Вівторок, 07.05.2024, 23:48
МЕГАСПОРТ
Вітаю Вас Гість | RSS
Головна | Збірні України - Форум Мегаспорта | Реєстрація | Вхід
[ Нові повідомлення · Учасники · Правила форуму · Пошук · RSS ]
  • Сторінка 1 з 4
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • »
Модератор форуму: semeniuk  
Форум Мегаспорта » Спорт » Теннис » Збірні України (Fed Cup, Davis Cup)
Збірні України
semeniukДата: Понеділок, 29.03.2010, 16:43 | Сообщение # 1
robin

Лауреат: 12159
admin
24.03.2010
Луцьк
Offline
У темі вестимемо активні обговорення виступів жіночої та чоловічої збірних України з тенісу. Розглядатимемо матчі та поєдинки вцілому, дії на корті та підготовку до матчів. Спробуємо розібратися в діях капітанів у певних епізодах матчів, а також у виборі гравців.
Звернемо увагу і на склади як наших збірних так і суперників. Говоритимемо і про потенційних кандидатів у збірні, про їх можливості.
Не оминемо увагою і вибір покриття на кожен конкретний поєдинок. Знаходитимемо позитиви і негативи у певному типі покриття. Порівнюватимемо культуру вболівання і слідкуватимемо за її, хочеться вірити, прогресом.
І наостанок. Давайте вірити, що після слів Гейм, Сет, Матч обовязково лунатиме українське прізвище...


Ну ни фига себе журналюга!!!
Jack-BossДата: Четвер, 01.04.2010, 23:12 | Сообщение # 2
batman

Лауреат: 3094
admin
29.03.2010
Київ
Offline
Вже скоро нам грати з Австралійками. 24-25 квітня. Приймаємо ми їх у Харкові на ґрунті в приміщенні. Перша наша з ними зустріч проходила на харді і ми перемогли 4-1. Сподіваюсь ці матчі покажуть по ТВ, як і гру з Італійками. Вся надія на Сапронова.

Never Say Never!
semeniukДата: Четвер, 01.04.2010, 23:17 | Сообщение # 3
robin

Лауреат: 12159
admin
24.03.2010
Луцьк
Offline
О, обовязково задам йому питання про трансляцію на конференції.
Треба пошукати інформацію про Катю, коли вона вже на корт повернеться. Хоча у нас є Коритцева, яка грунтова тенісистка. Але рівень...


Ну ни фига себе журналюга!!!
semeniukДата: Вівторок, 06.04.2010, 10:29 | Сообщение # 4
robin

Лауреат: 12159
admin
24.03.2010
Луцьк
Offline
Так от щодо трансляції матчу з Австралією. Ось що відповів Сапронов:
Матч покажет канал ТЕТ,в субботу 3 часа лайва,в воскресенье 5 часов


Ну ни фига себе журналюга!!!
Jack-BossДата: Вівторок, 06.04.2010, 17:21 | Сообщение # 5
batman

Лауреат: 3094
admin
29.03.2010
Київ
Offline
Quote (semeniuk)
Так от щодо трансляції матчу з Австралією. Ось що відповів Сапронов: Матч покажет канал ТЕТ,в субботу 3 часа лайва,в воскресенье 5 часов

Чудова новина! smile


Never Say Never!
QcumberДата: Вівторок, 06.04.2010, 19:47 | Сообщение # 6

Професор: 539
друг
29.03.2010
Днепропетровск
Offline
Quote (evbjb)
Чудова новина!

Да, приятно, что канал ТЕТ дает нам возможность смотреть за нашими девушками. Если б не они, то мы, наверное, остались бы без трансляции.
kibicДата: Четвер, 15.04.2010, 09:13 | Сообщение # 7

Лауреат: 3816
друг
30.10.2009
Харьков
Offline
Quote (semeniuk)
Треба пошукати інформацію про Катю, коли вона вже на корт повернеться

Е.Петров - тренер сборной по ОФП,мой старинный приятель , позвоню, узнаю. smile
semeniukДата: Четвер, 15.04.2010, 22:22 | Сообщение # 8
robin

Лауреат: 12159
admin
24.03.2010
Луцьк
Offline
Ну часу на трансляцію відведено більше, ніж вказав Сапронов. Дивлюсь зараз программу ТЕТ на наступний тиждень.
В суботу з 11.45 до 18.00, а в неділю з 12.00 до 20.00.
Отже покажуть все.


