Вівторок, 16.04.2024, 09:30
МЕГАСПОРТ
Вітаю Вас Гість | RSS
Головна | ГП Бельгії - Форум Мегаспорта | Реєстрація | Вхід
[ Нові повідомлення · Учасники · Правила форуму · Пошук · RSS ]
  • Сторінка 1 з 1
  • 1
Модератор форуму: semeniuk  
Форум Мегаспорта » Спорт » Формула 1 » ГП Бельгії (Circuit de Spa-Francorchamps)
ГП Бельгії
semeniukДата: Четвер, 19.08.2010, 21:01 | Сообщение # 1
robin

Лауреат: 12159
admin
24.03.2010
Луцьк
Offline
Мої вітання усім фанам формули 1. Для нас літо завершується етапом у Бельгії. Отже традиційне прев’ю. Для початку трохи інформації про країну.

Офіційна назва - Королівство Бельгія (Royaume de Belgique).
Географічне положення - розташована в Західній Європі, на узбережжі Північного моря.
Площа території - 30,528 тис. кв. км.
Населення - 10,666 млн. осіб (січень 2008 року).
Столиця - Брюссель (Brussel) - 148,873 тис. осіб (2008 р.) З передмістям - 1,048,498 млн осіб(січень 2008 р.)
Брюссель одночасно є столицею регіону з своїм урядом і парламентом. Назву міста можна перекласти двояко. Древньофламандською мовою вона означає "лебедине гніздо". Однак існує і більш прозаїчна версія її походження від фламандського "брук селла" - "село на болоті". Цифра сім - фатальна для Брюсселя: сім пагорбів, сім доріг ведуть у місто, вся влада була закріплена за сімома знатними родами, сім тварин охороняють головну площу міста Гроті Маркт (по-французьки Гран-Плас); за нідерландською версією назви міста - сім літер, сім доріг ведуть у місто, сім парламентів має сучасний Брюссель і сім епох, сім кілець розвитку, сім Підмурків лежать в основі міста: епоха герцогів Брабантських, епоха іспанських Габсбургів (1482-1713 роки), епоха австрійських Габсбургів (1713-1794 роки), епоха Франції (1794-1814 роки), епоха Голландії (1815-1814 роки), і, нарешті, епоха сучасної Бельгії (з 1830 року до заснування держави).
В середині XX ст. місто стало важливим культурним і міжнародним центром. У ньому розташовуються штаб-квартира військово-політичного блоку НАТО і Рада Європейського Союзу (ЄС) та інших міжнародних оргаізацій
Інші великі міста - Антверпен, Лубен, Мехелен, Льєж, Лімбург.
Адміністративний поділ: 3 регіони: Брюссельський столичний (включаючи Брюссель і 18 приміських комун), Валлонія( 5 провінцій) і Фландрія( 5 провінцій), провінції поділяються на комуни.
Офіційні мови - французька, нідерландська і німецька. У Фландрії та Валлонії населення розмовляє в основному французькою мовою, в Брюссельському районі - французькою і нідерландською мовами, у східних районах - німецькою.
Релігія. Більшість населення країни - католики. Невелика частина сповідує іслам, іудаїзм, православ'я, протестантизм та англіканство.
Грошова одиниця - євро=100 євроцентам
Національне свято - 21 липня - День присяги короля (1831 р.); 15 листопада - День королівської династії (1866р.)
Державний прапор Королівства Бельгія складається з чорної, жовтої і червоної вертикальних смуг. Чорний колір символізує силу, жовтий означає зрілість, повноту сили, які досягаються мудрістю. Червоний - символ перемоги, досягнутої в результаті виявленої хоробрості, мужності і принесення жертви. Прапор прийнятий у 1831 році.


Державний герб Королівства Бельгія зображений у вигляді щита чорного кольору, укріпленого на схрещених скіпетрах, на фоні щита зображений лев - символ влади. Щит увінчаний князівською короною - символом монархічного ладу Бельгії. Внизу на червоній стрічці напис: "У єднанні - сила".

