П`ятниця, 10.05.2024, 04:32
МЕГАСПОРТ
Вітаю Вас Гість | RSS
Головна | Змагання в Україні - Сторінка 4 - Форум Мегаспорта | Реєстрація | Вхід
[ Нові повідомлення · Учасники · Правила форуму · Пошук · RSS ]
Модератор форуму: semeniuk  
Форум Мегаспорта » Спорт » Футбол » Змагання в Україні (Чемпіонат України, Кубок та Суперкубок України)
Змагання в Україні
МаксДата: Вівторок, 04.05.2010, 22:17 | Сообщение # 91

Аспірант: 239
друг
29.03.2010
Киев
Offline
Хорошо было бы если Севастополь и Луцк в УПЛ вышли бы))

Все попытки "взять всё, да и поделить!", всегда заканчиваются на этапе "взять".
RomtsjaДата: Вівторок, 04.05.2010, 23:07 | Сообщение # 92

Лауреат: 4099
Рада Мегаспорту
12.11.2009
Кузнецовск
Offline
Quote (Макс)
Хорошо было бы если Севастополь и Луцк в УПЛ вышли бы))

Полностью согласен с таким вариантом!!! Думаю Миша тоже будет не против))


Jack-BossДата: Середа, 05.05.2010, 18:43 | Сообщение # 93
batman

Лауреат: 3094
admin
29.03.2010
Київ
Offline
Сьогодні центральний матч всього чемпіонату України. Залишилося всього нічого - близько години. Мої знайомі вчора поїхали поїздом до Донецька. Сподіваюся команда не підведе і ми повернемося на першу позицію. Головне щоб знову не було вилучення, а то вже традицією стає.

Never Say Never!
МаксДата: Середа, 05.05.2010, 18:52 | Сообщение # 94

Аспірант: 239
друг
29.03.2010
Киев
Offline
Будем смотреть, игра покажет, кто достоин чемпионства.

Все попытки "взять всё, да и поделить!", всегда заканчиваются на этапе "взять".
semeniukДата: Середа, 05.05.2010, 19:51 | Сообщение # 95
robin

Лауреат: 12159
admin
24.03.2010
Луцьк
Offline
Про Севастополь і Волинь погоджуюсь. Хай так і буде.
У Донецьку сьогодні момент істини. У чомусь навіть для обох команд. Думаю буде цікаво, Динамо треба перемагати.
Все сьогодні має вирішитись і з аутсайдерами.


Ну ни фига себе журналюга!!!
semeniukДата: Середа, 05.05.2010, 20:52 | Сообщение # 96
robin

Лауреат: 12159
admin
24.03.2010
Луцьк
Offline
Я не бачу за рахунок чого Динамо може виграти. Цікаво чи бачать це самі гравці?
Я б на місці Луческу випустив когось замість Хюбшмана, поки не пізно. І Гладкого замість Адріано. А кого випускати Газзаєву навіть сказати важко. Можливо Гіоане, думаю гірше Нінковича він не зіграє.


Ну ни фига себе журналюга!!!
МаксДата: Середа, 05.05.2010, 20:55 | Сообщение # 97

Аспірант: 239
друг
29.03.2010
Киев
Offline
Думаю в Донецке, начали монтировать сцену, для чевствования чемпионов.

Все попытки "взять всё, да и поделить!", всегда заканчиваются на этапе "взять".
Jack-BossДата: Середа, 05.05.2010, 21:58 | Сообщение # 98
batman

Лауреат: 3094
admin
29.03.2010
Київ
Offline
Динамо зовсім щось слабо. Перші 5-6 хвилин тайму атаки, а потім - нічого. Реально кращі гравці Шовковський і Шевченко. Шкода, що вони не стали чемпіонами. Всі інші якісь в'ялі і аморфні. Чи то фізики не вистачає чи ще чого. Але восени я думав, що питання про чемпіонство вже вияснено. Але після зими все розладналося і от як закінчилося..

