Четвер, 02.05.2024, 09:07
МЕГАСПОРТ
Вітаю Вас Гість | RSS
Головна | Робота форуму - Сторінка 2 - Форум Мегаспорта | Реєстрація | Вхід
[ Нові повідомлення · Учасники · Правила форуму · Пошук · RSS ]
Модератор форуму: Oksi_f, MaxJoker  
Форум Мегаспорта » Общение » Балачки » Робота форуму (Відписуємось кому чого не вистачає і в кого що не працює)
Робота форуму
Oksi_fДата: Понеділок, 12.04.2010, 13:20 | Сообщение # 31
БаАагиня

Лауреат: 4241
Рада Мегаспорту
04.11.2009
Ужгород
Offline
Можна зробити так, що форум Збірної зможуть переглядати тільки самі збірники. Якщо кеп не проти, то зараз так і зроблю

Как бы ты не смотрела, ты должна смотреть в правильном направлении.
/Чеширский кот/
Oksi_fДата: Середа, 14.04.2010, 23:47 | Сообщение # 32
БаАагиня

Лауреат: 4241
Рада Мегаспорту
04.11.2009
Ужгород
Offline
Женя, чи можливо додати в блок "Додаткова інформація" дні народження форумчан?

Как бы ты не смотрела, ты должна смотреть в правильном направлении.
/Чеширский кот/
Jack-BossДата: Четвер, 15.04.2010, 00:32 | Сообщение # 33
batman

Лауреат: 3094
admin
29.03.2010
Київ
Offline
Quote (Oksi_f)
Женя, чи можливо додати в блок "Додаткова інформація" дні народження форумчан?

Зараз подивлюся налаштування. Але не впевнений, що там це є. Попереднього разу не помічав.
Так знайшов. Вставив. Але треба перевірити чи працює.
Також вставив під аватарами повні імена.
Взагалі там багато чого можна додати, а можна і вилучити. Можемо обговорити все це.


Never Say Never!
unikalДата: Четвер, 15.04.2010, 00:53 | Сообщение # 34

Аспірант: 157
друг
29.03.2010
Львів
Offline
Quote (evbjb)
Також вставив під аватарами повні імена.
Взагалі там багато чого можна додати, а можна і вилучити. Можемо обговорити все це

Мені здається, це зайве. Тобто: можна це встановити опціонально, але ж не кожен хоче, щоб усі його ім'я бачили, і в той же час більшості просто нІколи міняти налаштування. Тому нехай би було за замовчуванням без імені, а хто хоче "світитися", щоб уже свої налаштування міняв
Jack-BossДата: Четвер, 15.04.2010, 00:58 | Сообщение # 35
batman

Лауреат: 3094
admin
29.03.2010
Київ
Offline
Quote (unikal)
Мені здається, це зайве. Тобто: можна це встановити опціонально, але ж не кожен хоче, щоб усі його ім'я бачили, і в той же час більшості просто нІколи міняти налаштування. Тому нехай би було за замовчуванням без імені, а хто хоче "світитися", щоб уже свої налаштування міняв

Опціонально не можна. Шаблон один для всіх. Імена можна редагувати кожному в профілі.
Але якщо зайве, то я відключаю.


Never Say Never!
Jack-BossДата: Четвер, 15.04.2010, 01:08 | Сообщение # 36
batman

Лауреат: 3094
admin
29.03.2010
Київ
Offline
То давайте напишіть, яку інфу виводити під аватарами. Я прибрав репутацію, нагороди, бо здається було забагато всього. Можливо потрібна дата реєстрації? Чи день народження? Чи щось із того, що є прибрати взагалі?

Never Say Never!
unikalДата: Четвер, 15.04.2010, 01:14 | Сообщение # 37

Аспірант: 157
друг
29.03.2010
Львів
Offline
Ну дата реєстрації -- по-моєму доречно. К-сть повідомлень теж.
Дата народження -- ну краще вже тоді просто вік. Але я думаю, для справжнього спілкування вік неважливий.
Мені здається, отак як є зараз, плюс дата реєстрації -- саме те що треба.
Хоча є варіант ще місто проживання. Але це може як на користь, так і на шкоду піти, зважаючи на геополітичну обстановку в нашій країні


Повідомлення відредагував unikal - Четвер, 15.04.2010, 01:16
semeniukДата: Четвер, 15.04.2010, 01:21 | Сообщение # 38
robin

Лауреат: 12159
admin
24.03.2010
Луцьк
Offline
unikal, геополітична обстановка в країні, і в нас на форумі відрізняється. Я за те, щоб відображати місто і дату реєстрації. В цьому тебе підтримую.