Гімн Бельгії (англійська мова):
Oh beloved Belgium, sacred land of our fathers,
Our heart and soul are dedicated to you.
Our strength and the blood of our veins we offer,
Be our goal, in work and battle.
Prosper, O country, in unbreakable unity,
Always be yourself and free.
Trust in the word that, undaunted, you can speak:
For King, for Freedom and for Law.
(repeat previous two lines)
For King, for Freedom and for Law.
(repeat)
Членство в міжнародних організаціях: Бельгія є членом багатьох міжнародних організацій, у тому числі СОТ, ООН, ЄКА, ЄМС, ЄІБ, ЄС, МБРР, МВФ, МФКК, НАТО, ОБСЄ, ОЕСР, СЄ.
Національний інтернет-домен - .be.
Засоби інформації, зв’язок:
Свобода ЗМІ за рейтингом НУО „Фрідом Хаус”: статус ЗМІ – вільні.
Всесвітній індекс свободи преси за рейтингом „Репортерів без кордонів” (2009 р.):7 місце з 169 країн;
Кількість мобільних телефонів: 10,23 млн. шт.;
Кількість користувачів мережі Інтернет: 5 490 000 користувачів.


Ну ни фига себе журналюга!!!
semeniukДата: Четвер, 19.08.2010, 21:02 | Сообщение # 2
robin

Лауреат: 12159
admin
24.03.2010
Луцьк
Offline
І трохи фотографій з Бельгії.

Фламанський пейзаж:

Парк скульптур в Durbuy:

Замок Стена:

м. Брюгге:

Замок Брісель:

Брюссель:

Брюгге, стара частина міста:

Грудень в Бельгії:

Брюгге в променях заходу сонця:

Базилика Гранд Плейз, Брюссель:

Диво нічних вулиць Бельгії:



Ну ни фига себе журналюга!!!
semeniukДата: Четвер, 19.08.2010, 21:02 | Сообщение # 3
robin

Лауреат: 12159
admin
24.03.2010
Луцьк
Offline
Переходимо беспосередньо до гонки.

Информация о трассе

Название трассы: Спа-Франкошам (Circuit de Spa-Francorchamps)
Расположение: Спа (к юго-востоку от Льежа)
Вместимость: около 90000
Дата создания: 1921 год
Первый Гран-При: 1950 год
Проведено Гран-При: 43
Длина трассы: 7,004 км
Гоночная дистанция: 308,052 км
Количество кругов: 44
Кол-во поворотов: 21
Рекорд круга в гонке: 1: 45,108 (2004 - Кими Райкконен - McLaren MP4-19B)
Рекорд круга в квалификации: 1: 43,726 (2002 - Михаэль Шумахер - Ferrari F2002)

Схема трассы


История:

Бельгийская трасса Спа-Франкоршам известна с 1921 года и своим появлением обязана менеджеру газеты La Meuse Жюлю де Тьеру и главе спортивного отдела Королевского автомобильного клуба Бельгии Генри Ван Офему. Де Тьер решил использовать треугольник, который вырисовывали местные дороги, соединяющие три населенных пункта, как гоночную трассу.
Она начиналась у городка Франкоршам, затем спускалась в долину реки О Руж, поднималась на гребни холмов в Les Combes, снова спускалась, к деревне Бурневилль до поворота Malmedy. Далее петляла по равнине до поселения Маста, после чего брала курс на Stavelot - южную вершину этого дорожного треугольника. И в конце сворачивала на север, двигаясь обратно к Франкоршам мимо селения Бланшимон.
Эта невероятно быстрая, бросающая вызов, трасса быстро стала одним из самых популярных мест проведения автоспортивных состязаний и сразу же полюбилась большинству пилотов и болельщиков. Подтверждением тому служит образованная в 1924 году гонка 24 часа Франкоршам, по аналогии со стартовавшей годом раньше 24-часовой гонкой в Ле Мане. А в 1925 году здесь состоялся первый Гран При.
В заезде приняло участие всего семь машин, а победителем стал знаменитый пилот Alfa Romeo - Антонио Аскари, отец будущего двукратного чемпиона мира.

Технические особенности:

Трасса, длиной 6,973 км, является самой длинной и одной из самых скоростных в календаре чемпионата. Перепад высот здесь составляет 180 метров. Большинство поворотов трека имеет большие радиусы и профилированные виражи, что позволяет проходить их на больших скоростях. Трасса очень технична, требует от пилотов максимального уровня концентрации и награждает лишь самых талантливых. Кроме того, злую шутку здесь может сыграть переменчивая Бельгийская погода. Зачастую бывает, что в районе боксов стоит солнечная погода, а на самой отдаленной части трассы идет дождь.

