П`ятниця, 03.05.2024, 16:29
МЕГАСПОРТ
Вітаю Вас Гість | RSS
Головна | Бокс - Форум Мегаспорта | Реєстрація | Вхід
[ Нові повідомлення · Учасники · Правила форуму · Пошук · RSS ]
  • Сторінка 1 з 3
  • 1
  • 2
  • 3
  • »
Модератор форуму: semeniuk  
Форум Мегаспорта » Спорт » Другие виды спорта » Бокс
Бокс
maxach_91Дата: Неділя, 04.04.2010, 01:56 | Сообщение # 1

Студент: 35
друг
04.04.2010
Черкаси
Offline
Рідний мій бокс! biggrin

Сало сила -спорт могила!
ВладДата: Субота, 10.04.2010, 18:06 | Сообщение # 2

Студент: 25
вболівальник
01.04.2010
Біла Церква
Offline
Сашко Повєткін ось каже, що Володя Кличко ухиляється від боя з ним biggrin
МаксДата: Субота, 10.04.2010, 22:43 | Сообщение # 3

Аспірант: 239
друг
29.03.2010
Киев
Offline
У Поветкина есть контракт на проверку от допинга по правилам WADA, у Кличко нет и в принципе по логике если ИБФ или кто там должен следить за этим, не настаивают. То Поветкин с своим требованием может идти лесом. Кличко не просит Поветкина выходить в ринг, в трусах от Хуго БОСС))

Все попытки "взять всё, да и поделить!", всегда заканчиваются на этапе "взять".
semeniukДата: Неділя, 11.04.2010, 18:25 | Сообщение # 4
robin

Лауреат: 12159
admin
24.03.2010
Луцьк
Offline
Холіфілд завалив Бота. Шкода, що не вдалось подивитись, Евандер класний боксер хоч і вік уже солідний.

Ну ни фига себе журналюга!!!
ВладДата: Субота, 17.04.2010, 00:23 | Сообщение # 5

Студент: 25
вболівальник
01.04.2010
Біла Церква
Offline
ВИДЕО: Владимир Кличко бросает вызов Дэвиду Хэю
Наш чемпион IBF, IBO и WBO в видеообращении официально бросил вызов чемпиону WBA Дэвиду Хэю

http://sport.segodnya.ua/boxing/818724.html

"Я, Владимир Кличко, хочу отправить это сообщение всем поклонников бокса на планете и непосредственно Дэвиду Хэю. Дэвид, ты уже дважды увиливал от борьбы с братьями Кличко, но теперь пришло время сделать это. От имени любителей бокса во всем мире, я официально вызываю тебя на бой. Дэвид, ты не можешь постоянно убегать от меня и ты должен согласиться на этот бой, если хочешь заслужить уважение. Я готов. Чего ты ждешь?"

Головне, щоб Девід дивлячись це відео знову не отримав травму biggrin

maxach_91Дата: Субота, 17.04.2010, 19:51 | Сообщение # 6

Студент: 35
друг
04.04.2010
Черкаси
Offline
Я думаю ви всі чули про те, що Девід Хей хоче битись лише з одним з братів який переможе іншого брата.Тобто коли в одного з братів будуть всі пояси, а в Хея один.Це йому дуже вигідно, але такого бою між братами ніколи не буде і це добре.Хто б з братів Кличків не зусрівся з Хеєм він переможе його однозначно.Оскільки Володимир кинув першим виклик Хею, то я думаю, що саме він зустріеться з ним.Ще Хей хоче поділити гонорар за бій порівну не залежно від того хто переможе.Це вже говорить про те, що він сам сомнівається в своїй перемозі.

Сало сила -спорт могила!
Jack-BossДата: Субота, 17.04.2010, 22:32 | Сообщение # 7
batman

Лауреат: 3094
admin
29.03.2010
Київ
Offline
От не люблю тих, хто багато говорить, а коли справа доходить до реальних кроків, то пасують. Хей явно один з таких. Спочатку натріпався, а тепер думає, як вийти сухим з води, от і придумує всілякі відмазки.

