Неділя, 28.04.2024, 09:35
МЕГАСПОРТ
Вітаю Вас Гість | RSS
Головна | Збірна України - Форум Мегаспорта | Реєстрація | Вхід
[ Нові повідомлення · Учасники · Правила форуму · Пошук · RSS ]
  • Сторінка 1 з 23
  • 1
  • 2
  • 3
  • 22
  • 23
  • »
Модератор форуму: semeniuk  
Форум Мегаспорта » Спорт » Футбол » Збірна України (....)
Збірна України
unikalДата: Понеділок, 29.03.2010, 16:36 | Сообщение # 1

Аспірант: 157
друг
29.03.2010
Львів
Offline
Збірна будь-якої країни не може існувати без головного тренера. І саме ім'я цього тренера є першим, про що згадуєш, коли хочеш поміркувати над тим, чого очікувати від збірної.

На даний момент тренером збірної України є людина, зайнята аналогічною (номінально) роботою ще й у клубі. У чому тут головний, на мій погляд, мінус? Саме зараз це є чітко помітним. Головний тренер збірної підбирає гравців під своє бачення. І скільки б у нього не було помічників, саме йому особисто потрібно регулярно бачити кандидатів у ділі. В Англії Капелло ні разу не посилав на матчі своїх помічників. Так, там ледь не всі матчі -- на одному "п'ятачку", у нас із цим важче. Але... як може бути інакше? Не Альтман, не Калитвинцев, а саме Маркевич обирає гравців для збірної і зокрема стартову одинадцятку. І тому саме він повинен їздити на центральні матчі туру, там де грають кандидати в збірну, і сам особисто їх переглядати.
Але... Уже два тури (не рахуючи 13-го) Мирон Маркевич в останній момент відміняє свою поїздку, посилаючи Альтмана. Так було на грі Металург Д-- Динамо, так сталося і вчора у Львові. Сам Маркевич вчора був зі своїм Металістом у Києві, а в попередньому випадку готував команду до недільного матчу, і в п'ятницю в Донецьк не приїхав, хоча його там чекали. І такі накладки будуть тривати ледь не регуляно. На матчі будуть і далі їздити помічники, а Маркевич буде тільки з їхніх уст сприймати всю інформацію про гравців. І саме в цьому -- головний мінус сумісництва.

Хотілося б обговорити, як ця ситуація може вплинути на майбутнє нашої збірної. Адже Маркевич не збирається йти з Металіста...

RomtsjaДата: Понеділок, 29.03.2010, 16:41 | Сообщение # 2

Лауреат: 4099
Рада Мегаспорту
12.11.2009
Кузнецовск
Offline
никогда не уважал совмещение этих должностей... к сожалению думаю ничего хорошего не получится, хотя может и у сборной что то выйдет, но вот самому Металлисту Мирон Богданович будет меньше внимания уделять...

unikalДата: Понеділок, 29.03.2010, 17:55 | Сообщение # 3

Аспірант: 157
друг
29.03.2010
Львів
Offline
Quote (Nosferatu)
но вот самому Металлисту Мирон Богданович будет меньше внимания уделять

Та от поки що він саме збірній приділяє мінімум уваги (хоча а чи може він інакше?)
semeniukДата: Понеділок, 29.03.2010, 17:57 | Сообщение # 4
robin

Лауреат: 12159
admin
24.03.2010
Луцьк
Offline
Ну на днях читав інтервю Маркевича, де він сказав що пріоритетом для нього є збірна.
Як на мене то трохи необережне висловлювання.


Ну ни фига себе журналюга!!!
unikalДата: Понеділок, 29.03.2010, 18:08 | Сообщение # 5

Аспірант: 157
друг
29.03.2010
Львів
Offline
Quote (semeniuk)
Ну на днях читав інтервю Маркевича, де він сказав що пріоритетом для нього є збірна.
Як на мене то трохи необережне висловлювання.