Все победители:


Все победители ( прод. ) :



Ну ни фига себе журналюга!!!
semeniukДата: П`ятниця, 20.08.2010, 08:06 | Сообщение # 4
robin

Лауреат: 12159
admin
24.03.2010
Луцьк
Offline
І тепер уже традиційно, починаючи з минулого етапу, згадуємо події минулорічного гран-прі Бельгії.

Кваліфікація:

Гонка:



Ну ни фига себе журналюга!!!
unikalДата: Субота, 21.08.2010, 13:11 | Сообщение # 5

Аспірант: 157
друг
29.03.2010
Львів
Offline
От тільки це аж через тиждень буде:)
semeniukДата: Неділя, 22.08.2010, 22:46 | Сообщение # 6
robin

Лауреат: 12159
admin
24.03.2010
Луцьк
Offline
Етап через тиждень, але я буду відсутній до пятниці. Мені здалось що краще робити превю раніше, ніж робити його в ніч перед гонкою, чи неробити взагалі.

Ну ни фига себе журналюга!!!
МатематикДата: Неділя, 22.08.2010, 23:03 | Сообщение # 7

Лауреат: 5658
кэп
03.11.2009
Чернівці
Offline
Quote (semeniuk)
чи неробити взагалі

Як то не робити, треба, звісно. Нажаль, попри мої сподівання на початку сезону, гонки не вдається дивитись з регулярністю, тому такі теми потрібні.


З повагою - математик
МатематикДата: П`ятниця, 27.08.2010, 09:50 | Сообщение # 8

Лауреат: 5658
кэп
03.11.2009
Чернівці
Offline
Сьогодні відбудеться перша та друга практика на Спа. Феттель каже, що дуже йому страшно за мізернів відриви. Хемілтон навпаки заперечує можливість змін у чемпіонаті. Але справді відчувається, що місця для помилок на трасі, в боксах та на командних містках стало значно менше, а отже на нас чекає феноменальна кінцівка сезону. Хочеться вірити, що за ці три тижні команди все таки підготували сюрпризи одна одній.

З повагою - математик
unikalДата: П`ятниця, 27.08.2010, 14:37 | Сообщение # 9

Аспірант: 157
друг
29.03.2010
Львів
Offline
Спа, накільки я памятаю, ще ні разу не була нецікавою і передбачуваною. В еру вільних дозаправок (до 2003) ця траса на фоні інших, відзначалася абсолютною довільністю тактик піт-стопів. Потім, звісно, вже не могло так продовжуватись, але навіть у такій ситуації було цікаво там. Має бути цікаво й тут, якщо не буде дощу, то Спа-10, мабуть, стане єдиною цікавою сухою гонкою в чемпіонаті
МатематикДата: П`ятниця, 27.08.2010, 16:01 | Сообщение # 10

Лауреат: 5658
кэп
03.11.2009
Чернівці
Offline
Ааа, першу практику виграв Фернандо, але не розумію, чому Масса відстав ледь не на 3 секунди. Вже починається друга. Ферарі повинні перемагати!!!!!!!

З повагою - математик
semeniukДата: Субота, 28.08.2010, 22:17 | Сообщение # 11
robin

Лауреат: 12159
admin
24.03.2010
Луцьк
Offline
ГП Бельгії 2010.
Кваліфікація:



Ну ни фига себе журналюга!!!

Повідомлення відредагував semeniuk - Неділя, 29.08.2010, 02:02
МатематикДата: Неділя, 29.08.2010, 18:57 | Сообщение # 12

Лауреат: 5658
кэп
03.11.2009
Чернівці
Offline
Що ж, можна сказати, що дощ лише додав пікантності і без того цікавому гран-прі. Шкода представників Ферарі, тепер навряд чи доведеться боротись за щось суттєве у сезоні. Як сказав Подзігун - 41 це не 20. Феттель вкотре довів, що нерви треба лікувати.

Залишається чекати можливих штрафів після гонки sad


З повагою - математик
semeniukДата: Неділя, 29.08.2010, 21:13 | Сообщение # 13
robin

Лауреат: 12159
admin
24.03.2010
Луцьк
Offline
Цікава вийшла гонка. Тепер надії на вдалий сезон для Феррарі втрачено остаточно.
Ну а Феттелю я просто дивуюсь. Я розумію раз занервував. Другий. Але коли так стабільно! Що тут скажеш. Так ризикувати, коли пішов дощ. Я не розумію його. Хай він був швидший за Баттона, але не там він атакував.


