Неділя, 28.04.2024, 07:48
МЕГАСПОРТ
Вітаю Вас Гість | RSS
Головна | Змагання в Україні - Форум Мегаспорта | Реєстрація | Вхід
[ Нові повідомлення · Учасники · Правила форуму · Пошук · RSS ]
  • Сторінка 1 з 48
  • 1
  • 2
  • 3
  • 47
  • 48
  • »
Модератор форуму: semeniuk  
Форум Мегаспорта » Спорт » Футбол » Змагання в Україні (Чемпіонат України, Кубок та Суперкубок України)
Змагання в Україні
semeniukДата: Понеділок, 29.03.2010, 15:30 | Сообщение # 1
robin

Лауреат: 12159
admin
24.03.2010
Луцьк
Offline
Ну дана тема більш рідна і більш болюча для кожного з нас, ніж турніри УЄФА. Мабуть.
Для початку в цій темі пропоную обговорювати Кубок, Суперкубок та чемпіонати України усіх ліг. Як тільки їм стане тісно в одній темі, відразу ж створимо окремі.
Намагатимемося більше говорити про сам футбол, але і від навколофутбольних тем нікуди не дінемося. Також не хотілося б особливу увагу акцентувати на суддівстві, але якщо вже допече то кілька слів можна.
Намагатимемось зрозуміти суть існування деяких клубів, виходячи з їх результатів та стану. Вестимемо дискусії і про можливих претендентів на пониження та і підвищення в класі.
Знову ж таки говоритимемо і про конкретних футболістів і тренерів, про їх дії, рішення, а у деяких випадках і відповідність їхнього рівня тим командам в яких вони перебувають і навпаки.
Не бачу підстав не поговорити і про якість полів, кількість глядачів на трибунах, а головне якість підтримки.
Але лише як доповнення до гарячих дискусій про сам футбол.


Ну ни фига себе журналюга!!!
RomtsjaДата: Понеділок, 29.03.2010, 16:49 | Сообщение # 2

Лауреат: 4099
Рада Мегаспорту
12.11.2009
Кузнецовск
Offline
так как отдельных тем пока нету... уже очень скоро начнется интересная игра в Первой Лиге нашего чемпионата. ПФК Севастополь возвращается в родной город и спустя полтора года вновь будет играть перед своими преданными болельщиками. 16:30 Севастополь - Десна. Трансляция здесь

semeniukДата: Понеділок, 29.03.2010, 18:56 | Сообщение # 3
robin

Лауреат: 12159
admin
24.03.2010
Луцьк
Offline
Окремі теми будуть, але трохи пізніше.
Про Першу Лігу. Геліос вдома виграв у Арсенала 1-0. Харківяни продовжують триматися в верхній частині турнірної таблиці, хоча зрозуміло що про ПЛ ілюзій жодних.
Сталь вдома обіграла Прикарпаття, у гостей два вилучення - перше на початку другого тайму, друге на останній хвилині матчу.
І про матч в Охтирці між Нафтовиком і Волинню. На сайті ПФЛ - відеотрансляція.


Ну ни фига себе журналюга!!!
RomtsjaДата: Понеділок, 29.03.2010, 19:22 | Сообщение # 4

Лауреат: 4099
Рада Мегаспорту
12.11.2009
Кузнецовск
Offline
Очень непростой получился матч в Севастополе. Мы победили 1-0! first благодаря очередному голу нашего бомбардира Юры Плешакова...

semeniukДата: Понеділок, 29.03.2010, 21:12 | Сообщение # 5
robin

Лауреат: 12159
admin
24.03.2010
Луцьк
Offline
Ой Волиняки, ой хлопаки!!!
Ще одного такого матчу я не переживу. А діло було так.
Початок матчу, Волинь пішла на половину поля Нафтовика, хоча що команда там робила? Нафтовик проводив такі контратаки, що важко навіть описати. Перша з них - вихід один на один і гол. Друга - знов вихід один на один, на цей раз змарнований. Третя - декілька гравців наближались до штрафного, і віддай гравець охтирців пас на партнера був би знов вихід на голкіпера. Але він почав щось творити, фінтити чим викликав справжній гнів власних вболівальників. І це все до 20 хвилини матчу.
Кварцяний у цей час проводить подвійну заміну і Волинь повністю міняється. Провали в захисті зникають, зате на Нафтовик обрушився справжній штурм. Та забити до перерви не вдалось. Здогадуйтесь самі що було в перерві в роздягальні Волині але вже на 2 хв. другого тайму рахунок було зрівняно.
Те що було на полі далі це знущання. Я пишу це не тому що я фан Волині, навпаки. Такого навіть у домашніх матчах майже не буває. Вболівальники на стадіоні свистіли, кричали та нічого не допомагало. І тут перша ж контратака Нафтовика у другому таймі і гол 2-1. Я ще не встиг толком подумки оцінити шанси Волині на вихід в ПЛ як рахунок став 2-2. Нафтовик не міг вийти зі своєї половини поля. І абсолютно логічно Волинь вийшла вперед 2-3. До кінця матчу мої земляки тримали мяч, навіть ще моменти створювали, в цей час на стадіоні була тишина.
І ще. Про поведінку вболівальників на стадіоні. Це дуже важко прийняти за правду, але культура в нас близька до нуля. І так майже у всіх містах. Постійні нецензурні вигуки, образи і т. д. І при цьому люди себе ще й героями вважають. Але це так, ліричний відступ.
МаксДата: Вівторок, 30.03.2010, 12:32 | Сообщение # 6