Never Say Never!
RomtsjaДата: Середа, 05.05.2010, 22:01 | Сообщение # 99

Лауреат: 4099
Рада Мегаспорту
12.11.2009
Кузнецовск
Offline
ШАХТА чемпион! И я этому ОЧЕНЬ ОЧЕНЬ рад))) Пеналь был спорный, боковой погорячился немного... но это не важно... Шахтер именно переиграл ДК.

semeniukДата: Середа, 05.05.2010, 22:50 | Сообщение # 100
robin

Лауреат: 12159
admin
24.03.2010
Луцьк
Offline
От і все. Донецьк святкує.
Все закономірно. Шахтар чемпіон і стартуватиме у ЛЧ з групового раунду. А от Динамо прийдеться важче.
Є інтрига і в зоні вильоту. Кривбас чи Чорноморець? Кривбас. Хоча за грою зараз Чорноморець виглядає паскудно. Але не вірю, що Зорі щось буде треба в Одесі - господарі виграють. Власне це єдине, що вирішуватиметься в останньому турі.


Ну ни фига себе журналюга!!!
fanattДата: Четвер, 06.05.2010, 00:27 | Сообщение # 101

Дипломник: 56
друг
03.04.2010
Хмельницький
Offline
Так, Шахта.. що ж.. чекаєм.. що інші покажуть ))
МаксДата: Четвер, 06.05.2010, 08:23 | Сообщение # 102

Аспірант: 239
друг
29.03.2010
Киев
Offline
Всех болельщиков Шахтера с победой в чемпионате!!! Динамо и остальные пусть выводы делают.

Все попытки "взять всё, да и поделить!", всегда заканчиваются на этапе "взять".
RomtsjaДата: Субота, 08.05.2010, 10:01 | Сообщение # 103

Лауреат: 4099
Рада Мегаспорту
12.11.2009
Кузнецовск
Offline
Миша, тянут твой Луцк за все возможные уши походу...
отчет о матче в Тернополе со стороны Нивы, ну а это детям НЕ СМОТРЕТЬ!:


semeniukДата: Субота, 08.05.2010, 12:12 | Сообщение # 104
robin

Лауреат: 12159
admin
24.03.2010
Луцьк
Offline
Мабуть час і мені дещо написати.
Але почну з матчу Волинь - Севастополь. Точніше з звіту про цей матч на сайті моряків. Я про цей матч вже писав, але прочитавши звіт мушу написати ще раз - більш детальніше.
Nosferatu, так як ти вболіваєш за цю команду, то знай звіт про матч на сайті Севастополя це неправда. І написаний у стилі журналу Футбол, тобто з елементами гумору і перекрученням подій. А тепер по самому звіту.
Перший тайм. Хоч я на стадіоні був лише на другому таймі, але потім бачив весь матч у записі на одному з каналів Луцька. Отже. Матч почався - рівна боротьба, команди створюють моменти один за одним, але Волинь все ж частіше. Більше у Волині ударів та і мяч тримається довше. У Севастополя перевага за кутовими. Волинь забила. Чи був рикошет, тим більше подвійний? Я з впевненістю сказати не можу хоч дивився цей момент разів 10. Те що гол змінив рисунок гри смішно. Гра яка була до гола такою залишилась і після нього. Навіть перевага Волині трохи збільшилась.
По другому тайму. Те що Волинь почала сушити гру після того як рахунок став 2-1 вже занадто. Був контроль мяча, причому на вході на чужу половину поля. Було бажання забити ще, чого у кримчан (я вже про це писав) не було. Севастополь після другого гола взагалі перестав грати. Це правда.
На підтвердження вище написаного статистика матчу:
Удари: 19 (10) – 7 (5)
В отвір: 7 (2) - 5 (4)
Кутові: 5 (2) - 11 (8)
Моменти: 5 (2) - 4 (2)
І про суддівство.
1. Щодо грубої гри. Момент з Грінченком трохи перебільшений. Помилки у судді були, знов таки і в одну і в іншу сторону. Але не треба до цих помилок приплітати Волинь.
2. Так, Кварцяний постіно залишав межі тренерської зони і заслужив за це вилучення. Тільки от забули написати що робив це і Лещинський і покарання заслужив те ж саме. А ще не написали що він декілька разів у другому таймі ( це я бачив на власні очі) кидався шапкою чи то кепкою не знаю. По його емоціях, по тому як він часто просто вибухав скажу одне - не такий Кварцяний і емоційний.
3. Заміна Павлова. Аплодував він глядачам, а не арбітру. Дві хвилини це явне перебільшення.
4. Надання допомоги гравцям Волині. Але ж і гостям надавали допомогу на полі, а не за його межами.
Автор звіту висловив думку, підсумовуючи цю гру, що Севастополь виходить на пік форми. Nosferatu, хай це буде помилка бо на пік форми гра обох команд у тому матчі не тянула, хоч гра була і цікава.
Для чого я це все написав. Звіти можна писати гарно, але гра команди від цього не зміниться. Це стосується всіх команд. І Волині теж. Я стараюсь не пропускати жодного матчу, і читаючи потім звіт на сайті клубу дивлюсь що і там не те і тут трохи не так написали. Але це моментами, вцілому пишуть правду.
Кожен може зрівняти написане з звітом на сайті кримчан. Так, я розумію, своя команда, хочеться написати краще. Але від того "краще" гірше і вболівальникам і команді. Знов таки зараз пишу про всі команди.