Навпаки smile
Попробував би він сказати, що збірна для нього менш важлива, ніж... smile
semeniukДата: Понеділок, 29.03.2010, 18:13 | Сообщение # 6
robin

Лауреат: 12159
admin
24.03.2010
Луцьк
Offline
Я просто маю на увазі що якщо він вже працює сумісником то не має права на такі висловлювання. Неважливо чи це слова про збірну, чи про клуб. Бо не зрозуміють ні одні, ні інші.

Ну ни фига себе журналюга!!!
Jack-BossДата: Четвер, 01.04.2010, 22:53 | Сообщение # 7
batman

Лауреат: 3094
admin
29.03.2010
Київ
Offline
В Маркевича дуже не просте завдання. Якщо він за нього взявся, то значить має хоробрість, а може і якийсь геніальний план. Підготувати збірну до Євро не маючи офіційних матчів - це дуже складно. Так що я думаю треба почекати і висновки робити по грі. Хоча в нас як завжди головне результат, а те, що він здобувається в валідольних матчах схоже хвилює лише вболівальників. Я вже нарешті хочу побачити яскраву гру, а не просто підлаштування під суперника і відхід в оборону після першого забитого м'яча.
На Євро в фіналі не буде ні Андори, ні Фарерських островів. Там навіть не буде Саудівської Аравії чи Тунісу. Тут вийти з групи важче, ніж на ЧС. Так що працювати нашим дуже багато.


Never Say Never!
semeniukДата: Четвер, 01.04.2010, 22:56 | Сообщение # 8
robin

Лауреат: 12159
admin
24.03.2010
Луцьк
Offline
Ну ще сподобалась в Маркевича самостійність. Я знаю що ці розмови вже всім набридли, але ми вже побачили що він не те що втручатись в свою роботу не дозволить, він говорити про себе будь-що не дає. От це правильно, бо головним є саме він.

Ну ни фига себе журналюга!!!
semeniukДата: Середа, 07.04.2010, 22:16 | Сообщение # 9
robin

Лауреат: 12159
admin
24.03.2010
Луцьк
Offline
Сьогодні прочитав лист Ярославського до старшого Суркіса. Війна продовжується.
Так от там Ярославський заявив що ФФУ до цих пір не підписала контракт з Маркевичем. Якщо це правда, то важко навіть щось сказати. Цікаво а хоч з одним тренером збірної колись контракт підписували?


Ну ни фига себе журналюга!!!
QcumberДата: Четвер, 08.04.2010, 00:56 | Сообщение # 10

Професор: 539
друг
29.03.2010
Днепропетровск
Offline
Quote (semeniuk)
Сьогодні прочитав лист Ярославського до старшого Суркіса. Війна продовжується.
Так от там Ярославський заявив що ФФУ до цих пір не підписала контракт з Маркевичем. Якщо це правда, то важко навіть щось сказати. Цікаво а хоч з одним тренером збірної колись контракт підписували?

shock biggrin Ну у нас в стране все бывает, но чтоб до такого...
МаксДата: Четвер, 08.04.2010, 12:39 | Сообщение # 11

Аспірант: 239
друг
29.03.2010
Киев
Offline
Полузащитник Локомотива и сборной Украины Александр Алиев отныне является гражданином России.
"В Конституции России есть статья 6 О законе гражданства, которая сообщает: "Гражданин РФ, имеющий также иное гражданство, рассматривается РФ только как гражданин Российской Федерации". Пункт 2 этой же статьи гласит: "Приобретение гражданином РФ иного гражданства не влечет за собой прекращение гражданства РФ". Иными словами, если изначально Алиев являлся гражданином России, наша страна будет рассматривать его своим гражданином, даже если у него три паспорта. Миграционная федеральная служба России предоставила подтверждение: Саша является гражданином России, так как родился в Хабаровске и родители его россияне", - рассказал президент Локомотива Николай Наумов Спорт-Экспрессу в Украине.

"Этот документ направлен в РФС, который, в свою очередь, зарегистрировал футболиста соответствующим образом".