Never Say Never!
ВладДата: Неділя, 18.04.2010, 13:50 | Сообщение # 8

Студент: 25
вболівальник
01.04.2010
Біла Церква
Offline
Коли Володимир кинув виклик Хею, то той почав падати на мороз, що взагалі то він, ніби вів переговори с Віталієм і він хоче зустрітись саме з ним, так яку нього більш престижніший пояс.

Бут также рассказал, что Хэй предпочел бы встретиться со старшим из братьев Кличко: "Когда мы в последний раз вели переговоры с братьями Кличко, они касались Виталия, поскольку мы считаем WBC и WBA двумя главными титулами. Однако по последнему видео стало ясно, что Владимир больше брата хочет боя с Хэем".
http://sport.segodnya.ua/boxing/818732.html

Quote
Це вже говорить про те, що він сам сомнівається в своїй перемозі.

Сумнівається і тому що, хоче провести бій у себе в Лондоні...
maxach_91Дата: П`ятниця, 07.05.2010, 21:09 | Сообщение # 9

Студент: 35
друг
04.04.2010
Черкаси
Offline
Український боксер розповів, як планує побити Девіда Хея.

Чемпіон світу в суперважкій вазі за версіями IBF, WBO і IBO Володимир Кличко розповів про тактику на бій проти британця Девіда Хея, якщо ця зустріч на рингу відбудеться.

"Я хочу знищити Хея на рингу. Хочу покарати його під час поєдинку. Найкращим сценарієм був би такий, як у двобої з Чемберсом: я буду бити Хея усі 12 раундів, а потім нокаутую. Хоча, якщо у мене буде можливість нокаутувати його раніше, то я зроблю це", - заявив Володимир Кличко в інтерв'ю Fightnews.

"У своєму відео я чітко дав зрозуміти, що хочу його титул, хочу побити його в рингу. Я зробив це відео сам, розіслав у соціальні мережі. Це йшло саме від мене, не від промоутерів. Мені дуже набридло все те, що робить Хей останні півтора року. Дії говорять голосніше, ніж слова. Зараз ми побачимо, який насправді переляканий цей Хей", - додав він.

Володимир Кличко також дав зрозуміти, що історія з травмою Хея рік тому була лише приводом, щоб уникнути двобою з ним.

"Немає сумнівів, що він уникав бою зі мною. На початку, за два тижні до призначеного поєдинку, він заявив, що у нього травма спини і просив відкласти бій на два тижні. Потім ще на чотири, потім на шість. Від бою з Віталієм він відмовився нібито через поганий контракт, хоча контракт був точно такий же, як і зі мною. Цій людині не можна довіряти. Він брехун і боягуз", - продовжив боксер.

"Якщо не вийде зустрітися з Хеєм, то я буду битися з Повєткіним. Але тут є одна проблема - Повєткін не готовий. Про це говорить його тренер. Ми могли зустрітися з ним ще два роки тому, але він був не готовий. Зараз він знову не готовий? Скільки ж часу йому треба?", - запитує Кличко.


Сало сила -спорт могила!
semeniukДата: П`ятниця, 07.05.2010, 23:45 | Сообщение # 10
robin

Лауреат: 12159
admin
24.03.2010
Луцьк
Offline
Аби цей матч відбувся. Уявляю що Кличко зробив би з Хеєм. Але таке враження що Хею поєдинок не потрібний, йому аби покричати, байки порозказувати. У нас в ВР він точно був би своїм.

Ну ни фига себе журналюга!!!
maxach_91Дата: П`ятниця, 14.05.2010, 18:57 | Сообщение # 11

Студент: 35
друг
04.04.2010
Черкаси
Offline
Бій Кличко - Хей відбудеться у вересні

Як пише boxingscene.com, під час бою між Флойлом Мейвезеером-молодшим та Шеном Мозлі, Еммануель Стюард, який працює аналітиком на телеканалі HBO, розповів, що про хід переговорів щодо бою бій між його підопічним – чемпіоном світу у суперважкій вазі за версіями WBO/IBO/IBF Володимиром Кличком та володарем поясу WBA Девідом Хейєм.

За свловами Стюарда, зараз обидві сторони ведуть переговори і якщо досягнуть домовленості бій відбудеться у вересні. Кличко ж отримав дозвіл від IBF перенести бій із Олександром Повєткіним.


