П`ятниця, 26.04.2024, 08:33
МЕГАСПОРТ
Вітаю Вас Гість | RSS
Головна | Профайли гравців збірної - Форум Мегаспорта | Реєстрація | Вхід
[ Нові повідомлення · Учасники · Правила форуму · Пошук · RSS ]
  • Сторінка 1 з 1
  • 1
Модератор форуму: semeniuk  
Форум Мегаспорта » Общение » Творча майстерня » Профайли гравців збірної (Створення та оновлення профайлів гравців збірної)
Профайли гравців збірної
semeniukДата: Четвер, 02.06.2011, 10:23 | Сообщение # 1
robin

Лауреат: 12159
admin
24.03.2010
Луцьк
Offline
Саме так. З нового сезону кожен гравець збірної матиме свій профайл, де буде вказана певна інформація про кожного гравця, його досягнення і інше.
За моїм задумом там буде також інформація про те в яких турнірах бере участь гравець. Тому тут мені потрібна буде допомога кожного.
Також, Кеп про це вже писав в одній із тем, потрібно оновити базу фотографій. В профайли вставлятимуться лише нові фото, тому фоткайтесь літом.
Трохи пізніше виставлю тут в темі свій варіант профайла. Відповідно треба буде оговорити, які пункти в ньому лишні, а які навпаки треба додати. Ну і оформлення відповідно.
Також важливе питання, де ці всі профайли розмістити. Не знаю чи буде потреба відкривати тему на кожного гравця збірної, хоча я за цей варіант. Тоді можна буде кожного гравця вітати з здобутками в його ж темі. Але це мої фантазії, далі буде видно.


Ну ни фига себе журналюга!!!
semeniukДата: Четвер, 02.06.2011, 10:53 | Сообщение # 2
robin

Лауреат: 12159
admin
24.03.2010
Луцьк
Offline
Семенюк Михайло Анатолійович


Номер в збірній
7

Дата народження
20 листопада 1987

Місце народження
Луцьк, Україна

Резиденція
Луцьк, Україна

В прогнозуванні
з 2009 року

В збірній
з 2010 року

Девіз
свій девіз

Досягнення в збірній
опис, які трофеї чи призові місця

Досягнення в індивідуальних турнірах
опис, які трофеї чи призові місця

Участь в турнірах за збірну на даний момент
ссилки на турніри

Участь в індивідуальних турнірах на даний момент
ссилки на турніри


Ну ни фига себе журналюга!!!
semeniukДата: Четвер, 02.06.2011, 10:55 | Сообщение # 3
robin

Лауреат: 12159
admin
24.03.2010
Луцьк
Offline
Ось такий шаблон думаю взяти за основу. Тепер чекаю Ваших відгуків, чи такі профайли будуть, чи це зовсім жахливо виглядає.
Якщо берем за основу цей, то що робимо з пунктами, кольоровим оформленням. Слова за Вами.
Хто має чи матиме свої варіанти профайлів викладайте, оберемо краще. Але прохання не затягувати, до старту нового сезону маємо обзавестись емблемою, профайлами гравців а до Нового Року гімном Мегаспорту. Роботи валом.


Ну ни фига себе журналюга!!!
AccringtonДата: Четвер, 02.06.2011, 11:06 | Сообщение # 4
forever young

Лауреат: 1441
Рада Мегаспорту
16.11.2009
Киев
Offline
//////Участь в індивідуальних турнірах на даний момент
ссилки на турніри////////

ааа, це навіщо? у мене стільки турнірів (тільки на вуні їх десь під 30), а у chon'a їх ще більше))), і це тільки на вуні))
а в мене ще на різних сайтах багато турнірів, і не тільки по футболу)

////Резиденція
Луцьк, Україна ////////

а можна писати місце проживання, а то це засиллля іноземних слів в нашій країні набридає)))
semeniukДата: Четвер, 02.06.2011, 11:10 | Сообщение # 5
robin

Лауреат: 12159
admin
24.03.2010
Луцьк
Offline
" Резиденція " На " Місце проживання " виправити не проблема. Взагалі резиденція це з профайлів тенісистів. Тому тут без проблем.
Для чого участь в індивідуальних турнірах? Може хтось з фанатів схоче слідкувати за грою свого кумира, я не знаю навіть. Але якщо дійсно назбирується величезна кількість турнірів, то цей варіант швидше за все відпадає.


Ну ни фига себе журналюга!!!
МатематикДата: Четвер, 02.06.2011, 17:37 | Сообщение # 6

Лауреат: 5658
кэп
03.11.2009
Чернівці
Offline
Quote (semeniuk)
Для чого участь в індивідуальних турнірах?

