Субота, 20.04.2024, 15:19
МЕГАСПОРТ
Вітаю Вас Гість | RSS
Головна | Встреча форумчан 2013-2018 - Сторінка 2 - Форум Мегаспорта | Реєстрація | Вхід
[ Нові повідомлення · Учасники · Правила форуму · Пошук · RSS ]
Модератор форуму: Oksi_f, MaxJoker  
Форум Мегаспорта » Общение » Балачки » Встреча форумчан 2013-2018 (Чем нас больше соберется, тем нам будет веселей)
Встреча форумчан 2013-2018
Oksi_fДата: Понеділок, 25.03.2013, 01:47 | Сообщение # 1
БаАагиня

Лауреат: 4241
Рада Мегаспорту
04.11.2009
Ужгород
Offline
Предлагаю начать, всё же, обсуждение возможности/невозможности проведения Встречи Мегаспорта в этом году. Так как, моё участие в ней под большим вопросом, то пока ничего конкретного не предлагаю.

Но в этой теме мы можем определить:
а) список желающих
б) время встречи (месяц)
в) место встречи (город)

Времени предостаточно, поэтому хочется видеть как можно больше предложений, пожеланий, идей и т.д. (свадьба сухОФрукта это не идея biggrin ) Помнится мне, что все собирались в гости к Игорю Математику или на отборочные ЛЧ/ЛЕ матчей ДК...
В общем, поехали shades
NafanyaДата: Понеділок, 25.03.2013, 12:45 | Сообщение # 31

Академік: 682
друг
19.04.2010
Poltava
Offline
Цитата (Accrington)
Ще є варіант (але там точно ніхто не допоможе з організацією) - Кам'янець-Подільський, думаю, хто не був - тому потрібно там побувати, а хто був - буде не проти ще раз відвідати це чудове місто!) Не думаю, що там ціни будуть вище ніж у Тернополі.
Гарне місто....була там влітку....ціни- не дорогі....ми на двох за 100 грн перше, друге і компот взяли....
У замку свята частенько організовують....Але в Тернопіль більше хочеться!!!
сухОФруктДата: Понеділок, 25.03.2013, 12:51 | Сообщение # 32

Лауреат: 7466
Рада Мегаспорту
11.02.2010
Київ
Offline
До речі так, Камянець-Подільський також хороший варіант...Одним словом, нас тягне на захід! По ближче до Ігора і Оксани biggrin

"To strive, to seek, to find, and not to yield"
Oksi_fДата: Понеділок, 25.03.2013, 12:53 | Сообщение # 33
БаАагиня

Лауреат: 4241
Рада Мегаспорту
04.11.2009
Ужгород
Offline
А Ігор підозріло мовчить ;-)

Как бы ты не смотрела, ты должна смотреть в правильном направлении.
/Чеширский кот/
NafanyaДата: Понеділок, 25.03.2013, 12:57 | Сообщение # 34

Академік: 682
друг
19.04.2010
Poltava
Offline
Цитата (Oksi_f)
А Ігор підозріло мовчить ;-)
tongue чекає поки ми щось інше запропонуємо
RomtsjaДата: Понеділок, 25.03.2013, 13:04 | Сообщение # 35

Лауреат: 4099
Рада Мегаспорту
12.11.2009
Кузнецовск
Offline
я бы вас всех в Севастополь пригласил))) но разве что в ноябре)))

ZigZagДата: Понеділок, 25.03.2013, 13:46 | Сообщение # 36

Лауреат: 3454
Рада Мегаспорту
15.09.2010
Мариуполь
Offline
Запад так Запад. Что хорошо - если брать всю Западную Украину, то мегаспортовцев там побольше, чем в Киеве, А значит, больше шансов вырваться на встречу хотя бы на день у тех, кто в любом другом случае остался бы дома, ведь тратить пришлось бы два дня на то чтобы добраться туда-обратно.
Что плохо - это мне да и Максу добраться до Тернополя, например, не хватит и суток. И далеко не самый медленный вариант - ехать через Киев и там объединяться с киевлянами. Плюс то, о чем я говорил раньше - встреча вуна-во Львове. Подгадать бы чтобы из Львова можно было поехать на встречу Мегаса и сэкономить время, деньги и нервы.
Упомянули даже Одессу, но забыли Полтаву? Из Киева часа четыре на поезде, из Донецка жаль если не осталось вариантов, но опять же это не через всю страну. Правда, опять-таки не все с запада смогут приехать.
NafanyaДата: Понеділок, 25.03.2013, 13:53 | Сообщение # 37