Сало сила -спорт могила!
semeniukДата: П`ятниця, 14.05.2010, 19:06 | Сообщение # 12
robin

Лауреат: 12159
admin
24.03.2010
Луцьк
Offline
Чомусь здається що Хей в останній момент знову відмовиться.

Ну ни фига себе журналюга!!!
МатематикДата: П`ятниця, 14.05.2010, 20:05 | Сообщение # 13

Лауреат: 5658
кэп
03.11.2009
Чернівці
Offline
Quote (semeniuk)
Чомусь здається що Хей в останній момент знову відмовиться

110%


З повагою - математик
maxach_91Дата: Неділя, 16.05.2010, 13:00 | Сообщение # 14

Студент: 35
друг
04.04.2010
Черкаси
Offline
Будем слідкувати за розвитком подій. biggrin

Додано (16.05.2010, 12:00)
---------------------------------------------
Хей хоче битися з Віталієм Кличком, а не з Володимиром
15 травня
Британський боксер Девід Хей хотів би вийти в ринг проти Віталія Кличка, а не проти його брата Володимира. Про це розповів тренер і менеджер Хея Адам Бут.
"Девід хотів би отримати поєдинок з Віталієм, він кращий, ніж його брат, і він більш досвідченіший і більш сильніший. Володимир повинен захистити свій титул в поєдинку з Повєткіним.
Я думаю, що після поєдинку Віталія з Альбертом Сосновський ми постараємося організувати великий бій ", - цитує Бута championat.ru з посиланням на Boxingscene

Прикріплення: 2368191.jpg (24.9 Kb)


Сало сила -спорт могила!
maxach_91Дата: Субота, 22.05.2010, 13:30 | Сообщение # 15

Студент: 35
друг
04.04.2010
Черкаси
Offline
Віталій Кличко налякав поляка

Володар пояса чемпіона світу за версією WBC українець Віталій Кличко зустрівся на прес-конференції у Варшаві зі своїм черговим суперником - поляком Альбертом Сосновськи.

У ході заходу спортсмени обмінялися думками про майбутній поєдинок, відповіли на запитання журналістів, а також провели спільну фотосесію, на якій польський боксер відчував себе, м`яко кажучи, невпевнено. Кличко ж, навпаки, відчував себе як вдома, не дивлячись на те що знаходився на батьківщині Сосновськи.

Хвилювання Альберта викрив його невпевнений погляд. До того ж, беручи чергову стійку, поляк довго не міг приткнути свій пояс чемпіона EBU, перевішуючи його з однієї руки на іншу, а потім знову назад. На закінчення спроба Альберта потиснути руку Кличку зазнала фіаско, і, ударивши кулаком по кулаку, Сосновськи втік від пильних поглядів громадськості.

У свою чергу Віталій Кличко вів себе як гранітна скеля. Обличчя боксера не виражало ніяких емоцій, а поведінка говорила про величезний досвід спортсмена в подібних заходах.

Можливо, відсутність такого, як у Віталія, досвіду і позначилася на поведінці Альберта, а можливо, просто можливість завоювати найпрестижніший пояс у світі викликала хвилювання польського спортсмена, але він усім своїм виглядом показував, що хоче швидше завершити прес-конференцію.

Нагадаємо, що бій між Альбертом Сосновськи і Віталієм Кличком відбудеться 29 травня в німецькому Гельзенкірхені.

gazeta.ua

Прикріплення: 6553274.jpg (18.0 Kb)


Сало сила -спорт могила!
ВладДата: Субота, 22.05.2010, 13:56 | Сообщение # 16

Студент: 25
вболівальник
01.04.2010
Біла Церква
Offline
Зараз треба подивиться в якій формі Віталік... Вік все ж таки вже не тий... але якщо він відмінно відбоксує против поляка, тоді можна викликати і Хей.

Взагалі, моя думка щодо Хея:
він лише пропіарена вискочка і все. Ніякий він непереможний, тому що виклик він міг принятив же давно, але він від них ухиляється. Доречі. Чемберс і сандерс теж говорять, що у Девіда не має шансів перемогти Володимира.

maxach_91Дата: Субота, 29.05.2010, 11:56 | Сообщение # 17

Студент: 35
друг
04.04.2010
Черкаси
Offline
Кличко важчий за Сосновськи на 11 кг

В Гельзенкірхені відбулась церемонія офіційного зважування учасників поєдинку за титул чемпіона світу у надважкій вазі за версією WBC Віталія Кличка і Альберта Сосновськи.