Ну ни фига себе журналюга!!!
Jack-BossДата: Четвер, 15.04.2010, 22:26 | Сообщение # 9
batman

Лауреат: 3094
admin
29.03.2010
Київ
Offline
Це добре, що часу вдосталь відвели. Але хотілося б, щоб наші дівчата пошвидше впоралися зі своїми суперницями. А то я їх знаю... Знову будуть на грані балансувати... wacko

Never Say Never!
semeniukДата: Четвер, 15.04.2010, 22:32 | Сообщение # 10
robin

Лауреат: 12159
admin
24.03.2010
Луцьк
Offline
Можливо і неправильно копіювати сюди новини, але уривок інтервю Сапронова вставлю:

- И собственно к матчу. Раскройте тайну «золотого ключика». Кто и каким образом откроет нам путь в элитную восьмерку?

- Путь этот мы откроем сами. Сделаем для этого все возможное в сложившейся непростой ситуации. Дело в том, что в команде два травмированных игрока. Участие Виктории Кутузовой исключается категорически. Кате Бондаренко только-только сняли с ноги лангету. Она лишь на этой неделе возобновила тренировки. Ее состояние на момент начала матча просчитать сложно. Все в руках Всевышнего, но рассчитывать на младшую Бондаренко нам особо не приходится. Картина не самая радужная. Но, именно в таких условиях происходят прекрасные превращения. Мы очень рассчитываем на лидерский характер Алены и бойцовские качества Маши Корытцевой. Когда отступать некуда девчонки способны на многое. И я верю, что они сделают все для победы. Что касается еще двух номеров, мы взвесили все возможные варианты сочетаний. По сути, мы искали парную комбинацию. Кроме того, учитывали перспективу, пользу от конкретного матча для молодежи, психологическую совместимость и множество других факторов. Думаю, капитан команды со своими помощниками иссушили головы и не доспали не одну ночь, чтобы принять то решение, которое сегодня отправили в ITF и, уважая принцип дипломатии, в Австралию. Капитан команды Владимир Богданов заявил на матч Алену Бондаренко, Марию Корытцеву, Людмилу Киченок и Надежду Киченок. В команде должны быть сестры, и они есть! Шутка, конечно. Девчонкам еще нет 18-ти, но они уже были чемпионками мира и Европы в командных турнирах. У них прекрасная адаптивность в команде. Они прошли со всеми зимний подготовительный сбор. Но самое главное, что «маленькие сестры» на сегодня прекрасная парная комбинация. И для них участие в матче Кубка Федераций - сумасшедший толчок в развитии. Мы, вся команда, с большим оптимизмом смотрим на предстоящий матч. Верим в то, что нам по силам переиграть Австралию даже в столь радикально обновленном составе.


Ну ни фига себе журналюга!!!
Jack-BossДата: Четвер, 15.04.2010, 22:46 | Сообщение # 11
batman

Лауреат: 3094
admin
29.03.2010
Київ
Offline
Так пора починати загравати сестер Кіченок за збірну. Вони непогано виступали на останніх турнірах. А в нас з тенісистками зараз ситуація дійсно складна. Цікаво буде на них подивитися в такому матчі.

Never Say Never!
semeniukДата: Субота, 24.04.2010, 12:27 | Сообщение # 12
robin

Лауреат: 12159
admin
24.03.2010
Луцьк
Offline
Ну що ж до старту матчу з Австралією небагато лишилось. Побачимо як наші зіграють.
Матч Дніпра перенесли з 18.00на 16.00, якщо матчі затягнуться є ризик недодивитись.
Покинув трансляцію за рахунку 3-0 в першому сеті, знов почав дивитись за рахунку 2-4 в третьому. Як то кажуть з ніг на голову. Хоча що робилось за той час на корті знаю. Хіба ж це вперше.


Ну ни фига себе журналюга!!!
Oksi_fДата: Субота, 24.04.2010, 15:30 | Сообщение # 13
БаАагиня

Лауреат: 4241
Рада Мегаспорту
04.11.2009
Ужгород
Offline
Що ж шкода, перше очко не в нас...
Склалося враження, що Альона просто не знала, що робити з суперницею. А треба було всього-навсього продовжувати темп першого сету...А вона сама собі знайшла труднощі, яких можна було б уникнути.
Тепер вболіваємо за Марію, хоча їй прийдеться набагато важче.


Как бы ты не смотрела, ты должна смотреть в правильном направлении.
/Чеширский кот/
semeniukДата: Субота, 24.04.2010, 15:33 | Сообщение # 14
robin

Лауреат: 12159
admin
24.03.2010
Луцьк
Offline
Можливо Маші допоможе те, що грунт її улюблене покриття. А взагалі за 0-2 завтра у нас 10% на перемогу.

Ну ни фига себе журналюга!!!
Jack-BossДата: Субота, 24.04.2010, 19:26 | Сообщение # 15
batman

Лауреат: 3094
admin
29.03.2010
Київ
Offline
Ну от, а казали, що в нас проти Австралії великі шанси. Стосур зараз в класній формі, так що в Альони шансів 0. sad
Ми в чергове пролітаємо... Добре, що я не зміг подивитися матчів, не так сильно розчарований...