Академік: 682
друг
19.04.2010
Poltava
Offline
Цитата (ZigZag)
но забыли Полтаву
я не против вас и в Полтаву пригласить, но......что тут показывать? и пообедать прилично негде....я как с западной приезжаю - понимаю, что в Полтаве и сходить то не куда shy
У нас маленький зеленый город....тихий, спокойный....
В конце августа проходит Сорочинский ярморок, но последние годы-там ничего интересного кроме дорогих сувениров и еды...
AccringtonДата: Понеділок, 25.03.2013, 14:34 | Сообщение # 38
forever young

Лауреат: 1441
Рада Мегаспорту
16.11.2009
Киев
Offline
не, ну в Полтаве есть что посмотреть, да и под Полтавой тоже, к тому же в Полтаве пиво очень вкусное))
Но я там был тоже раз 6 уже, в прошлом году там была встреча 7-40, тихий спокойный городок, но встречу в Полтаве можно совместить с походом на футбол, так будет интересней, чего нельзя сделать в Камянце и Тернополе)
semeniukДата: Понеділок, 25.03.2013, 15:08 | Сообщение # 39
robin

Лауреат: 12159
admin
24.03.2010
Луцьк
Offline
Я як завжди не можу на 100% гарантувати присутність на зустрічі за такий тривалий час до неї. Але на 2-3 дня думаю вирвусь, як було минулого разу. Готовий їхати в любе місто України. Я мало де бував не те що по Україні а і по Луцьку. Та і в квартирі є місця, де я ще не бував biggrin

Ну ни фига себе журналюга!!!
RomtsjaДата: Понеділок, 25.03.2013, 15:17 | Сообщение # 40

Лауреат: 4099
Рада Мегаспорту
12.11.2009
Кузнецовск
Offline
Цитата (semeniuk)
Та і в квартирі є місця, де я ще не бував

например? biggrin


semeniukДата: Понеділок, 25.03.2013, 15:21 | Сообщение # 41
robin

Лауреат: 12159
admin
24.03.2010
Луцьк
Offline
Цитата (Nosferatu)
например?

От як колись я туди залізу, то скину фотку cool


Ну ни фига себе журналюга!!!
StrannikДата: Понеділок, 25.03.2013, 15:22 | Сообщение # 42
Львовский батяр

Професор: 496
Главный редактор
30.03.2010
Львов
Offline
Мене влаштують два міста (крім Львова, звичайно). Це - Київ та Ужгород.  wink

Період, звісно, літній крім з 10 липня по 11 серпня.  biggrin

Оксана догадається, чому саме цей період мене не влаштовує.  tongue
Oksi_fДата: Понеділок, 25.03.2013, 15:53 | Сообщение # 43
БаАагиня

Лауреат: 4241
Рада Мегаспорту
04.11.2009
Ужгород
Offline
Цитата (Strannik)
Оксана догадається

Угу, Данді теж(
В моєму уявленні, ідеально б було зустріч провести на День незалежності, там три дні вихідні разом з понеділком. Та і нема жари вже такої...


Как бы ты не смотрела, ты должна смотреть в правильном направлении.
/Чеширский кот/
МатематикДата: Понеділок, 25.03.2013, 17:33 | Сообщение # 44

Лауреат: 5658
кэп
03.11.2009
Чернівці
Offline
Цитата (Oksi_f)
А Ігор підозріло мовчить ;-)

Ще вчора побачив тему, однак було вже пізно щось конструктивне писати. Та і зараз на роботі, але є хвилинка.

1. В принципі в Чернівцях немає особливих проблем з тим "де посидіти" однак чогось конкретного зараз порадити не можу, бо "нєсвєдущ" в подібного роду питаннях.
2. З поселенням також проблем немає, однак не знаю чи є хостели або щось подібне. Середня ціна одномісного номера в готелі - 150 грн. Звісно, все варіюється залежно від кількості людей, готелю, пори року.
3. Транспорт. Влітку (десь із середини червня) приїхати в місто не так то і просто. Київські потяги заповнені, бо шлях на південь і з півдня іде через Київ або Львів.
4. "Що подивитись". Більшість фото представлені в тому огляді - це резиденція буковинських митрополитів. Зараз це Центральні корпуси ЧНУ. З екскурсією проблем бути не повинно. Але все це треба робити або до середини червня або після липня. В цей період іде вступна кампанія, тому можуть бути проблеми з доступом на територію. Що ж стосується історичної частини міста, то її спокійно можна обійти за 2-3 години. Саме обійти - там усе досить компактно.