Чемпіон світу Віталій Кличко (41-2, 37 нокаутів) з вагою у 112,037 кг виявився важчим за претендента на 11 кг. Польський боксер Альберт Сосновськи (45-2-1, 27 нокаутів) підійшов до зважування у прекрасній формі і «потягнув» на 101,8 кг.

«Альберт в абсолютно феноменальній формі, він готувався до цієї зустрічі дуже старанно, - заявив промоутер поляка Джо ДеГуардія. – Ми чекаємо на цьому поєдинку 40 тисяч фанатів з Польщі. Тому, не дивлячись на те, що Альберт виступатиме не у себе вдома, підтримка буде сильною. Він дуже упевнений в своєму плані на майбутній поєдинок, і я чекаю, що це буде цікавий і яскравий бій».

«Шанси 50 на 50. Жоден експерт не може передбачити результат поєдинку. Це бокс, надважка вага, де кожен удар може стати вирішальним. Глядачі побачать справжній бій, на який вони вже давно чекають. Я в прекрасній формі, готовий довести це в суботу увечері всім шанувальникам боксу», - сказав Віталій Кличко.

Пряму трансляцію поєдинку Клічко-Сосновськи дивіться сьогодні, на телеканалі «Інтер» в 23:50.


Сало сила -спорт могила!
Jack-BossДата: Неділя, 30.05.2010, 21:17 | Сообщение # 18
batman

Лауреат: 3094
admin
29.03.2010
Київ
Offline
Гарно Віталій переміг Сосновськи. Та й Сосновськи був активний і через це поєдинок виявився видовищним. І протримався аж до 10 раунду. Хоча бій був без шансів для Сосновськи.

Never Say Never!
maxach_91Дата: Понеділок, 31.05.2010, 18:23 | Сообщение # 19

Студент: 35
друг
04.04.2010
Черкаси
Offline
В мене велика повага до Віталія.Після бою вони почали обійматись, а потім під-час оголошення результату бою Віталій похвалив Альберта і сказав, що він хороший боксер, але досвіду йому не вистачило щоб перемогти його.

Сало сила -спорт могила!
МаксДата: Понеділок, 31.05.2010, 19:42 | Сообщение # 20

Аспірант: 239
друг
29.03.2010
Киев
Offline
Виталия можно сколько угодно поносить за стиль, что многие и делают, особенно на российских сайтах, но что то никто не победил его и желающих с ним встретится ОЧНО а НЕ ЗАОЧНО маловато будет.

Все попытки "взять всё, да и поделить!", всегда заканчиваются на этапе "взять".
KiberKДата: Неділя, 13.06.2010, 16:22 | Сообщение # 21

Студент: 16
вболівальник
05.04.2010
Струсов
Offline
Промоутер російського боксера-важковаговика Олександра Повєткіна Володимир Хрюнов спростував інформацію про те, що представникам росіянина вдалося домовитися про бій з українцем Володимиром Кличком.За словами Хрюнова, Кличко досі веде переговори про організацію поєдинку з британцем Девідом Хеєм, пише видання "Радянський спорт".

Промоутер Повєткіна розповів, що слух про те, що бій Кличко - Повєткін може відбутися 11 вересня у Франкфуркте, заснований на даних німецьких ЗМІ про те, що брати Клички зарезервували стадіон у Франкфурті на 11 і 18 вересня.При цьому поки неясно, хто з братів вийде на ринг в один з цих днів.

Повєткін є офіційним претендентом на титул чемпіона світу за версією IBF (Міжнародна федерація боксу), яким володіє Володимир Кличко.Хрюнов підтвердив, що IBF оголосила 11 вересня крайнім терміном проведення бою між росіянином і українцем. Однак, за словами промоутера, "ніякої конкретики поки немає".

