Понеділок, 20.05.2024, 16:29
МЕГАСПОРТ
Вітаю Вас Гість | RSS
Головна | Змагання в Україні - Сторінка 6 - Форум Мегаспорта | Реєстрація | Вхід
[ Нові повідомлення · Учасники · Правила форуму · Пошук · RSS ]
Модератор форуму: semeniuk  
Форум Мегаспорта » Спорт » Футбол » Змагання в Україні (Чемпіонат України, Кубок та Суперкубок України)
Змагання в Україні
semeniukДата: Четвер, 03.06.2010, 10:54 | Сообщение # 151
robin

Лауреат: 12159
admin
24.03.2010
Луцьк
Offline
Всіх фанів Севастополя, Nosferatu в першу чергу, з виходом до ПЛ. Будемо бомбити разом.
Nosferatu, залишилось по два матчі. Пропоную десь за тиждень проаналізувати склади - я Волині, ти Севастополя. Маю на увазі зробити певні висновки, кого втрачати перед ПЛ не можна, з ким навпаки треба розлучатись через недостатній рівень для ПЛ. Які позиції варто підсилити в першу чергу.


Ну ни фига себе журналюга!!!
МаксДата: Четвер, 03.06.2010, 13:35 | Сообщение # 152

Аспірант: 239
друг
29.03.2010
Киев
Offline
Ребята я Вас поздравляю с выходом в УПЛ!!!! Но кто теперь будет освещать события в первой лиге)))))

Все попытки "взять всё, да и поделить!", всегда заканчиваются на этапе "взять".
RomtsjaДата: Четвер, 03.06.2010, 14:24 | Сообщение # 153

Лауреат: 4099
Рада Мегаспорту
12.11.2009
Кузнецовск
Offline
semeniuk, хорошая идея! займусь, черкну свои мысли по этому поводу.
Макс, да ПФК Севастополь в первое время будет играть в Симфере на стадионе "Локомотив"

да и еще: Дело Матузалема закончилось в пользу Шахетра! Теперь он и клуб Сарагосса должны выплатить 13,5 лямов + еще что то.... я же говорил что трепещи Илсиньо, тебе это очень ударит по карману)




Повідомлення відредагував Nosferatu - Четвер, 03.06.2010, 14:27
unikalДата: Четвер, 03.06.2010, 17:13 | Сообщение # 154

Аспірант: 157
друг
29.03.2010
Львів
Offline
Quote (Nosferatu)
я буду смотреть... ля меня очень важный матч, нужно оформлять выход в ПЛ!!! но 12-й канал конечно жесть

От я й питаю, тому що 12 канал тільки на Львівську область транслює... чи я не правий?
semeniukДата: Четвер, 03.06.2010, 18:10 | Сообщение # 155
robin

Лауреат: 12159
admin
24.03.2010
Луцьк
Offline
unikal, ні я дивився в інеті матч Львова та Волині на 12 каналі. Коментатор звісно бездарний, але в нас на волинському каналі ще гірший.
Quote (Макс)
Ребята я Вас поздравляю с выходом в УПЛ!!!! Но кто теперь будет освещать события в первой лиге)))))

Я постійно слідкую і за першою і за другою лігою. Тут проблем не буде. Тим більше що в наступному сезоні в першій лізі гратиме Буковина, тому тут має активним бути Ігор (Математик).


Ну ни фига себе журналюга!!!
RomtsjaДата: Четвер, 03.06.2010, 18:22 | Сообщение # 156

Лауреат: 4099
Рада Мегаспорту
12.11.2009
Кузнецовск
Offline
Quote (unikal)
От я й питаю, тому що 12 канал тільки на Львівську область транслює... чи я не правий?