Тепер назагал: єдина проблема для мене - організація. Може статись, що я не зможу опікуватись цими моментами. Причини нехай поки залишаються не озвученими. Просто додам, що до об'єктивних додаються ще і суб'єктивні - відсутність у мене будь-яких організаторських здібностей саме в такому плані. Тобто якщо я кудись збираюсь - завжди мені кажуть, де треба бути, що з собою мати. Думаю, всі мене зрозуміли.

Тепер з приводу вибору: мій - Львів. Я люблю це місто, завжди є місця де можна побувати. Відносно зручно їхати з усіх кінців України.



З повагою - математик
RomtsjaДата: Понеділок, 25.03.2013, 17:57 | Сообщение # 45

Лауреат: 4099
Рада Мегаспорту
12.11.2009
Кузнецовск
Offline
ну ладно-ладно... отмазался))) но в Черновцы все равно как нить приедем.... я там не был

Oksi_fДата: Понеділок, 25.03.2013, 18:34 | Сообщение # 46
БаАагиня

Лауреат: 4241
Рада Мегаспорту
04.11.2009
Ужгород
Offline
Цитата
Математик
у мене будь-яких організаторських здібностей саме в такому плані

Ну це ти просто поскромнічав дуже)
Насправді, я думаю, якщо народ збереться, то в твої фіункціїї (як і кожного форумчанина, представника міста зустрічі) буде входити тільки екскурсія. Все інше можна знайти в інеті, плюс з твоєю допомогою проконтролювати якість/вартість і т.д.


Как бы ты не смотрела, ты должна смотреть в правильном направлении.
/Чеширский кот/
Dandelion79Дата: Понеділок, 25.03.2013, 18:50 | Сообщение # 47
Начфин Профкома

Лауреат: 2486
Рада Мегаспорту
30.06.2010
Волочиськ
Offline
Якщо зустріч проводити два-три дні, то можна сумістити Чернівці і Кам'янець - між ними всього 90км, півтора години та й на місці... Потусувати день в Чернівцях, на другий - зранку поїхати на Кам'янець, ввечері повернутись...

Але наскільки я знаю більшість фестивалів у Кам'янці проводяться в кінці травня - в червні (ось яка програма була в 2012-му http://www.kpod.com.ua/festivals)

=============

Тернопіль я поганенько знаю (мало там бував, все більше мав справи з Хмельницьким). Але якщо вирішимо проводити зустріч у Тернополі - то звичайно допоможу/візьмусь за організацію (почитаю в неті, порозпитую у знайомих, де і що там можна глянути, літом сам поїжджу туди роздивлюсь).
Може де і Підгрушну зустрінемо, хоча після весілля з головою облради, навряд чи це буде просто...
День міста там - 28 серпня, святкувати починають, як правило з Дня Незалежності і до 28-го - пять-шість днів проходить багато заходів, кажуть є що подивитись, але на жаль я ніколи там не був.
Також можна буде виділити півдня і на поїздку у Волочиськ - їхати 40 хвилин з Тернополя.
З футболом (вищого гатунку) у Тернополі - дійсно напряг - є дві команди, але вони наразі у другій лізі, як то мовиться, на любителя. У Волочиську тим паче, великого футболу не побачимо - максимум чемпіонат області або, у кращому випадку, чемпіонат України серед аматорів (а якщо знову перенесуть День міста на серпень - то, напевно, в той день проведуть у нас і фінал кубку області)

===============

Полтава - дуже чудове місто. Був три рази - взимку, навесні та восени - тепер ще б влітку побувати smile

===============
Dandelion79Дата: Понеділок, 25.03.2013, 19:17 | Сообщение # 48
Начфин Профкома