Аспірант: 239
друг
29.03.2010
Киев
Offline
Насчет поведения болельщиков согласен. Когда Арсенал киевский играл на стадионе им. Банникова, я ходил с большим удовольствием, был там замечательный второй сектор и собирались там люди раньше игравшие в футбол, просто болельщики со стажем, журналисты( не бомонд но в курсе всех дел). За три тура до конца они практически 100% говорили кто в каком матче победит. Интересно было.

Добавлено (30.03.2010, 11:32)
---------------------------------------------
Капітан київського "Динамо" Артем Мілевський придбав нову машину Maserati Quattroporte.

Це вже третє авто футболіста однієї і тієї ж марки і моделі, але цього разу бордового кольору. Нагадаємо, що до цього Мілевський їздив на сріблястому і золотистому автомобілях. Ціна кожної такої машини приблизно $ 220 000, пише "Блик".

За даними видання, один з друзів Артема - власник автосалону Maserati. Очевидно, він-то й "постачає" динамівця автомобілями. Нагадаємо, що в автопарку Мілевського є ще джип BMW X5.

Можливо, форвард вирішив придбати нову машину після аварії.

semeniukДата: Вівторок, 30.03.2010, 15:58 | Сообщение # 7
robin

Лауреат: 12159
admin
24.03.2010
Луцьк
Offline
А може Артему варто спробувати змінити марку автомобіля?
МаксДата: Вівторок, 30.03.2010, 21:11 | Сообщение # 8

Аспірант: 239
друг
29.03.2010
Киев
Offline
Думаешь будет играть лучше))
semeniukДата: Вівторок, 30.03.2010, 22:17 | Сообщение # 9
robin

Лауреат: 12159
admin
24.03.2010
Луцьк
Offline
Quote (Макс)
Думаешь будет играть лучше))

Для початку може в аварії перестане потрапляти.
А по грі. Тут варіанти два. Або він краще не може або не хоче. Мені здається що другий варіант ми з вами і бачимо стільки часу. Шкода, мені здається що Мілевський просто марнує свій талант, а талант в нього є.
RomtsjaДата: Вівторок, 30.03.2010, 22:27 | Сообщение # 10

Лауреат: 4099
Рада Мегаспорту
12.11.2009
Кузнецовск
Offline
Та ну вашего Милю arrow Руслан Фомин намного талантливей его... вот ща Цыган стал его чаще выпускать, надеюсь раскроется во всей красе artist

semeniukДата: Вівторок, 30.03.2010, 22:34 | Сообщение # 11
robin

Лауреат: 12159
admin
24.03.2010
Луцьк
Offline
Фомін теж талановитий. Я читав коментарі Луческу після матчу з Арсеналом, так він сказав що дає Руслану час до кінця сезону, аби той довів що гідний місця в стартовому складі. Цей шанс треба використовувати, адже якщо не зараз то коли?

Ну ни фига себе журналюга!!!
kibicДата: Четвер, 01.04.2010, 16:42 | Сообщение # 12

Лауреат: 3816
друг
30.10.2009
Харьков
Offline
Барса позавидует
RomtsjaДата: Четвер, 01.04.2010, 18:25 | Сообщение # 13

Лауреат: 4099
Рада Мегаспорту
12.11.2009
Кузнецовск
Offline
это точно... тактика Шахты рулит)))

Jack-BossДата: Четвер, 01.04.2010, 22:47 | Сообщение # 14
batman

Лауреат: 3094
admin
29.03.2010
Київ
Offline
Quote (kibic)
Барса позавидует

Все було б весело, якби не було так сумно. Особливо актуально і точно сказано про збірну. Грають однотипно і приречено. Навівть коли ми перемагаємо, то валідольно. Тільки турків ми розкатали класно при Блохіну, і датчан вдома непогано, а всі інші перемоги дуже вимучені.