"Между тем футбольные законы не позволяют Алиеву выступать ни за какую другую сборную, кроме Украины, так как он заигран за эту команду. Считаю, решение, играть парню за Украину или нет, должны принимать не политики, а тренеры. Локомотив» в свою очередь, обещает способствовать тому, чтобы господин Алиев вовремя приезжал на сборы своей национальной команды".


Все попытки "взять всё, да и поделить!", всегда заканчиваются на этапе "взять".
Jack-BossДата: Четвер, 08.04.2010, 19:19 | Сообщение # 12
batman

Лауреат: 3094
admin
29.03.2010
Київ
Offline
Ну то російські закони. А по нашим, якщо ти отримав інший паспорт, то громадянство припиняється. Не думаю, що йому дозволять грати за Україну.

Never Say Never!
МаксДата: Четвер, 08.04.2010, 21:44 | Сообщение # 13

Аспірант: 239
друг
29.03.2010
Киев
Offline
Знал на что идёт, деньги ещё никто не отменял. Хотя эт может ещё не точно. Наумов ещё чувак тот.

Все попытки "взять всё, да и поделить!", всегда заканчиваются на этапе "взять".
unikalДата: Четвер, 08.04.2010, 22:09 | Сообщение # 14

Аспірант: 157
друг
29.03.2010
Львів
Offline
Був він гостем Відверто про футбол якось, так ведучі йому питання рос. мовою ставили. Та й враження під час цієї передачі склалося таке, що він не вважає себе українцем.
МаксДата: Четвер, 08.04.2010, 22:13 | Сообщение # 15

Аспірант: 239
друг
29.03.2010
Киев
Offline
Вот беда в том. когда ещё такие передачи будут, как "Відверто про футбол"

Все попытки "взять всё, да и поделить!", всегда заканчиваются на этапе "взять".
semeniukДата: Четвер, 08.04.2010, 22:25 | Сообщение # 16
robin

Лауреат: 12159
admin
24.03.2010
Луцьк
Offline
Та в Алієва ставлення і до Динамо і до України було і зараз є однакове. Він це і не приховував. Навіть якщо гратиме за збірну то такого Маркевич довго терпіти не буде.

Ну ни фига себе журналюга!!!
ВладДата: Субота, 10.04.2010, 02:44 | Сообщение # 17

Студент: 25
вболівальник
01.04.2010
Біла Церква
Offline
В РФ просто проблеми з великим числом легіонерів, ось тому і русифікували вони Алієва. Але виступати за збірну Росії він не має право. В останньому інтерв"ю він нічого не казав про виступи в збірній РФ, а навпаки сказав, що після товариських матчів збірної України він збирається на море smile
unikalДата: Субота, 10.04.2010, 13:54 | Сообщение # 18

Аспірант: 157
друг
29.03.2010
Львів
Offline
Так це ще не означає, що він не втратить права грати за Україну. У нас же заборонене подвійне громадянство, тому якщо він прийняв російське, то за логікою, має автоматом втратити українське.

Хоча мені самому страшенно цікаво, що ФІФА щодо цього скаже. Блаттер же у нас людина непередбачувана...

Але як би там не було, скажу: це єдиний футболіст, якого я а)не хочу бачти в ЗБУ б)вважаю його негідним такої честі

kibicДата: П`ятниця, 16.04.2010, 17:11 | Сообщение # 19

Лауреат: 3816
друг
30.10.2009
Харьков
Offline
Все эти совмещения это отрыжки советского футбола , никак эти господа-товарищи функционеры не избавятся от этого .Есть понятие , я б даже пошел дальше - специализация , клубный тренер и тренер сборной.Примеров навалом ,Б.Милутинович, О.Рехагель и др.Тренер любой сборной постоянно в пути, самолет,машина .В нашем же случае что мы видим , вроде бы номинально сборная существует, тренерский штаб, то се.А лично для меня это все фикция , мираж.Такое впечатление что существует какая то связка - собственно подготовка к ЧЕ-2012 и формирование сборной.Т.е много возни, уверений , заявлений и прочей словесной шелухи.А на деле пшик , это потом в галопирующем порядке начнется, пора , хватит, давайте .А уже сейчас нужно готовиться, ведь завтра не вернешь вчера.
Что касается Алиева, то неизвестно , будет ли он играть через два года, а если будет то где и за какой клуб.Фигура очень противоречивая и зависимая.Пока Семин в Локо и он там.Думаю, что этот ряд можно не продолжать.Рад бы , чтоб было это не так, но..
МаксДата: Вівторок, 20.04.2010, 09:53 | Сообщение # 20