Ну ни фига себе журналюга!!!
HUDДата: Вівторок, 31.08.2010, 18:31 | Сообщение # 14

Студент: 19
вболівальник
25.07.2010
Украина
Offline
phenyxДата: Вівторок, 31.08.2010, 18:59 | Сообщение # 15

Академік: 733
Mega+Team
28.03.2010
Київ
Offline
HUD, вот это в точку.)) Но вроде в этой гонке он ничего противозаконного не сделал...даже машину безопасности не обогнал.)
semeniukДата: Четвер, 02.09.2010, 03:55 | Сообщение # 16
robin

Лауреат: 12159
admin
24.03.2010
Луцьк
Offline
ГП Бельгії 2010.
Гонка:



Ну ни фига себе журналюга!!!
NafanyaДата: Четвер, 02.09.2010, 13:42 | Сообщение # 17

Академік: 682
друг
19.04.2010
Poltava
Offline
Люблю я Спа и этим всё сказано......Дождик конечно внёс корективы, но тем не менеее.....Жаль старт пропустила.....Я под Полтавой еду в автобусе, а папа мне из Крыма коментирует старт.....учитывая, что там ехали одни бабули - выглядело это смешно!!!!
МатематикДата: П`ятниця, 31.08.2012, 17:58 | Сообщение # 18

Лауреат: 5658
кэп
03.11.2009
Чернівці
Offline
Хм, за дві сесії через погану погоду і проблеми з двигуном Масса не проїхав жодного кола, Алонсо через дощ також зробив мало - 7 залікових кіл із, м'яко кажучи, посередніми показниками. Існує небагато трас де я не хочу дощу - Бельгія одна із них. Як же хочеться сухої гонки. Щоб пілоти показали на що вони спроможні у Спа.

З повагою - математик
semeniukДата: Субота, 01.09.2012, 15:11 | Сообщение # 19
robin

Лауреат: 12159
admin
24.03.2010
Луцьк
Offline
Да, погода вирішила побунтувати в Спа.
Скоро почнеться кваліфікація, аж не віриться що дивитимусь в прямому ефірі smile


Ну ни фига себе журналюга!!!
semeniukДата: Субота, 01.09.2012, 16:50 | Сообщение # 20
robin

Лауреат: 12159
admin
24.03.2010
Луцьк
Offline
Феттель в третій сегмент кваліфікації не пройшов wacko Ну тещо Масса не пройшов не дивуюсь, це його рівень, а от Шумі шкода.
Непогано Перес виглядає. Мабуть в Феррарі рветься smile


Ну ни фига себе журналюга!!!
IrishkaДата: Субота, 01.09.2012, 22:49 | Сообщение # 21

Лауреат: 597
друг
02.04.2010
Донецк
Offline
Только сейчас смогла посмотреть результаты квалификации... wacko Я такого давно не видела... Очень разношерстная, если так можно выразиться, компания подобралась... Больше всего Нико Росберг огорчил, прорвется ли вперед... Там такую погодку обещают..

Жизнь - это гонка, где каждый стремится вырваться вперёд,
чтобы придти к финишу последним...
МатематикДата: Субота, 01.09.2012, 23:17 | Сообщение # 22

Лауреат: 5658
кэп
03.11.2009
Чернівці
Offline
Камуї - другий!!! Не чекав. Всі так розхвалювали Раіконена, а він лише четвертий. Алонсо трохи розчарував. Після третьої практики я сподівався на більше, але при тій погоді, що обіцяють, навіть Петров має шанси на перемогу smile

Перший раз дивився гонку не в HD, ох і велика ж різниця в якості, ох і велика.


З повагою - математик
IrishkaДата: Понеділок, 03.09.2012, 08:51 | Сообщение # 23

Лауреат: 597
друг
02.04.2010
Донецк
Offline
Хорошая новость!!!!