Лауреат: 2486
Рада Мегаспорту
30.06.2010
Волочиськ
Offline
Взагалі, у будь-якому місті (навіть у дуже знайомому) можна знайти багато цікавих місць - наприклад, десь місяць назад я в інтернеті вичитав що у Хмельницькому, центр якого я знаю майже як рідний Волочиськ (я так гадав), практично у самісінькому центрі (дві-три хвилини пішки від зупинки тролейбуса) є пам'ятник барону Мюнхаузену... питав у друзів, які вчилися у Хмельницькому і жили там по три-чотири роки - ніхто не в курсі, чули що є такий, але не були там ніколи...
semeniukДата: Понеділок, 25.03.2013, 19:34 | Сообщение # 49
robin

Лауреат: 12159
admin
24.03.2010
Луцьк
Offline
Варіант з Тернополем цікаво виглядає.
Є всі шанси, що на вихідних одна з двох команд Нива, або Тернопіль якраз проводитиме домашній матч. Я наприклад, на матчі другої ліги ще ні разу не був, цікаво було б подивитись.


Ну ни фига себе журналюга!!!
Dandelion79Дата: Понеділок, 25.03.2013, 19:56 | Сообщение # 50
Начфин Профкома

Лауреат: 2486
Рада Мегаспорту
30.06.2010
Волочиськ
Offline
і ще до речі про Тернопіль: два минулих роки в 20-х числах серпня на міському озері проводились Чемпіонат Європи з водно-моторного спорту (в 2011) та чемпіонат світу (в 2012)
Jack-BossДата: Понеділок, 25.03.2013, 21:38 | Сообщение # 51
batman

Лауреат: 3094
admin
29.03.2010
Київ
Offline
Я ніде, окрім Києва не зможу бути. За сімейними обставинами smile

Never Say Never!
NafanyaДата: Понеділок, 25.03.2013, 21:55 | Сообщение # 52

Академік: 682
друг
19.04.2010
Poltava
Offline
Цитата (Dandelion79)
Полтава - дуже чудове місто. Був три рази - взимку, навесні та восени - тепер ще б влітку побувати

У нс 2 стадиона и две команды_ФК"Ворскла" и ФК"Полтава" - их стадион рядом с моим домом!!!
Полтаву можно обойти за три часа....город построен по кругу.....Ко мне, когда брат из Москвы приезжал, мы за день все обошли....
Что можно посетить:
1 Краеведческий музей.....находиться в очень интересном здание
2.Музей авиации на аэродроме....остатки недорезаных самолетов
3.Музей истории Полтавской битвы...к 300-летию там немного порядок навели....но поля с катакомбами бурьяном заросли, что очень печально...
Даже не знаю, что еще можно показать....
Мы тогда брата еще в Опошню и Миргород возили.....
И повторюсь-заведений, где можно поесть и не страдать растройством крайне мало....
Пиво-у нас испортилось.....лично я его не пью....
Последний раз нормальное пиво пила в Яремче и во Львове в "Кумпеле"
Dandelion79Дата: Понеділок, 25.03.2013, 22:27 | Сообщение # 53
Начфин Профкома

Лауреат: 2486
Рада Мегаспорту
30.06.2010
Волочиськ
Offline
Цитата (Nafanya)
Последний раз нормальное пиво пила ... во Львове в "Кумпеле"


ОООООООООООООООООООООООО, ах какое же там отменное пиво, да еще и под "метровую колбаску" - ЭТО ПРОСТО БОМБА up
Dandelion79Дата: Понеділок, 25.03.2013, 22:33 | Сообщение # 54
Начфин Профкома

Лауреат: 2486
Рада Мегаспорту
30.06.2010
Волочиськ
Offline
Цитата (Nafanya)
У нс 2 стадиона и две команды_ФК"Ворскла" и ФК"Полтава" - их стадион рядом с моим домом!!!


в один из приездов был на обоих стадионах - в субботу играли ФК "Полтава", а в воскресенье "Ворскла" с Металлистом (собственно под последний матч и приезжали
Dandelion79Дата: Понеділок, 25.03.2013, 22:35 | Сообщение # 55
Начфин Профкома

Лауреат: 2486
Рада Мегаспорту
30.06.2010
Волочиськ
Offline
Цитата (Nafanya)
Что можно посетить:
1 Краеведческий музей.....находиться в очень интересном здание
2.Музей авиации на аэродроме....остатки недорезаных самолетов
3.Музей истории Полтавской битвы...к 300-летию там немного порядок навели....но поля с катакомбами бурьяном заросли, что очень печально...
Даже не знаю, что еще можно показать....