Ну ни фига себе журналюга!!!
semeniukДата: Субота, 08.05.2010, 13:03 | Сообщение # 105
robin

Лауреат: 12159
admin
24.03.2010
Луцьк
Offline
Тепер про матч з Нивою. Хоча ні, спочатку про звіт на сайті вболівальників Ниви.
По перше, той звіт показав рівень культури, вихованості автора. Цирк, клоуни... Суцільні образи.
З чогось він собі взяв що у цьому турі сталася всеукраїнська змова проти Ниви. Бачите і Харків, і Прикарпаття виграли і потопили Ниву. Але про те, скільки весною Геліос програв матчів, він чомусь не згадав. Про те що Арсенал зараз не такий стабільний як весною теж. І взагалі то Нива сама себе потопила. Чому? Ось результати навесні з конкурентами.
Нива - Енергетик 2-2
Прикарпаття - Нива 1-1
Дністер - Нива 4-1. Невже ж і тут була змова.
І взагалі хто кого може потопити, якщо ще зимою було зрозуміло які команди вилітають? В тому то і біда, що кожен, вибачте на слові, дурень, у футболі розбирається і ще й іншим допомагає розібратись.
Назвати Волинь "збірною кольорових циркачів" це вже расизм. Просто не хочеться таке читати. Моя б воля я такі сайти взагалі позакривав. А ми дивуємось чого це діти на футбольних порталах поливають один оного брудом. Є з кого брати приклад.
На Кварцяного теж суцільні образи. Це мабуть все, що дозволяє автору його інтелект, як такий.
А дорікати Волині за відсутність гри? А як можна грати проти 11 чоловік у штрафній? Навісами з флангу звичайно. Це типова ситуація.
І про суддю. Nosferatu, коментувати момент не буду. У нас є ПФЛ, ФФУ, УЄФА, ФІФА, ООН, ЮНЕСКО і всі інші... Хай дивляться і коментують і приймають рішення. Якщо арбітр начудив - хай ставлять перегравання матчу. Хай "питають" суддю, голодом морять, вибивають зізнання. Зізнається що Волинь купила - його дискваліфікувати до кінця життя, Волинь у другу лігу. Якщо це були помилки судді, якщо це всетаки помилки, через його низьку кваліфікацію - так і сказати і закрити рот всім хто зараз Волинь брудом поливає. І так з кожним матчем, з кожною командою.
Про перебивання пенальті. Є правило, немає правила. НЕЗНАЮ! Я так глибоко у футбол не занурююсь.
І взагалі Нива може протест подати. Хай фут. чиновники прояснять ситуацію з спірними моментами у матчі.
Quote (Nosferatu)
Миша, тянут твой Луцк за все возможные уши походу...

Це неправда. Ти не уявляєш які "теплі " стосунки у Волині з ФФУ. Ти не знаєш як Волинь з вищої ліги плавили. Що тоді робилось!