тоже самое... смотрел по инету, трансляция сама неплохая, повторы, флэш-интервью, но комент полный бездарь!


semeniukДата: П`ятниця, 04.06.2010, 00:17 | Сообщение # 157
robin

Лауреат: 12159
admin
24.03.2010
Луцьк
Offline
Десь тиждень тому в "Українському футболі" прочитав статтю, про виїзд фанів динамо на Донбасс-Арену. Хто не читав, раджу прочитати.
Ось Ссилка


Ну ни фига себе журналюга!!!
semeniukДата: Субота, 05.06.2010, 22:47 | Сообщение # 158
robin

Лауреат: 12159
admin
24.03.2010
Луцьк
Offline
Сьогодні відбувся передостанній, 33 тур у першій лізі. Сенсацій не сталось. Волинь вдома рознесла Прикарпаття 5-1, Севастополь на виїзді переміг Геліос.
Турнірна таблиця:


Ну ни фига себе журналюга!!!
semeniukДата: Понеділок, 07.06.2010, 09:23 | Сообщение # 159
robin

Лауреат: 12159
admin
24.03.2010
Луцьк
Offline
Інформація так би мовити з перших вуст. Вчора на стадіоні під час матчу Волині та Прикарпаття, активно обговорювалась присутність Олександра Рикуна у VIP-ложі, на попередньому домашньому матчі Волині проти Арсенала. Знаючі дружні стосунки Маркевича та Кварцяного, є всі підстави вважати що Рикун в наступному сезоні гратиме за Волинь. Чи так станеться невідомо, але в тому що переговори зараз йдуть, в мене сумнівів не має жодних.

Ну ни фига себе журналюга!!!
semeniukДата: Середа, 09.06.2010, 23:04 | Сообщение # 160
robin

Лауреат: 12159
admin
24.03.2010
Луцьк
Offline
Завтра о 17.00 на сайты ПФЛ заплановано трансляції матчів Олександрія-Волинь, Севастополь-Львів.
Ссилка


Ну ни фига себе журналюга!!!
semeniukДата: Вівторок, 15.06.2010, 21:27 | Сообщение # 161
robin

Лауреат: 12159
admin
24.03.2010
Луцьк
Offline
Як і обіцяв розкажу трохи про Волинь. Підсумую сезон, пройдусь по гравцях, точніше по відповідності їх УПЛ. Спробую зазирнути у сезон майбутній.
Отже, сезон 2009/2010. Взагалі на початку сезону конкретного завдання підвищитись у класі не було. Вирішили почекати до зими, і тоді озвучувати завдання. Осінню Кварцяний нехтував чемпіонатом заради кубка. І такий хід цілком зрозумілий. Після вильоту з кубка, сталось те, що мало статись – Волинь виборола путівку до ПЛ.
Про Кубок окремо. Я розумію що прозвучить це дивно, але я не хотів щоб команда потрапила у ЛЄ, бо до Європи Волинь була і залишається просто не готова. А виходити в Європу, щоб ганьбити себе і країну не хочеться.
Тепер по гравцях. Кварцяний правильно сказав, команда зараз хороша. Але підсилення потрібне, як і потрібно розлучатись з деякими гравцями.
Голкіпери. Номер один безперечно Ндоє. Є відчуття, що у ПЛ про нього багато говоритимуть. Є також молодий Семченко, але над ним ще працювати і працювати. А от з Недільком можна і розлучитись. Я його давно недолюблюю за нестабільність і постійні помилки. Вважаю це не голкіпер рівня ПЛ.
Захисники. Тут багато писати не треба. Ворто залишити – Сімініна (одного з кращих гравців сезону), Карковського, Гошкодерю, Літовченка, можливо Грінченка. Ну і молодих Довгого, Циркуренка та Годованого. Можна сміливо розлучатись з – Розгоном, Мостовим, Ковалюком. Є також сумніви по Дураю та орендованому у Металісті Курилову.
Півзахист. 6 власних вихованців поки не зачіпаю, їм лише 16-17 років. А от з інших не можна втрачати – Лопеса, Лісового, Герасимюка, Шарпара, Кінаша, Пічкура. Без цих гравців команду уявити важко. А от просто необхідно розлучитись з Бамбою. Купили якось його, тепер не знають куди подіти.
Напад. Тут є два лідери Майкон та Павлов. Є Рибальченко, орендований у Арсенала, якого було б добре придбати. Є Бабир, який поки що перспективний але не більше. Є ще бразильці Кану та Коста, але вважаю що великою втратою для команди вони не стануть. Хоча, може з них щось і буде ( перший взагалі «дерев’яний»).
Отже я нарахував гравців 8-10 з якими можна припиняти співпрацю. Побачимо чи був я правий.
У ПЛ на мою думку команда не загубиться. Тим більше що трансферна компанія літом буде шалена, як завжди. Підсилення неминуче. Я вже писав, що приїжджав у Луцьк Рикун, можливе повернення Піщура, Сачка. Отже все лише починається.


