараз знають. Волинь тоді грала жахливо і програла 7-1. Тоді під час матчу коментатор сказав:
Ну що це за легіонери, навіщо їх брати. Подивіться хоча б на Гуйє, він же клоун.
А вже через роки два той же Михайлюк коментував один з матчів Металіста, і розхваляв Гуйє так, що слухати було гидко. При цьому ще й сказав що сенегалець Гуйє так надійно грає вже мабуть років з 5.


Ну ни фига себе журналюга!!!
semeniukДата: Четвер, 15.04.2010, 21:51 | Сообщение # 23
robin

Лауреат: 12159
admin
24.03.2010
Луцьк
Offline
Ну сьогодні знов. Хто сказав Гливинському, що він коментатор? Коментуючи матч Металіста та Іллічівця він сказав таке:
24 хвилина матчу. Неочікувано для всіх продовжується ця гра...


Ну ни фига себе журналюга!!!
kibicДата: П`ятниця, 16.04.2010, 09:01 | Сообщение # 24

Лауреат: 3816
друг
30.10.2009
Харьков
Offline
Основной принцип наших комментаторов - не молчать.Вот и лепят что попало.Я, по своей наивности , думал:"Что ж спортивный редактор не подскажет, не одернет своих подчиненных."И только потом дошло, что редакция и комментаторы соответствуют друг другу.Как сказал Р.Киплинг:"Мы с тобой одной крови - ты и я."
semeniukДата: Вівторок, 18.05.2010, 09:53 | Сообщение # 25
robin

Лауреат: 12159
admin
24.03.2010
Луцьк
Offline
На ІСТV ЧС 2010 коментуватимуть Босянок, Джулай та Вацко. Перші двоє це мої улюблені коментатори, особливо Босянок. Тепер можна буде дивитись матчі і отримувати задоволення, а не переборювати себе, щоб не вимкнути звук.
А УТ 1 підписав якийсь контракт з Шустером, буде якась спортивна програма. Я так розумію це повязано з ЧС. Мабуть буде коментувати, і робити студію ввечері, як свого часу на ІСТV " Третій тайм " був.


Ну ни фига себе журналюга!!!
unikalДата: Неділя, 23.05.2010, 01:45 | Сообщение # 26

Аспірант: 157
друг
29.03.2010
Львів
Offline
Quote (semeniuk)
А УТ 1 підписав якийсь контракт з Шустером, буде якась спортивна програма. Я так розумію це повязано з ЧС. Мабуть буде коментувати, і робити студію ввечері, як свого часу на ІСТV " Третій тайм " був

Ага, там ще буде якась відома поп-зірка ведучою...
semeniukДата: Неділя, 23.05.2010, 10:19 | Сообщение # 27
robin

Лауреат: 12159
admin
24.03.2010
Луцьк
Offline
Quote (unikal)
Ага, там ще буде якась відома поп-зірка ведучою...

Та ні, я не про ту програму що зараз йде, я її не дивлюсь. Я про третій тайм, який Савік вів на ЧС 2006, ще здається під час ліги чемпіонів. Так, недоліки були, але дивитись можна було.
І про вчорашній фінал. Я вчора в коментаторові Тимошенко розчарувався остаточно.


Ну ни фига себе журналюга!!!
unikalДата: Неділя, 23.05.2010, 20:49 | Сообщение # 28

Аспірант: 157
друг
29.03.2010
Львів
Offline
Quote (semeniuk)
І про вчорашній фінал. Я вчора в коментаторові Тимошенко розчарувався остаточно

Так підключай Спорт-1 і дивись Босянка з Вацком....
semeniukДата: Понеділок, 24.05.2010, 00:44 | Сообщение # 29
robin

Лауреат: 12159
admin
24.03.2010
Луцьк
Offline
В мене з червня швидкість інету буде 2 Мбіти, думаю зможу дивитись Спорт 1.

Ну ни фига себе журналюга!!!
МаксДата: П`ятниця, 11.06.2010, 17:12 | Сообщение # 30

Аспірант: 239
друг
29.03.2010
Киев
Offline
УТ-1 в своем стиле посадили 5 человек, которые изображают не то знатоков Африки не то футбола а вроде, как и "Перисхилтон" на футбольную тему а выходит всё равно УТ-1.

Все попытки "взять всё, да и поделить!", всегда заканчиваются на этапе "взять".
Форум Мегаспорта » Спорт » Футбол » Про футбольних коментаторів (Мудрі та розсудливі коментатори...)
  • Сторінка 1 з 3
  • 1
  • 2
  • 3
  • »
Пошук:

Mega Team © 2024