Never Say Never!
МаксДата: П`ятниця, 02.04.2010, 20:45 | Сообщение # 15

Аспірант: 239
друг
29.03.2010
Киев
Offline
Дисциплинарный комитет Украинской премьер-лиги на сегодняшнем заседании удовлетворил ходатайство "Металлиста" и не стал применять дисциплинарных санкций к Марко Девичу, удаленному с поля в матче с киевским "Динамо".

Все попытки "взять всё, да и поделить!", всегда заканчиваются на этапе "взять".
RomtsjaДата: П`ятниця, 02.04.2010, 21:39 | Сообщение # 16

Лауреат: 4099
Рада Мегаспорту
12.11.2009
Кузнецовск
Offline
хоть какая то справедливость!

semeniukДата: П`ятниця, 02.04.2010, 21:42 | Сообщение # 17
robin

Лауреат: 12159
admin
24.03.2010
Луцьк
Offline
А погодьтесь що більшість конфліктів на полі починаються з порушення правил феєр-плей. Над цим варто задуматись.
А тут ще Девіч говорив що Єременко хотів пропустити мяч який вибив Шовковський, але з лави Динамо у тому числі Газзаєв кричали не випускати мяч і грати далі.


Ну ни фига себе журналюга!!!
МаксДата: П`ятниця, 02.04.2010, 22:00 | Сообщение # 18

Аспірант: 239
друг
29.03.2010
Киев
Offline
Я где то читал, что правила честной игры на поле вправе устанавливать только судья и он может останавить игру или не остановить. В Англии по статистике на 25 остановок судьи, только одна когда футболист выбивает за боковую. Хотя всё зависит от моральных качеств игроков.

Все попытки "взять всё, да и поделить!", всегда заканчиваются на этапе "взять".
semeniukДата: П`ятниця, 02.04.2010, 22:09 | Сообщение # 19
robin

Лауреат: 12159
admin
24.03.2010
Луцьк
Offline
Я маю на увазі що тут ФІФА та УЄФА мають щось робити. Цим і справді гравці серйозно зловживають, тягнучи час.
Мені здається краще якщо гравець лежить на полі відразу давати свисток, і відрядити гравця за межі поля, хай йому там допомогу надають. У такому випадку симуляція буде недоречна, адже команда то гратиме в меншості.
І про Україну. Карпати у Львові зіграли 1-1 з Чорноморцем.


Ну ни фига себе журналюга!!!
МаксДата: П`ятниця, 02.04.2010, 22:20 | Сообщение # 20

Аспірант: 239
друг
29.03.2010
Киев
Offline
Quote (semeniuk)
І про Україну. Карпати у Львові зіграли 1-1 з Чорноморцем.

Да я смотрел игру, одесситы граммотно оборонялись, атаки Карпат, больше на навал похожи были чем на что-то осмысленное.


Все попытки "взять всё, да и поделить!", всегда заканчиваются на этапе "взять".
unikalДата: Субота, 03.04.2010, 02:42 | Сообщение # 21

Аспірант: 157
друг
29.03.2010
Львів
Offline
Quote (semeniuk)
Мені здається краще якщо гравець лежить на полі відразу давати свисток, і відрядити гравця за межі поля, хай йому там допомогу надають

Ну ти попробуй витягни гравця, який корчиться від болю (справжнього) за межі поля, не надавши йому першу допомогу smile Так що не так усе просто.
а щодо "фейр-плей": так УЕФА кілька років тому видала циркуляр про те, щоб гравці не вибивали мяч, а якщо вибивають, щоб не розраховувавли, що їм повернуть його після надання допомоги. А зупиняти гру, згідно з цим циркуляром, повинен тільки арбітр
МаксДата: Субота, 03.04.2010, 11:11 | Сообщение # 22

Аспірант: 239
друг
29.03.2010
Киев
Offline
Заявление следующего содержания было опубликовано на официальном сайте УПЛ:
"Контрольно-дисциплинарный комитет ФФУ оперативно нашел основания пересмотреть решение Дисциплинарного комитета Премьер-Лиги от 02.04.2010 г. не применять к футболисту команды Металлист Марко Девича никаких санкций.

КДК ФФУ считает, что ДК ПЛ превысил свои полномочия и решил применить к Девича автоматическую дисциплинарную санкцию за полученную красную карточку - пропустить один матч".

ФФУ на своей волне.