Ну ни фига себе журналюга!!!
KiberKДата: Вівторок, 15.06.2010, 21:57 | Сообщение # 162

Студент: 16
вболівальник
05.04.2010
Струсов
Offline
Да уж наша тенопільська "Нива" - отстой, а жаль колись непогана команда була sad


semeniukДата: Вівторок, 15.06.2010, 22:19 | Сообщение # 163
robin

Лауреат: 12159
admin
24.03.2010
Луцьк
Offline
Quote (KiberK)
Да уж наша тенопільська "Нива" - отстой, а жаль колись непогана команда була

Все впирається в фінансування. Не може команда першої ліги існувати за кошти міського бюджету. Команді треба господар, власник який підніме команду. Та чи знайдеться такий?


Ну ни фига себе журналюга!!!
KiberKДата: Вівторок, 15.06.2010, 22:40 | Сообщение # 164

Студент: 16
вболівальник
05.04.2010
Струсов
Offline
Quote (semeniuk)
Все впирається в фінансування. Не може команда першої ліги існувати за кошти міського бюджету. Команді треба господар, власник який підніме команду. Та чи знайдеться такий?

Наврядчи знайдеться.... Кому треба таку команду, що у першій лізі - отання??? Там же все треба міняти, фінансування, тренерів, гравців... Усе ні до чого.... Це ж фактично треба все з нуля починати. sad



МаксДата: Субота, 26.06.2010, 16:08 | Сообщение # 165

Аспірант: 239
друг
29.03.2010
Киев
Offline
Сегодняшнее утро принесло горькую весть: трагически погиб Василий Аркадьевич ЕВСЕЕВ — до недавнего времени тренер ФК «Арсенал» (Киев), мастер спорта международного класса, известнейший советский и украинский футболист, один из «птенцов Лобановского», замечательный спортсмен и человек. Буквально считанные дни он не дожил до своего 48-летия.

Все попытки "взять всё, да и поделить!", всегда заканчиваются на этапе "взять".
semeniukДата: Понеділок, 28.06.2010, 22:18 | Сообщение # 166
robin

Лауреат: 12159
admin
24.03.2010
Луцьк
Offline
Чс є ЧС, але і про Україну забувати не можна.
Так от Волинь сьогодні відіграла товариський матч з Таврією. Рахунок 5-3 на користь Волині. І чого мене занесло на сайт Таврії? Заголовок - Резервисты "Таврии" уступили "Волыни". Я статтю не читав, вистачило коментарів до статті від фанів Таврії. І я їх розумію - люди в шоці, команда гратиме у ЛЄ, а підсилення не має. Про Волинь. На перегляді Омоко, який вже колись грав у Волині. Також Семочко, Білозор, Максимюк, Литовченко Женюх. З деким контракти вже підписані. Також підписали серба Стевіча.
І про Севастополь. На пергляді перебуває Бамба з Волині. І про тренера. Зараз Шевченко замість Лещинського. Мене ця новина розчарувала. Всетаки Лещинський заслужив працювати у ПЛ, хоч він і продовжував почате Пучковим. Зараз Шевченко чого доброго почне перебудовувати команду, а часу на це просто не має. Отже хочу помилятись, бо ця команда мені симпатична, але якщо Шевченко працюватиме до кінця сезону - Севастополь вилетить. Головний претендент - Оболонь. Хоча в них зараз на перегляді Кучеренко з Кримтеплиці, 3 чи 4 гравці ФК Львів. Але побачимо.
О, і ще. 2 липня відбудеться товариська гра між Волинню і Севастополем.


Ну ни фига себе журналюга!!!
Jack-BossДата: Неділя, 04.07.2010, 19:53 | Сообщение # 167
batman

Лауреат: 3094
admin
29.03.2010
Київ
Offline
Ну що ж, сьогодні стартує ЧУ матчем за Суперкубок. Думаю в Таврії шанси мінімальні. Цікаво подивитися на Шахтар після перерви.