Хрюнов додав, що в даний час представники Повєткіна готують Кличка пропозицію, від якого українцеві буде складно відмовитися. Якщо Кличко-молодший прийме цю пропозицію, то бій пройде в Москві.Оптимальною датою проведення поєдинку Хрюнов назвав жовтень, а місцем - арену "Мегаспорт" на Ходинському полі.



maxach_91Дата: Субота, 11.09.2010, 13:28 | Сообщение # 22

Студент: 35
друг
04.04.2010
Черкаси
Offline
Віталій Кличко отримав найвищу нагороду Німеччини – орден «За заслуги»

3 червня 2010 року посол ФРН в Україні Ганс-Юрген Гаймзьот вручив Віталію Кличку найвищу нагороду – орден «За заслуги перед Федеративною Республікою Німеччина».
Церемонія нагородження відбулася у Резиденції посла ФРН у Києві в присутності почесних гостей та представників ЗМІ.
«Федеративним орденом за заслуги Німеччина відзначає неоціненний внесок Віталія Кличка у реалізацію численних проектів на підтримку дітей та юнацтва, а також його внесок у розбудову німецько-українських відносин», – наголосив посол Німеччини в Україні.
Тримаючи в руках почесну нагороду, Віталій Кличко зізнався, що він зворушений такою увагою з боку уряду ФРН. «Мої скромні зусилля в підтримці молоді й розвитку спорту – це те, що вже зараз я зміг зробити для молодого покоління. Я вдячний усім моїм німецьким друзям, колегам, усім німецьким громадянам за їхні симпатії, довіру і розуміння нашої з братом діяльності», – сказав політик.
За його словами, коли шість років тому Віталій та Володимир прийняли рішення створити благодійну організацію «Фонд братів Кличків», мета була лише одна – поділитися своїм досвідом та можливостями з людьми.
«Дуже приємно і одночасно вельми відповідально усвідомлювати, що українці, німці, росіяни, американці, швейцарці – всі вони довіряють братам Кличкам, і пов’язують із нами свої певні надії. Ми не могли не відгукнутися на цю довіру. Ми розуміємо, що повинні використовувати наші можливості і наш вплив, аби змінити життя багатьох людей», – переконаний Віталій Кличко.
Нагадаємо, що орден «За заслуги перед Федеративною Республікою Німеччина є найвищою відзнакою цієї держави, який вручається за досягнення перед німецькою та світовою громадою. Стати кавалерами ордену можуть як громадяни Німеччини, так і іноземці – за їхні політичні, гуманітарні, соціальні та культурні досягнення, а також за особливі заслуги перед ФРН. Раніше кавалерами ордена вже стали Бенедикт XVI, Ангела Меркель, Гельмут Коль, Лех Валенса, Олександр Квасневський, Хав’єр Солана, Єлизавета II та інші.

Додано (26.08.2010, 16:59)
---------------------------------------------
Чемпіон WBA закликав українських боксерів не маніпулювати думками уболівальників.

Британський боксер Девід Хей заявив, що брати Клички роблять все можливе, щоб виставити його з поганої сторони. За останні кілька місяців Віталій і Володимир Кличко кілька разів звинуватили Хея у боягузтві і небажанні боксувати з ними.

"Вони намагаються маніпулювати засобами масової інформації, змушують людей повірити, що вони все роблять правильно. Але потім, коли опиняєшся разом з ними за закритими дверима, бачиш ці божевільні умови в контракті, які вони вигадали. Вони завжди намагалися отримати перевагу та змінити фінансову ситуацію на свою користь. Я не міг більше цього терпіти", - заявив Хей.

У 2009 році Хей погодився битися з Володимиром Кличком, але за декілька тижнів до бою скасував поєдинок через травму спини. Через кілька місяців він вже прийняв виклик Віталія, однак перед самим підписанням контракту передумав, вирішивши зустрітися на рингу з росіянином Миколою Валуєвим.

"Я втратив повагу до братів Кличко. Вони не правильно будували свій бізнес в минулому, і вочевидь, будуть продовжувати так діяти і в майбутньому. Кличко завжди вибирають собі суперників, з якими легко справляються", - додав Хей.

Чемпіон WBA вважає, що раніше він бігав за Кличками, а тепер прийшов час, щоб вони побігали за ним. "Я можу побити будь-якого з них. Вони знають, що можуть заробити реальні гроші тільки в бою зі мною, але не знають, як зі мною впоратися", - підсумував Хей.