Аспірант: 239
друг
29.03.2010
Киев
Offline
Президент "Локомотива" Николай Наумов отметил, что новый российский паспорт был выдан Александру Алиеву этой весной, сообщает "Советский спорт".

– У Александра с юности был российский паспорт. Но сейчас ему выписали новый в связи с тем, что у старого истек срок действия. Кстати, Федеральная миграционная служба осуществила необходимые запросы, и выяснилось, что Алиев никогда не отказывался от российского гражданства. Уже после начала чемпионата мы подали заявку в РФПЛ с просьбой считать Алиева не легионером, а россиянином. Предоставили все необходимые документы, после чего произошла перезаявка. В то же время мы не возражаем против выступления за сборную Украины. За других он даже теоретически играть не может. На запросы украинцев в международные организации будет один ответ: Алиев – игрок вашей сборной.

– Где прописан Алиев?
– В Москве он живет по временной регистрации, как и положено приезжим.

– С вами уже связывались из РФПЛ?
– Я, конечно же, в курсе, что на заседании в РФПЛ было решено проверить законность выдачи паспорта. Но ответственный за проверку Александр Мейтин пока не звонил. Вероятно, он запросит данные ФМС. Они ему оперативно ответят, поскольку сами все оформляли.

– Почему Алиев утверждает, что в глаза не видел своего российского паспорта?
– Паспорт был выдан. Затем его забрал наш администратор для регистрации. В нашем отделе кадров имеется копия документа, которую мы при необходимости предоставляем.

Мииционер:Где твой паспорт?
Алиев:Твой паспарт! Гиде!
.........(с)

Маркевич определился!
Полный список претендентов на участие в матчах против Литвы (25 мая), Румынии (29 мая) и Норвегии (2 июня) выглядит следующим образом.

Вратари: Андрей Пятов (Шахтер), Александр Горяинов (Металлист).

Защитники: Дмитрий Чигринский (Барселона, Испания), Виталий Федорив (Амкар, Россия), Евгений Хачериди (Динамо), Василий Кобин (Шахтер), Андрей Русол, Виталий Мандзюк (оба - Днепр), Игорь Ощипко (Карпаты), Владимир Полевой (Металлург З).

Полузащитники: Анатолий Тимощук (Бавария, Германия), Александр Алиев (Локомотив, Россия), Александр Яковенко (Вестерло, Бельгия), Тарас Михалик (Динамо), Сергей Валяев, Денис Олейник (оба - Металлист), Руслан Ротань, Евгений Коноплянка (оба - Днепр), Игорь Худобяк (Карпаты).

Нападающие: Андрей Воронин (Динамо М, Россия), Андрей Шевченко, Артем Милевский (оба - Динамо), Марко Девич (Металлист), Евгений Селезнев (Днепр).


Все попытки "взять всё, да и поделить!", всегда заканчиваются на этапе "взять".

Повідомлення відредагував Макс - Середа, 21.04.2010, 11:02
МаксДата: Середа, 21.04.2010, 11:07 | Сообщение # 21

Аспірант: 239
друг
29.03.2010
Киев
Offline
Александр Горяинов 35 лет. Ну можно было молодого взять под Пятова, того же Коваля.