Never Say Never!
semeniukДата: Неділя, 04.07.2010, 20:59 | Сообщение # 168
robin

Лауреат: 12159
admin
24.03.2010
Луцьк
Offline
Не бачу я шансів у Таврії взагалі. Та і підсилення до ЛЄ не було.
У пятницю заявки на новий сезон уже зробили Таврія і Шахтар.
Отже Шахтар. На новий сезон заявлений Морено, якого ніде подіти та 19- річний Артем Тетенко, голкіпер. Відповідно Вірта в заявці не має. Про те що він завершує карєру не чув нічого, треба пошукати.
Таврія. Не має в заявці : Зборовського, Артеменка, Хайдучека, Бобаля, Сангаре, Деонаса, Зелді, Сироти. Зате зявилися - Гоменюк, Кашевський, Курілов, Муховиков, Постранський, Шиндер.
О, і ще. За молодіжку Таврії бігатиме Куніцин. Цікаво родич чи ні...


Ну ни фига себе журналюга!!!
semeniukДата: Неділя, 04.07.2010, 23:41 | Сообщение # 169
robin

Лауреат: 12159
admin
24.03.2010
Луцьк
Offline
Браво Шахтар. Показали рівень новачків Таврії. Про Курилова можу казати, бо бачив його у грі на власні очі. Він декілька матчів весною зіграв, після чого його Кварцяний навіть до заявки на гру не включав. Він невдало діяв проти команд першої ліги, але в ЛЄ все буде добре...
Ой, мабуть буде повторення ситуації з Ворсклою, проти Бенфіки.


Ну ни фига себе журналюга!!!
Jack-BossДата: Неділя, 04.07.2010, 23:48 | Сообщение # 170
batman

Лауреат: 3094
admin
29.03.2010
Київ
Offline
Я після 4-1 просто перестав дивитися. В нас на першість району грають, як Таврія. В ЛЄ буде черговий прольот і ми знову опустимося в рейтингу.

Never Say Never!
semeniukДата: Понеділок, 05.07.2010, 20:32 | Сообщение # 171
robin

Лауреат: 12159
admin
24.03.2010
Луцьк
Offline
Пьєр Луіджі Колліна керуватиме українськими суддями. В принципі про це говорили ще рік-два тому, але на рівні здогадок. Тепер коли Суркіса серйозно притиснули, це рішення є його порятунком.

Ну ни фига себе журналюга!!!
RomtsjaДата: Субота, 10.07.2010, 23:26 | Сообщение # 172

Лауреат: 4099
Рада Мегаспорту
12.11.2009
Кузнецовск
Offline
semeniuk, это что было? на матче был? такого разгрома я не ожидал от ребят Кварцяного...

semeniukДата: Неділя, 11.07.2010, 21:18 | Сообщение # 173
robin

Лауреат: 12159
admin
24.03.2010
Луцьк
Offline
Ні на матчі не був, три дні в Луцьку не було. Матчу не бачив, але по тому що чув і читав скажу таке. Це наслідки підсилення влітку. Точніше якості цього підсилення. Кварцяний зробив туж помилку, що і Пучков проти Шахтаря. Випустив новачків у захисті, ясно що ні про яку зіграність і мови бути не може. От і почалось. З того що чув від знайомих - Ворскла своїми силами не забила жодного мяча, все чудив захист. Хоча возила Ворскла Волинь по полю добре. Добре що таке сталось в першому турі. Декого з команди попруть, візьмуть інших. Є час зробити висновки. Показовим буде домашній матч 3-го туру проти Кривбасу.
І до інших матчів. Писатиму спираючись на звіти про матчі, бо ж нічого не бачив. Динамо. А хтось здивувався? Може все таки Калитвинцев взимку очолить команду?
А інші матчі. Є підозра що Металіст переміг на класі. З Дніпром там якийсь скандал. Але нам до такого не звикати.


Ну ни фига себе журналюга!!!
semeniukДата: Понеділок, 19.07.2010, 13:55 | Сообщение # 174
robin

Лауреат: 12159
admin
24.03.2010
Луцьк
Offline
От і другий тур відіграли у ПЛ.
Шахтар невиграв, бо треба моменти реалізовувати. Але думаю цей матч стане вийнятком, а не правилом. Шахтар наразі найсильніша команда України.
А от говорити щось про Динамо важко. Щоб не робилось в чемпіонаті, показником буде ЛЧ. Для початку вихід у груповий етап. Металіст без свіжої крові далеко не заїде. У цьому чемпіонаті навіть третє місце буде досягненням. Дніпро виглядає сильніше і не випередити Металіст може лише через Бессонова.
Волинь. Матч проти Дніпра показав що перші очки незагорами. Тільки б пошвидше.