Never Say Never!
semeniukДата: Субота, 24.04.2010, 20:49 | Сообщение # 16
robin

Лауреат: 12159
admin
24.03.2010
Луцьк
Offline
Ну з поразки Коритцевої я не сильно розчарувався, вони з Стосур просто тенісистки різного класу. А от Альона... Шансів у неї завтра і правда мало, дивлячись на те як Стосур сьогодні грала на прийомі. З подачею Альони проблем взагалі не повинно бути.
Матч складається для нас провально.


Ну ни фига себе журналюга!!!
Jack-BossДата: Неділя, 25.04.2010, 13:10 | Сообщение # 17
batman

Лауреат: 3094
admin
29.03.2010
Київ
Offline
Альона не може грати проти Стосур. Тому Богданов виставив Людмилу Кіченок. Так що нам торба однозначно. sad

Never Say Never!
Oksi_fДата: Неділя, 25.04.2010, 13:15 | Сообщение # 18
БаАагиня

Лауреат: 4241
Рада Мегаспорту
04.11.2009
Ужгород
Offline
Я щось не зрозуміла, а чому не Альона?? Чи ми здалися без бою... :'(

Как бы ты не смотрела, ты должна смотреть в правильном направлении.
/Чеширский кот/


Повідомлення відредагував Oksi_f - Неділя, 25.04.2010, 13:15
Jack-BossДата: Неділя, 25.04.2010, 13:22 | Сообщение # 19
batman

Лауреат: 3094
admin
29.03.2010
Київ
Offline
Quote (Oksi_f)
Я щось не зрозуміла, а чому не Альона?? Чи ми здалися без бою... :'(

У Альони стоптані ноги чи щось таке. І вона грати не може.
А Людмила, доречі, дуже непогано грає. Це мене приємно здивувало. Вона вже зробила брейк. І гра дуже красива. Хоча звичайно грати ще багато.


Never Say Never!
Oksi_fДата: Неділя, 25.04.2010, 13:49 | Сообщение # 20
БаАагиня

Лауреат: 4241
Рада Мегаспорту
04.11.2009
Ужгород
Offline
Ух ти!!! Трохи вражена грою молодої зміни, особливо подачею! Помилок ще багато, але надію на цікавий розвиток поєдинку отримала. Та й надію на майбутнє українського жіночого тенісу. Вперед, Людмила!!!

Как бы ты не смотрела, ты должна смотреть в правильном направлении.
/Чеширский кот/
Jack-BossДата: Неділя, 25.04.2010, 15:05 | Сообщение # 21
batman

Лауреат: 3094
admin
29.03.2010
Київ
Offline
Приємне враження залишила гра Людмили Кіченок. Хоч поєдинок і програла в 2-х сетах, але були можливості зачепитися за сет. Подача сильна, але не високий відсоток першої. І удари проходили цікаві. Хоча у Стосур біцепси більші за мої smile і удари просто гарматні, як для жінок.

Never Say Never!
Jack-BossДата: Неділя, 25.04.2010, 22:26 | Сообщение # 22
batman

Лауреат: 3094
admin
29.03.2010
Київ
Offline
Повний прольот наших дівчат. Поразка вдома 0-5, це занадто.... sad

Never Say Never!
semeniukДата: Неділя, 25.04.2010, 23:03 | Сообщение # 23
robin

Лауреат: 12159
admin
24.03.2010
Луцьк
Offline
Jack-Boss, писати нічого не буду. Найкраще це прокоментував Сапронов після матчу Кіченок-Стосур. Вперше від нього я почув такі слова, він завжди заступався за тенісистками. Але його терпіння закінчилось, це вже справді занадто.

Ну ни фига себе журналюга!!!
Jack-BossДата: Неділя, 25.04.2010, 23:22 | Сообщение # 24
batman

Лауреат: 3094
admin
29.03.2010
Київ
Offline
Quote (semeniuk)
Jack-Boss, писати нічого не буду. Найкраще це прокоментував Сапронов після матчу Кіченок-Стосур. Вперше від нього я почув такі слова, він завжди заступався за тенісистками. Але його терпіння закінчилось, це вже справді занадто.

Ну він наїхав на сестер Бондаренко, сказавши, що вони досягли піку свого розвитку. Але поскаржився і на державну підтримку спорту. Хоча сестер Кіченок похвалив, особливо Людмилу. Я дивився увесь матч проти Стосур. Чесно скажу, думав буде розгром, але вийшла гарна боротьба з красивою грою.


Never Say Never!
semeniukДата: Неділя, 25.04.2010, 23:32 | Сообщение # 25
robin

Лауреат: 12159
admin
24.03.2010
Луцьк
Offline
Наїхав він і на Коритцеву, говорячи про потребу омолодження складу, хоча прізвища не назвав. Про Савчук я взагалі мовчу. Можливо Кутузова прогресуватиме, ну і Л. Кіченок. А про сестер Бондаренко з ним важко не погодитись.
А Альону я сьогодні під час трансляції взагалі не бачив...