Все попытки "взять всё, да и поделить!", всегда заканчиваются на этапе "взять".
semeniukДата: Середа, 21.04.2010, 11:55 | Сообщение # 22
robin

Лауреат: 12159
admin
24.03.2010
Луцьк
Offline
Макс, на рахунок Коваля непогоджуюсь. Йому зараз ще в збірну, і все, кінець карєрі. Він і досі не може відійти від вдалих виступів осінню, дуже великі психологічні навантаження. Хай з цим справиться, тоді буде видно. Горяїнов мабуть заслужив зіграти хоч один матч за збірну. Пятов зараз №1, хто б що не казав про Шовковського. Хоча те, що зараз творить у воротах СаШо, приємно вражає.
Не має списку Федецького, Кожанова. Але з Карпат наразі вистачить. Не має нікого з Таврії. І чомусь не дивуюсь, якщо когось і запрошувати то Пучкова в помічники.


Ну ни фига себе журналюга!!!
kibicДата: Середа, 21.04.2010, 12:57 | Сообщение # 23

Лауреат: 3816
друг
30.10.2009
Харьков
Offline
Мирон Маркевич огласил состав сборной Украины

Главный тренер сборной Украины Мирон Маркевич назвал фамилии 24-х игроков, вызванных на первый под своим руководством сбор национальной команды, который начнется 17 мая в Харькове, и после которого украинцы проведут три товарищеских матча — против сборных Литвы, Румынии и Норвегии.

Отметим, что главной неожиданностью стало отсутствие в опубликованном списке игроков голкипера киевского «Динамо» Александра Шовковского. Как сообщает официальный сайт ФФУ, вратарь остается кандидатом в сборную Украины и теперь, но по взаимной договоренности с Маркевичем, на этот сбор привлекаться не будет. Сейчас же вместо Шовковского в сборную привлечен голкипер «Металлиста» Александр Горяинов.

Стоит отметить возвращение в сборную Украины игроков «Металлиста» Марко Девича и Сергея Валяева, которые дебютировали при предыдущем тренерском штабе. Также вызван в главную команду страны полузащитник московского «Локомотива» Александр Алиев, споры вокруг гражданства которого продолжаются и по сей день

Что касается новичков сборной Украины, то их пятеро. Впервые в национальную команду вызваны защитники Полевой из запорожского «Металлурга» и Ощипко с «Карпат», а также полузащитники Олейник («Металлист»), Коноплянка («Днепр») и Яковенко («Вестерло», Бельгия). Все дебютанты сборной свое время были задействованы в матчах молодежных или юношеских команд Украины.

Полностью список вызванных на сбор игроков выглядит следующим образом:

Вратари: Андрей Пятов («Шахтер»), Александр Горяинов («Металлист»).

Защитники: Дмитрий Чигринский («Барселона», Испания), Андрей Русол («Днепр»), Евгений Хачериди («Динамо»), Виталий Мандзюк («Днепр»), Василий Кобин («Шахтер»), Игорь Ощипко («Карпаты»), Владимир Полевой («Металлург» Зе), Виталий Федорив («Амкар», Россия).

Полузащитники: Анатолий Тимощук («Бавария», Германия), Тарас Михалик («Динамо»), Сергей Валяев, Денис Олейник (оба — «Металлист»), Руслан Ротань, Евгений Коноплянка (оба — «Днепр»), Игорь Худобяк («Карпаты») Александр Алиев («Локомотив», Россия), Александр Яковенко («Вестерло», Бельгия).

Нападающие: Андрей Шевченко, Артем Милевский (оба — «Динамо»), Марко Девич («Металлист»), Андрей Воронин («Динамо» М, Россия), Евгений Селезнев («Днепр»).

Что касается упомянутых контрольных матчей сборной Украины, то напомним, что 25 мая сборная Украины сыграет в Харькове против Литвы, 29 мая во Львове — против Румынии и 2 июня в Осло — против Норвегии.

МаксДата: Середа, 21.04.2010, 13:43 | Сообщение # 24

Аспірант: 239
друг
29.03.2010
Киев
Offline
Какая сборная для Дениса Олейника ну максимум Киргизии и то пока там революция. Разберутся выгонят.