І ще про крики на стадіоні. Це знов таки показник культури наших людей. Звичайно суддя завжди винен.
Nosferatu, тільки давай відверто, коли знаходишся на стадіоні, коли атмосфера, нерви переживання. Як сприймається будь-яке падіння гравця твоєї команди у штрафній суперника. Кажу про себе це, бо кожен раз думка одна і та ж сама - пенальті. А як падіння у штрафній своєї команди? Але я проти цих огидних вигуків з трибун. Прийдеш на стадіон, дивишся футбол, фан-сектор співає. І завжди чути десь образливі вигуки на адресу суперника, судді. Такі "люди" заради цього на стадіон і ходять. А ще на стадіон, у Луцьку принаймні, приходять батьки з дітьми і діти оце слухають.


Ну ни фига себе журналюга!!!
RomtsjaДата: Субота, 08.05.2010, 14:12 | Сообщение # 106

Лауреат: 4099
Рада Мегаспорту
12.11.2009
Кузнецовск
Offline
Миша, та не злись ты так))) я же не сам это придумал... много кто и где почему от пишут что как раз таки очень даже теплые (без кавычек) отношение у Кварца с ФФУ... это так всего лишь слухи...
Что до отчета на сайте Севастополя, то я нам нем постоянный посетитель и знаю как и что они пишут... и журнал Футбол читаю с 1998 года и мне очень нравиться!
И что на стадионе, что по ящику я начинаю эмоционально воспринимать только те моменты когда ну точно лажанули не в мою сторону, эта перебитие пенальти затронуло бы любого! Сейчас вратари все так играют во время пенальти, так что этот "судья" точно не прав...
А вобще Волынь и Севастополь выйдут дальше!!! И мы с тобой будем соперничать уже Премьер Лиге))) Да, я тебе уже говорил на старом форуме что симпатизирую твоей команде, так как часто бывал в детстве в Луцке, да сейчас приезжаю периодически на шопинг)))


semeniukДата: Субота, 08.05.2010, 14:19 | Сообщение # 107
robin

Лауреат: 12159
admin
24.03.2010
Луцьк
Offline
Та я ж не злюсь. І написав це все прочитавши коментарі на різних порталах. І звіт на сайті вболівальників Ниви. Не можна ж так.
А про звіт на сайті Севастополя написав, бо прочитав його вчора. І написав лише тому, що він не відображає того що відбувалось на полі.


Ну ни фига себе журналюга!!!
RomtsjaДата: Субота, 08.05.2010, 14:23 | Сообщение # 108

Лауреат: 4099
Рада Мегаспорту
12.11.2009
Кузнецовск
Offline
трансляция ПФК Севастополь - Нефтяник. Начало 15:00

semeniukДата: Субота, 08.05.2010, 14:29 | Сообщение # 109
robin

Лауреат: 12159
admin
24.03.2010
Луцьк
Offline
Цікавий матч має бути. У Нафтовика переможна серія непогана. Думаю Севастополь переможе з мінімальним рахунком.

Ну ни фига себе журналюга!!!
RomtsjaДата: Субота, 08.05.2010, 17:59 | Сообщение # 110

Лауреат: 4099
Рада Мегаспорту
12.11.2009
Кузнецовск
Offline
Севастополь победил 2-0! Дубль на чету Андрея Кивы. К сожалению матч не удалось нормально посмотреть... ребята из технической группы официального сайта клуба никак не настроят нормально трансляцию((( появился звук, но качество картинки упало и все время тормозило... Гонка за лидером продолжается)

МатематикДата: Субота, 08.05.2010, 21:29 | Сообщение # 111

Лауреат: 5658
кэп
03.11.2009
Чернівці
Offline
Завтра піду на матч рідної Буковини з Бастіоном (Іллічівськ). Матч за першу лігу.
Трохи сумно стає, прочитавши вищенаписане.