Можна найбільш масштабні вказувати. Або ті, що довго тривають, або ті, де ти в лідерах biggrin


З повагою - математик
Jack-BossДата: Четвер, 02.06.2011, 18:01 | Сообщение # 7
batman

Лауреат: 3094
admin
29.03.2010
Київ
Offline
Ідея класна. Якщо утрясеться набір параметрів, то намалюю таблицю в html і розташую все нормально.
В принципі можна буде і в БД таблицю створити з такими параметрами, щоб звідти все автоматом завантажувалося. Але то все вже на новому сайті, - тут доступу нема до БД.


Never Say Never!
Dandelion79Дата: П`ятниця, 03.06.2011, 12:46 | Сообщение # 8
Начфин Профкома

Лауреат: 2486
Рада Мегаспорту
30.06.2010
Волочиськ
Offline
"Досягнення в збірній - опис, які трофеї чи призові місця"

досягнення за інші збірні враховуються????
semeniukДата: П`ятниця, 03.06.2011, 15:52 | Сообщение # 9
robin

Лауреат: 12159
admin
24.03.2010
Луцьк
Offline
Quote (Dandelion79)
досягнення за інші збірні враховуються????


Андрій, дякую що виправив. Очевидно що має бути пункт про виступи за інші збірні та досягнення за той час. Думаю цей пункт треба включити однозначно.


Ну ни фига себе журналюга!!!
semeniukДата: Субота, 18.06.2011, 11:20 | Сообщение # 10
robin

Лауреат: 12159
admin
24.03.2010
Луцьк
Offline
Треба остаточно визначатись з пунктами, які будуть в профайлі. Отже з того що ми тут обговорили, в профайлі будуть такі пункти:
- ФИО
- девіз
- номер в збірній
- дата народження
- місце народження
- місце проживання
- в прогнозуванні
- в збірній Мегаспорта
- досягнення
- виступи за інші збірні
- досягнення
- досягнення в індивідуальних турнірах
- Участь в турнірах за збірну на даний момент

Ось такий список вийшов в мене. Робити профайл з декількох пунктів вважаю неправильно, бо тут має бути вся інформація про збірника.
В принципі в мене є ідея на майбутнє прикріпити до профайлів невеличку біографію кожного збірника, але це буде ближче до другої річниці форуму, тому поки вас лякати не буду.

Давайте коментарі до оновленого списка пунктів, і до назви самих пунктів. Наприклад досягнення чи трофеї і т.д. Бо таких довгих назв пунктів не буде, треба буде формулювати коротше. Обговорюємо.


Ну ни фига себе журналюга!!!
semeniukДата: Четвер, 30.06.2011, 23:12 | Сообщение # 11
robin

Лауреат: 12159
admin
24.03.2010
Луцьк
Offline
Так як всі рванули на моря, і ніхто нічого тут не пропонує, тому робитиму профайли такі, які сам схочу. От так то.
Вже завтра, 1 липня кожен гравець збірної сезону 2011/2012 отримає на електронну почту лист, в якому буде перелік інформації, яку необхідно буде надати для заповнення профайлу. Відмазки типу я не хочу і я не буду не приймаються biggrin
Тому, як і обіцяв припахаємо потроху всіх до нашої творчої майстерні biggrin


Ну ни фига себе журналюга!!!
semeniukДата: П`ятниця, 18.11.2011, 22:05 | Сообщение # 12
robin

Лауреат: 12159
admin
24.03.2010
Луцьк
Offline
Так, профайли готові. Якщо в когось будуть якісь питання, пропозиції чи треба буде в профайлах щось змінити, пишіть тут, зробимо. Оновлення фотографій можна робити почастіше, я тільки за.
Розіслав ще раз листи тим, хто не відповів в липні. Профайли робитиму тільки тим, хто сам цього хоче, тому відповідати на мої листи не є обовязковим biggrin


Ну ни фига себе журналюга!!!
semeniukДата: Неділя, 04.12.2011, 14:44 | Сообщение # 13
robin

Лауреат: 12159
admin
24.03.2010
Луцьк
Offline
Додав профайли ще трьох збырників: chon, ded, Nosferatu
Якщо є зауваження до інформації, пишіть, виправлю.


Ну ни фига себе журналюга!!!
Форум Мегаспорта » Общение » Творча майстерня » Профайли гравців збірної (Створення та оновлення профайлів гравців збірної)
  • Сторінка 1 з 1
  • 1
Пошук:

Mega Team © 2024