Все попытки "взять всё, да и поделить!", всегда заканчиваются на этапе "взять".
RomtsjaДата: Середа, 21.04.2010, 14:09 | Сообщение # 25

Лауреат: 4099
Рада Мегаспорту
12.11.2009
Кузнецовск
Offline
удивляет отсутствие Ракицкого... а так очень интересный состав, наконец то появился совершенно не динамовский тренер

МаксДата: Четвер, 22.04.2010, 08:12 | Сообщение # 26

Аспірант: 239
друг
29.03.2010
Киев
Offline
Quote (semeniuk)
Макс, на рахунок Коваля непогоджуюсь. Йому зараз ще в збірну, і все, кінець карєрі. Він і досі не може відійти від вдалих виступів осінню, дуже великі психологічні навантаження.

Не обязательно Коваля, это так для примера, но если команду готовят на 2012 то ни как ни СаШо и Горяинов.


Все попытки "взять всё, да и поделить!", всегда заканчиваются на этапе "взять".
semeniukДата: Четвер, 22.04.2010, 10:07 | Сообщение # 27
robin

Лауреат: 12159
admin
24.03.2010
Луцьк
Offline
Nosferatu, Ракицький гратиме за молодіжку, яка бореться за право грати на Чемпіонаті Європи.
По голкіперах скажу так. Пятов №1 і не думаю що за два роки щось серйозно зміниться. У нього зараз такий рівень, що молодим до нього ще рости і рости. А надалі молодих викликатимуть, в цьому сумнівів жодних - Горяїнову Маркевич дасть зіграти перший матч за збірну і швидше за все останній. і взагалі з молодими голкіперами зараз все в порядку. Коваль, Паст, Коніболоцький, Бойко, Погорєлов - перспектива є.


Ну ни фига себе журналюга!!!
RomtsjaДата: Вівторок, 18.05.2010, 18:02 | Сообщение # 28

Лауреат: 4099
Рада Мегаспорту
12.11.2009
Кузнецовск
Offline
Не знал куда впихнуть, решил сюда. Фрагмент из интервью Воронина:
– Вы вроде и в Дюссельдорфе неплохо себя чувствовали. По крайней мере, хозяин тамошнего испанского ресторана рассказывал мне, что чуть ли не каждый вечер кормил Воронина стейками.

– Так и есть, это место, где меня знают и помнят. Всегда хорошо встречали, на гитаре играли... Еще бы! Я ходил туда на протяжении нескольких лет. Но лучшее пиво в Германии все же не там, а в Кельне. В Баварии, например, варят нефильтрованное. Я его вообще пить не могу. Не идет. Другое дело – Кельш!

– Дас ист фантастиш?

– Сказка! Такое пиво подают лишь в Кельне, Леверкузене и в некоторых ресторанах Дюссельдорфа.

– Уважаете этот напиток?

– Знаю только двух футболистов, которые не употребляют пива.

– Кто же эти герои?

– Толя Тимощук и Игорь Семшов. Может, где-то еще есть уникумы, но мне они не встречались. В Германии считается нормой после игры осушить кружку-другую. В этом нет ничего предосудительного.

Теперь понятно почему Толика так мало выпускают в Баварии biggrin


сухОФруктДата: Вівторок, 25.05.2010, 22:07 | Сообщение # 29

Лауреат: 7466
Рада Мегаспорту
11.02.2010
Київ
Offline
і як вам виступ нашої збірної в першому матчі під керівництвом Мирона Маркевича?)

"To strive, to seek, to find, and not to yield"
RomtsjaДата: Вівторок, 25.05.2010, 22:21 | Сообщение # 30

Лауреат: 4099
Рада Мегаспорту
12.11.2009
Кузнецовск
Offline
Quote (сухОФрукт)
і як вам виступ нашої збірної в першому матчі під керівництвом Мирона Маркевича?)

ниче так... смотрел первый тайм, играли хорошо, а главное легко... но обсуждать товарищеские матчи это не то... к сожалению рельный уровень этой сборной мы увидим только в 2012 году.


Форум Мегаспорта » Спорт » Футбол » Збірна України (....)
  • Сторінка 1 з 23
  • 1
  • 2
  • 3
  • 22
  • 23
  • »
Пошук:

Mega Team © 2024