Все попытки "взять всё, да и поделить!", всегда заканчиваются на этапе "взять".
RomtsjaДата: Субота, 03.04.2010, 15:27 | Сообщение # 23

Лауреат: 4099
Рада Мегаспорту
12.11.2009
Кузнецовск
Offline
Первая лига. Сейчас начнется матч Энергетик - Севастополь. Трансляция здесь
semeniukДата: Субота, 03.04.2010, 22:10 | Сообщение # 24
robin

Лауреат: 12159
admin
24.03.2010
Луцьк
Offline
Цікаві сьогодні матчі були. В першу чергу перемога Кривбаса на виїзді проти МетаДона.
Особливо цікавим для мене був матч Металіст-Таврія, де Сімферопольці вказали Металісту на всі його проблеми.
semeniukДата: Неділя, 04.04.2010, 14:40 | Сообщение # 25
robin

Лауреат: 12159
admin
24.03.2010
Луцьк
Offline
У першій лізі перемоги здобули Львів, Севастополь та Волинь. А Олександрія програла вдома Сталі 1-2. Рано все таки почали хвалити команду.
І про Волинь. Команда дозаявила Олексія Бабира, який останнім часом грав за Кримтеплицю.


Ну ни фига себе журналюга!!!
kibicДата: Неділя, 04.04.2010, 15:42 | Сообщение # 26

Лауреат: 3816
друг
30.10.2009
Харьков
Offline
В дополнение вставлю и я свои пять копеек.Хотя то , что я скажу никакой новизны не прибавит.Этот ,т.н. фэйр-плэй, с выбиванием мяча придумали бразильцы очень давно.Помнится, в Европе с умилением и сюсюканием говорили об этом:"Вот бы нам завести подобную традицию, что ж мы такие осталые" Завели, внедрили, вопреки всем кононическим правилам на потеху горе-реформаторам и что ж мы видим?Где то пару лет назад играют Тоттенхем и Арсенал , проходит острая атака первых слева .Два канонира сталкиваются, падают , образуется дыра в защите , мяч вырезается туда.Один из упавших, быстро оценив ситуацию, начинает кататься , будто попал под КАМАЗ.Судья молчит, трибуны начинают орать:"Выбей, выбей!!!"Судья молчит, бежит к штрафной, трибуны, понятно фаны Арсенала, орут свое.Прострел, получите и распишитесь.Что тут началось...И где ж тут этот плэй , уважаемые дамы и господа?А нема его.Хитрован-канонир расчитывал на что ?На дураков, что ли ?Ну выбил бы игрок Тоттенхема мяч мяч , насладился б 5-6 сек. аплодисментами трибун.Что его ожидало в раздевалке, об этом можно только догадываться.Футбол не балет , на поле судья, есть правила и будьте любезны играть по ним.Никакой отсебятины.Пора уже чиновникам и власть применить.
semeniukДата: Понеділок, 05.04.2010, 21:18 | Сообщение # 27
robin

Лауреат: 12159
admin
24.03.2010
Луцьк
Offline
Завтра о 15.00 дізнаємось в якому місті проходитиме фінал Кубка України. Самі фіналісти не проти зіграти у Запоріжжі.

Ну ни фига себе журналюга!!!
unikalДата: Четвер, 08.04.2010, 12:21 | Сообщение # 28

Аспірант: 157
друг
29.03.2010
Львів
Offline
Взагалі це нонсенс, що вже піфвінал зіграно, а досі невідомо, де буде фінал.

Я в курсі, що на сьогодні вже відомо. Але: це мало бути відомо ще восени

QcumberДата: Четвер, 08.04.2010, 12:42 | Сообщение # 29

Професор: 539
друг
29.03.2010
Днепропетровск
Offline
Quote (unikal)
Взагалі це нонсенс, що вже піфвінал зіграно, а досі невідомо, де буде фінал.
Я в курсі, що на сьогодні вже відомо. Але: це мало бути відомо ще восени

Ну может быть это где-то и хорошо, потому что для финала лучше выбирать нейтральный город, а то определили б, допустим, Донбасс Арену, а тут донецкая команда в финале. Сколько б там мест не давали б местным болельщикам, поддержка Металлургу была б обеспечена.
semeniukДата: Четвер, 08.04.2010, 22:27 | Сообщение # 30
robin

Лауреат: 12159
admin
24.03.2010
Луцьк
Offline
Та не про Донецьк мова. Команди хотіли грати в Запоріжжі, але їх не послухали.

Ну ни фига себе журналюга!!!
Форум Мегаспорта » Спорт » Футбол » Змагання в Україні (Чемпіонат України, Кубок та Суперкубок України)
  • Сторінка 1 з 48
  • 1
  • 2
  • 3
  • 47
  • 48
  • »
Пошук:

Mega Team © 2024