Пилот команды Lotus F1 Team Ромэн Грожан оштрафован на 50 тысяч евро и дисквалифицирован на одну гонку за стартовый завал, который он инициировал в гран-при Бельгии.
"Стюарды рассматривают этот инцидент, как чрезвычайно серьёзное нарушение правил, которое могло привести к травмам других гонщиков, - говорится в заявлении дирекции гонки. - Оно исключило из гонки лидеров чемпионата мира".
"Стюарды отметили, что команда признаёт действия своего гонщика чрезвычайно серьёзной ошибкой и неправильной трактовкой момента, - отмечается в заявлении. - Ни команда, ни гонщик не подали никаких документов, чтобы смягчить наказание".


Жизнь - это гонка, где каждый стремится вырваться вперёд,
чтобы придти к финишу последним...
semeniukДата: Понеділок, 03.09.2012, 13:59 | Сообщение # 24
robin

Лауреат: 12159
admin
24.03.2010
Луцьк
Offline
Тільки що подивився гонку з запису.
Чесно, після того завалу на старті зразу хотілось вимкнути і не дивитись далі. Так шкода Ферні, мав привозити хороші очки, думаю третім він був би 100%, а то і другим. Ще й Феттель як на зло другим приїхав і відіграв в Алонсо 18 очок. Засмучений я сильно цією гонкою sad
Звісно, добре що Баттон виграв, після всіх його проблем. Торро Россо непогано приїхали, Масса не напартачив. Але не думаю що йому це допоможе лишитись в Скудерії.


Ну ни фига себе журналюга!!!
semeniukДата: Понеділок, 24.08.2015, 08:18 | Сообщение # 25
robin

Лауреат: 12159
admin
24.03.2010
Луцьк
Offline
Я як завжди в запису гонку дивився.
Мерси знов в своїй лізі, але це вже звичне діло. Дуже шкода Себа, за півтора кола до фініша втратив третє місце і купу очок. Зате хорошу гонку провели середняки - Лотус, Форс Індія, Торо Россо. Грозжан був швидким.
До речі, Райконен в Феррарі на наступний сезон.


Ну ни фига себе журналюга!!!
MaxJokerДата: Понеділок, 24.08.2015, 10:14 | Сообщение # 26
Ливерпулец

Лауреат: 4823
Рада Мегаспорту
24.03.2010
Київ
Offline
Цитата semeniuk ()
До речі, Райконен в Феррарі на наступний сезон.
Ага, но я так и знал, что снова будет какая-то фигня - так и вышло( Не везет по-страшному с машиной в этом году.
semeniukДата: Понеділок, 24.08.2015, 10:20 | Сообщение # 27
robin

Лауреат: 12159
admin
24.03.2010
Луцьк
Offline
Цитата MaxJoker ()
Ага, но я так и знал, что снова будет какая-то фигня - так и вышло( Не везет по-страшному с машиной в этом году.


В мене таке відчуття, що нефартовість Кімі і на Себа перекинулась, коли покришка лопнула. Треба їм в церкву сходити. Або збудувати церкву cool


Ну ни фига себе журналюга!!!
МатематикДата: Понеділок, 29.08.2016, 01:08 | Сообщение # 28

Лауреат: 5658
кэп
03.11.2009
Чернівці
Offline
Гонки в Спа просто не можуть бути нецікавими) Стільки всього, у червоних навіть темп був, але прикрість на старті не дозволила показати хто на що здатен повною мірою. Чекаємо на Монцу.

Здивував РБ такого темпу на швидкій трасі я не чекав.
MaxJokerДата: Понеділок, 29.08.2016, 10:14 | Сообщение # 29
Ливерпулец

Лауреат: 4823
Рада Мегаспорту
24.03.2010
Київ
Offline
Феттель что-то конкретно разочаровывает в последних гонках, а Ферстаппен уже просто нереально выбешивает, когда его уже выбьют серьезно? Может, тогда голову включит.
semeniukДата: Понеділок, 29.08.2016, 20:26 | Сообщение # 30
robin

Лауреат: 12159
admin
24.03.2010
Луцьк
Offline
Ферстапен такий є, і такий буде. поки не стане з пацана мужиком. Гаряча голова, що тут зробиш. Феррарі дійсно виглядали цікаво, але не повезло. Знов.
Розберг може бути розчарований. Льюіс дуже високо smile
Форум Мегаспорта » Спорт » Формула 1 » ГП Бельгії (Circuit de Spa-Francorchamps)
  • Сторінка 1 з 1
  • 1
Пошук:

Mega Team © 2024