был везде smile
@NELLY@Дата: Вівторок, 26.03.2013, 14:15 | Сообщение # 56

Студент: 28
Mega-Team
29.03.2010
Винница
Offline
Цитата (сухОФрукт)
Цитата (Oksi_f)
Ще, як варіант, Вінниця - центр України, всім добиратись недалеко. Там можна глянути їх славнозвісний музичний фонтан)
Фонтан там шикарний. Але по суті у Вінниці більше нічого не має...Ну ще парк є...Але цікавих місць і пабів - мало! Тим більше, ціни у Вінниці лише трішки дешевші ніж у Києві. А ще мінус Вінниці - шалений рух, нарівні із Києвом...ми не зможемо там спокійно погуляти і відпочити!

Цитата (Accrington)
я у Вінниці був раз 5, нічого там цікавого)

Я на форумі не була більше року… Але коли побачила, що моє місто не об’єктивно оцінюють не втрималась, щоб не написати повідомлення…)))
Чому у Вінниці не має нічого цікавого??? Давно Ви у моєму рідному місті не були))) Також щодо того, що у Вінниці шалений рух транспорту... де Ви це побачили? Місто компактне, з гарними транспортирними розв’язками, пробки на дорогах відсутні. Навіть зараз в складні погодні умови, комунальні служби справились на всі 100%, і на відміну від Києва громадський транспорт ходив постійно. В центральній частині міста частково обмежений рух транспорту для автомобілів.
Звісно головною нашою візитівкою є фонтан «Рошен», якому не має аналогів у всьому світі. Про цікаві місця можу довго розповідати… Так що запрошую Вас до міста Вінниці)))
сухОФруктДата: Вівторок, 26.03.2013, 14:25 | Сообщение # 57

Лауреат: 7466
Рада Мегаспорту
11.02.2010
Київ
Offline
Цитата (@NELLY@)
Чому у Вінниці не має нічого цікавого??? Давно Ви у моєму рідному місті не були))) Також щодо того, що у Вінниці шалений рух транспорту...
Я з Вінницької області. У Вінниці буваю частенько...Як на мене, у Вінниці мало цікавих місць! Мені вона ніколи не подобалась.


"To strive, to seek, to find, and not to yield"
@NELLY@Дата: Вівторок, 26.03.2013, 14:33 | Сообщение # 58

Студент: 28
Mega-Team
29.03.2010
Винница
Offline
Цитата (сухОФрукт)
У Вінниці буваю частенько...Як на мене, у Вінниці мало цікавих місць! Мені вона ніколи не подобалась.

Якщо Ви порівнюєте Вінницю з Києвом, Львовом то так у нас не має стільки історичних пам"яток. Але якщо Вінницю порівнювати з Житомиром, Хмельницьким. Тернополем... і т.д.( містами не мільйонниками) то Вінниця виграє у всіх позиціях. А той факт, що комусь місто подобається, а комусь ні... то це ж 100$ які всі люблять, так що скільки людей скільки і думок)))
сухОФруктДата: Вівторок, 26.03.2013, 14:42 | Сообщение # 59

Лауреат: 7466
Рада Мегаспорту
11.02.2010
Київ
Offline
Цитата (@NELLY@)
Але якщо Вінницю порівнювати з Житомиром, Хмельницьким. Тернополем... і т.д.( містами не мільйонниками) то Вінниця виграє у всіх позиціях.
про Житомир сперичатися не буду, а от з Тернополем ти помиляєшся...


"To strive, to seek, to find, and not to yield"
Oksi_fДата: Вівторок, 26.03.2013, 14:47 | Сообщение # 60
БаАагиня

Лауреат: 4241
Рада Мегаспорту
04.11.2009
Ужгород
Offline
Цитата
сухОФрукт У Вінниці буваю частенько..

А я не була ніколи - мені цікаво)
Наталі, дякуємо за запрошення - справді, краще один раз побачити, ніж сто раз почути;-)


Как бы ты не смотрела, ты должна смотреть в правильном направлении.
/Чеширский кот/
Форум Мегаспорта » Общение » Балачки » Встреча форумчан 2013-2018 (Чем нас больше соберется, тем нам будет веселей)
Пошук:

Mega Team © 2024