Ну ни фига себе журналюга!!!
RomtsjaДата: П`ятниця, 23.07.2010, 23:57 | Сообщение # 175

Лауреат: 4099
Рада Мегаспорту
12.11.2009
Кузнецовск
Offline
мда... не станет Металлист бороться за чемпионство пока не будет выигрывать в таких матчах у ДК... ведь в первом тайме было все отлично... что случилось с командой после перерыва... не могу понять uhm

МаксДата: Субота, 24.07.2010, 08:56 | Сообщение # 176

Аспірант: 239
друг
29.03.2010
Киев
Offline
Такое впечатление, что Металлист к сезону подошел не в лучшей функциональной готовности.

Все попытки "взять всё, да и поделить!", всегда заканчиваются на этапе "взять".
RomtsjaДата: Субота, 24.07.2010, 20:51 | Сообщение # 177

Лауреат: 4099
Рада Мегаспорту
12.11.2009
Кузнецовск
Offline
ПЕРВАЯ!!! Историческая победа в ПЛ!!! УРРААА!!!! Ребята молодцы!!! Севастополь вперед!!

semeniukДата: Понеділок, 26.07.2010, 09:21 | Сообщение # 178
robin

Лауреат: 12159
admin
24.03.2010
Луцьк
Offline
Ех, шкода Металіст. Перший тайм то класно відіграли. А от на Гуйє Маркевич даремно всю вину звалив, не треба було його випускати, проблеми ж в людини зі здоровям. Інша річ що замінити немає ким. Про Динамо говорити щось непотрібно, ЛЧ покаже все. Хоча згадуючи перший тайм у Харкові страшно уявити що буде в ЛЧ. Не з Гентом, а з серйознішими суперниками.
Розхваляти Дніпро теж рано. От підуть серйозніші суперники, тоді і побачимо. Іллічівець виглядав непогано, міг навіть зрівнювати рахунок в другому таймі, але.
Ну а Шахтар. Важко серйозно оцінювати матчі Ахметова з Зорею та МетаДоном. Так як і матчі Дніпра з Кривбасом і Арсеналом. Так як і матчі Волині і Ворскли. І т.д. Це все гарні вистави і небільше. При бажанні Шахтар виніс би Зорю з розгромним рахунком, але мабуть не треба було.
Таврія перемогла. Це добре. Команда непогана, тренер хороший, а от з фінансами не дуже. Як для команди що боротиметься за груповий етап ЛЄ. А МетаДон. Щось у Костова пішло не так, або його вирішили "піти". Склад у команди класний, а що робиться в цьому сезоні не знаю.
Севастополь виграв в Арсенала. Прекрасно. Команда ще в першій лізі сподобалась, тому за моряків вболіваю і у ПЛ.
Волинь.Нічия з Кривбасом, де треба було 4-5 забивати не виглядає успіхом. В Запоріжжі буде важко, думаю що мін. поразка, а от Зорю вдома треба обігрувати.


Ну ни фига себе журналюга!!!
fanattДата: Неділя, 01.08.2010, 21:14 | Сообщение # 179

Дипломник: 56
друг
03.04.2010
Хмельницький
Offline
Карпати, Карпати... неочікував такої гри.. і такої кінцівки
RomtsjaДата: Субота, 07.08.2010, 21:18 | Сообщение # 180

Лауреат: 4099
Рада Мегаспорту
12.11.2009
Кузнецовск
Offline
это не моя команда!!! как только Шевченко повыпускал новичков так мы полетели... я конечно понимаю Дынама и Шахта все же, но я уверен что играй тот наш состав перволиговый с небольшим вкраплением Бредуна и Дуляя то не было бы таких разгромов... ГАНДЬБА Шевченку!!! Верните Лещинского на пост главного!

Форум Мегаспорта » Спорт » Футбол » Змагання в Україні (Чемпіонат України, Кубок та Суперкубок України)
Пошук:

Mega Team © 2024