З повагою - математик
semeniukДата: Субота, 08.05.2010, 23:26 | Сообщение # 112
robin

Лауреат: 12159
admin
24.03.2010
Луцьк
Offline
Математик, успіху Буковині. Я регулярно читаю звіти усіх матчів двох груп другої ліги, з написаного враження про команду лише позитивні. І ще там грав мій однофамілець, Семенюк. Щось його зараз не видно у складі, я чесно це пропустив, тому де він є не знаю. А ще знаю, знов таки що в команди хороша підтримка глядачів.

Ну ни фига себе журналюга!!!
semeniukДата: Неділя, 09.05.2010, 10:27 | Сообщение # 113
robin

Лауреат: 12159
admin
24.03.2010
Луцьк
Offline
І щоб закрити питання про матч Нива - Волинь. Ось відео з матчу. Перший гол Волині, момент коли призначалося перше пенальті та момент з другим пенальті.

Ну ни фига себе журналюга!!!
МаксДата: Неділя, 09.05.2010, 19:16 | Сообщение # 114

Аспірант: 239
друг
29.03.2010
Киев
Offline
Одесса в первой лиги, недумал, что так получиться. Блохин с Балем отличились.

Все попытки "взять всё, да и поделить!", всегда заканчиваются на этапе "взять".
МатематикДата: Неділя, 09.05.2010, 19:24 | Сообщение # 115

Лауреат: 5658
кэп
03.11.2009
Чернівці
Offline
Quote (semeniuk)
І ще там грав мій однофамілець, Семенюк.

Він у складі команди під 18 номером. 87 року народження. Більше нічого сказати не можу.
Quote (semeniuk)
А ще знаю, знов таки що в команди хороша підтримка глядачів.

Так, перегукування трибун, хвиля, кричалки різні - все це сьогодні було. Стадіон заповнений на 100%, і головне - перемога Буковини 1-0. Тепер +3 очка і гра в запасі. Перша ліга як ніколи близька!!!


З повагою - математик
МатематикДата: Неділя, 09.05.2010, 19:25 | Сообщение # 116

Лауреат: 5658
кэп
03.11.2009
Чернівці
Offline
Quote (Макс)
Одесса в первой лиги, недумал, что так получиться. Блохин с Балем отличились.

Прийшов додому, очам не повірив. Не виграли домашній матч у невмотивованої тТаврії. Кривбасу і Максимову - респект.


З повагою - математик
МаксДата: Неділя, 09.05.2010, 20:05 | Сообщение # 117

Аспірант: 239
друг
29.03.2010
Киев
Offline
Не выиграли у Зари, а мотивация наверняка была от "Металл стил" cool

Все попытки "взять всё, да и поделить!", всегда заканчиваются на этапе "взять".
semeniukДата: Неділя, 09.05.2010, 22:27 | Сообщение # 118
robin

Лауреат: 12159
admin
24.03.2010
Луцьк
Offline
Чорноморець не виграв!!! Фантастика. Все таки Кривбас Максимова на виліт явно не заслуговував, чого про Чорноморець сказати не можу. Одесити весною виглядали жахливо, тому місце своє заслужили.
Але давайте не будемо відправляти Чорноморець в першу лігу. Ще не ясно, яке рішення приймуть у ФФУ щодо матчу Металіст - Карпати. Цілком можливо що відправлять у першу лігу.


Ну ни фига себе журналюга!!!
RomtsjaДата: Неділя, 16.05.2010, 20:35 | Сообщение # 119

Лауреат: 4099
Рада Мегаспорту
12.11.2009
Кузнецовск
Offline
ТАВРИЯ!!!!! specool soccer first

semeniukДата: Неділя, 16.05.2010, 20:47 | Сообщение # 120
robin

Лауреат: 12159
admin
24.03.2010
Луцьк
Offline
Ну в принципі заслужено. Хоча і тиснув Металург серйозно, але в Пучкова команда добре організована. Головне щоб перед ЛЄ підсилились якісно. Всіх фанів Таврії з перемогою!

Ну ни фига себе журналюга!!!
Форум Мегаспорта » Спорт » Футбол » Змагання в Україні (Чемпіонат України, Кубок та Суперкубок України)
Пошук:

Mega Team © 2024