Ну ни фига себе журналюга!!!
semeniukДата: Вівторок, 27.04.2010, 10:38 | Сообщение # 26
robin

Лауреат: 12159
admin
24.03.2010
Луцьк
Offline
Ось інтервю Сапронова. Дуже цікаве. З нього випливає, що Богданов більше не буде капітаном збірної. І серйозно наїхав Сапронов на Альону, всетаки це підтверджує, що атмосфера в збірній останнім часом була жахлива.
Інтервю


Ну ни фига себе журналюга!!!
Jack-BossДата: Вівторок, 27.04.2010, 21:57 | Сообщение # 27
batman

Лауреат: 3094
admin
29.03.2010
Київ
Offline
Ну добре, що визнав, що сам теж мав промахи і не лише тенісистки винні. Молодець, що похвалив чоловічу збірну. Звичайно чоловікам важче піднятися в рейтингах, але стараються, як можуть, і зараз все частіше їх прізвища виникають на великих турнірах. Хоча нестабільність гри, зокрема в Стаховського, теж присутня. Побачимо, що буде далі.

Never Say Never!
semeniukДата: Вівторок, 04.05.2010, 09:57 | Сообщение # 28
robin

Лауреат: 12159
admin
24.03.2010
Луцьк
Offline
А тим часом з тенісного порталу України зникли веб-конференції сестер Бондаренко, і замість них зявилисть конференції сестер Кіченок. Багато про що це говорить, правда?
На тій таки вебці Сапронову поставили запитання, відповідь на яке я хочу розмістити і тут. Адже там він ще відвертіше розповів про дії Альони.
Питання :
Юрий Анатольевич расскажите чуть подробнее про АВаш конфликт с Аленой Бондаренко на матче с Австралией?
Відповідь :
Нет и не было конфликта. Повторяю еще раз - результат (первая и вторая Мировая группа) на 70-80% определен одним игроком -Аленой Бондаренко.Еще раз снимаю шляпу перед Аленой и искренне ее благодарю от имени десятков тысяч болельщиков сборной.И еще раз повторяю - НИКОГДА не будет сборная Украины называться сборной Алены Бондаренко ( или другого игрока). Не имеет право травмированный лидер сборной не прийти болеть за сборную на скамейке игроков в решающем матче Киченко против Стосур.Болит стопа - приди в тапочках.Не имеет право лидер сборной диктовать условия капитану с кем ей тренироваться и разминаться.Не имеет право лидер сборной презирать персонал сборной. Не имеет право лидер сборной не приходить на пресс-конференцию. Не имеет право лидер сборной игнорировать журналистов. Вывод - Алене необходимо снять "корону" с головы , убрать нимб над собственной головой. Сборная Украины - это ГОРДОСТЬ украинских болельщиков , играть за СБОРНУЮ - ЧЕСТЬ и огромная ОТВЕТСТВЕННОСТЬ !Надеюсь и верю что у Алены Бондаренко хватит мужества для анализа и она сможет еще много лет радовать нас болельщиков своей яркой игрой и в индивидуальных соревнованиях и в матчах КФ. НИКТО не обвиняет Алену в поражении от Австралии и от Родионовой в частности. Я уже говорил , что вина за поражение лежит ИСКЛЮЧИТЕЛЬНО на мне.


Ну ни фига себе журналюга!!!
Jack-BossДата: Вівторок, 04.05.2010, 13:48 | Сообщение # 29
batman

Лауреат: 3094
admin
29.03.2010
Київ
Offline
Ну тепер все ясно. Схоже Сапрнов дуже розсерджений на Альону. Тепер без його підтримки їй буде набагато важче грати далі.

Never Say Never!
semeniukДата: Вівторок, 04.05.2010, 13:56 | Сообщение # 30
robin

Лауреат: 12159
admin
24.03.2010
Луцьк
Offline
Jack-Boss, так я теж думаю, як себе мала вести Альона і що говорити щоб довести Сапронова до таких відвертих висловлювань. Він то завжди горою стояв за тенісистками, а тут вочевидь не витримав. І мабуть було б доречно самій Альоні дещо пояснити громадськості. Але думаю, цього не буде.
Тут ситуація сталась така, яку не допустили в чоловічій збірній. Стосується це Долгополова, який теж вимагав шалених умов, гонорарів щоб виступати за збірну. Але на ці умови не пішли і добре, бо атмосфера в збірній була б...


Ну ни фига себе журналюга!!!
Форум Мегаспорта » Спорт » Теннис » Збірні України (Fed Cup, Davis Cup)
  • Сторінка 1 з 4
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • »
Пошук:

Mega Team © 2024