Додано (26.08.2010, 17:00)
---------------------------------------------
47-річний боксер повернеться на ринг 5 листопада.

Ветеран боксу Евандер Холіфілд, якому 19 жовтня виповниться 48 років, повернеться на ринг 5 листопада і проведе бій проти Шермана Вільямса.

Менеджер боксера Кен Сандерс заявив, що в даний момент ведуться переговори щодо поєдинку проти Віталія Кличка, який може відбутися в лютому наступного року.

"Вільямс - непоганий боксер, поєдинок обіцяє бути непростим. Контракт на бій поки що не підписаний, але вже в ці вихідні ми погодимо всі деталі і визначимося з ареною.

Сподіваюся, що на початку наступного року, швидше за все в лютому, Холіфілд зможе вийти на ринг проти Віталія Кличка.

Я вже провів переговори з президентом WBC Хосе Сулейманом, і він підтвердив, що така можливість існує ", - розповів Кен Сандерс.

Додано (11.09.2010, 12:28)
---------------------------------------------
Володимир Кличко
проти
Семюель Пітер
до бою залишилось 11 годин
11 вересня • Commerzbank-Arena • Франкфурт-на-Майні (Німеччина)


Сало сила -спорт могила!
semeniukДата: Субота, 11.09.2010, 13:40 | Сообщение # 23
robin

Лауреат: 12159
admin
24.03.2010
Луцьк
Offline
Матч має транслювати Інтер. Подивимось, думаю бій буде цікавий.

До речі цікаву новину сьогодні знайшов. Виявляється Пітер на своєму дні народження добряче випив.
Пітер


Ну ни фига себе журналюга!!!
QcumberДата: Неділя, 12.09.2010, 04:34 | Сообщение # 24

Професор: 539
друг
29.03.2010
Днепропетровск
Offline
Увереную победу одержал Владимир. Просто вынес с ринга Питера. Я думаю, найтмэну стоило отказаться еще после 9 раунда и не портить себе здоровье.
semeniukДата: Неділя, 12.09.2010, 10:38 | Сообщение # 25
robin

Лауреат: 12159
admin
24.03.2010
Луцьк
Offline
Класна перемога Володимира. Дивився сьогодні повтор. На лице Пітера дивитись важко було.

Ну ни фига себе журналюга!!!
maxach_91Дата: Субота, 25.09.2010, 18:20 | Сообщение # 26

Студент: 35
друг
04.04.2010
Черкаси
Offline

Піля цього бою Пітер потрапив до лікарні.


Сало сила -спорт могила!
semeniukДата: Неділя, 17.10.2010, 00:29 | Сообщение # 27
robin

Лауреат: 12159
admin
24.03.2010
Луцьк
Offline
Зовсім трохи лишилось до матчу Кличко - Брігс. Брігс кричав що він найкращий, побачимо що з того вийде.

Ну ни фига себе журналюга!!!
МатематикДата: Неділя, 17.10.2010, 00:32 | Сообщение # 28

Лауреат: 5658
кэп
03.11.2009
Чернівці
Offline
Подивимось! Кличко - в атаку!!!

З повагою - математик
maxach_91Дата: Неділя, 17.10.2010, 14:55 | Сообщение # 29

Студент: 35
друг
04.04.2010
Черкаси
Offline
Дуже цікаво, що Віталій та Володимир в своїх останніх поєдинках відправляли своїх опонентів до лікарні на медичне обстеження.Я вважаю, що це домінування братів в світовому боксі.Так тримати!!!

Сало сила -спорт могила!
Jack-BossДата: Неділя, 17.10.2010, 15:11 | Сообщение # 30
batman

Лауреат: 3094
admin
29.03.2010
Київ
Offline
Брігс просто залізобетонний видався. Так тримати удари це просто неймовірно! Бій видався дуже цікавим. Хоча вся інтрига була в томи ча завалить Віталій Брігса достроково чи той вистоїть всі 12 раундів. Шеннон молодець - вистояв. Хоча по ходу бою це виглядало неймовірним.

Never Say Never!
Форум Мегаспорта » Спорт » Другие виды спорта » Бокс
  • Сторінка 1 з 3
  • 1
  • 2
  • 3
  • »
Пошук:

Mega Team © 2024