Ну ни фига себе журналюга!!!
Jack-BossДата: Четвер, 15.04.2010, 02:04 | Сообщение # 39
batman

Лауреат: 3094
admin
29.03.2010
Київ
Offline
От що вийшло. Дивіться і вносьте пропозиції. Може кольори змінити чи взагалі все однотонно зробити?

Never Say Never!
Jack-BossДата: Четвер, 15.04.2010, 02:31 | Сообщение # 40
batman

Лауреат: 3094
admin
29.03.2010
Київ
Offline
Нажаль список іменинників не працює. Я його тулив всюди, куди можна, але не вилазить він чомусь.
Зате форму логіна прикрутив внизу форуму. Тепер логінитися можна не тільки з сайту.


Never Say Never!
Oksi_fДата: Четвер, 15.04.2010, 10:27 | Сообщение # 41
БаАагиня

Лауреат: 4241
Рада Мегаспорту
04.11.2009
Ужгород
Offline
Quote (unikal)
Дата народження -- ну краще вже тоді просто вік. Але я думаю, для справжнього спілкування вік неважливий.

Мала на увазі, щоб внизу форуму виводилось повідомлення про те, чи є в когось сьогодні день народження, як було на старому форумі. Завжди хочеться привітати хороших людей з днем народження)).

А в профайлі мені все подобається, там достатньо інформації про людину - більше не потрібно.


Как бы ты не смотрела, ты должна смотреть в правильном направлении.
/Чеширский кот/
unikalДата: Четвер, 15.04.2010, 13:01 | Сообщение # 42

Аспірант: 157
друг
29.03.2010
Львів
Offline
Виправте ще одну помилку. Зверху написано "Правила форума", а правильно буде "форумУ"
SunOkДата: Четвер, 15.04.2010, 17:11 | Сообщение # 43

Доцент: 398
Mega-Team
26.03.2010
Киев
Offline
А еще есть такая фишка, или только я ею обделен, я допустим написал сообщение два дня назад, после меня не кто в теме не отписывается, и я пишу сообщение сегодня, и сегоднящнее сообщение крепится к старому двухдневной давности... Почему? И можно это как то исправить, если не поняли о чем я зайдите в ветку велоспорт и посмотрите...

...
Jack-BossДата: Четвер, 15.04.2010, 21:16 | Сообщение # 44
batman

Лауреат: 3094
admin
29.03.2010
Київ
Offline
Quote (SunOk)
А еще есть такая фишка, или только я ею обделен, я допустим написал сообщение два дня назад, после меня не кто в теме не отписывается, и я пишу сообщение сегодня, и сегоднящнее сообщение крепится к старому двухдневной давности... Почему? И можно это как то исправить, если не поняли о чем я зайдите в ветку велоспорт и посмотрите...

В налаштуваннях стоїть об'єднувати повідомлення користувачів. Можна виправити, але це як анти-спам фільтр.


Never Say Never!
SunOkДата: Четвер, 15.04.2010, 21:53 | Сообщение # 45

Доцент: 398
Mega-Team
26.03.2010
Киев
Offline
Quote (evbjb)
В налаштуваннях стоїть об'єднувати повідомлення користувачів. Можна виправити, але це як анти-спам фільтр.

Нет ну пускай он будет анти-спам фильтром и это правильно, но ведь нельзя что б он работал, так что объединяет сообщения в день разници, каламбур какой-то получается, как по мне.


...
Jack-BossДата: Четвер, 15.04.2010, 22:14 | Сообщение # 46
batman

Лауреат: 3094
admin
29.03.2010
Київ
Offline
Quote (SunOk)
Нет ну пускай он будет анти-спам фильтром и это правильно, но ведь нельзя что б он работал, так что объединяет сообщения в день разници, каламбур какой-то получается, как по мне.

На жаль можливості задати інтервал там немає. Можна тільки включити або відключити цю функцію.
Щоб каламбуру не ьуло, потрібно, щоб було живіше спілкування. А то виходить розмова з самим собою smile


Never Say Never!
SunOkДата: Четвер, 15.04.2010, 22:49 | Сообщение # 47

Доцент: 398
Mega-Team
26.03.2010
Киев
Offline
Ну велоспорт не брошу потому что он хороший=)
Нас в ветке 4-ре человека, новости каждый день потоком льются, но думаю те кто интересуются этим видом спорта и так знают их.
А когда начнутся большие гонки и вовсе будет кепсько, так как хочу писать обзоры, и они скорей всего будут сливатся в один большой пост а это будет плохо=( А нельзя сделать для подфорума, ну что б отключить эту штуку?


...
Oksi_fДата: Четвер, 15.04.2010, 22:58 | Сообщение # 48
БаАагиня

Лауреат: 4241
Рада Мегаспорту
04.11.2009
Ужгород
Offline
Думаю є сенс відключити той фільтр, поки що нас боти та спамери не турбують, тому і потреби в ньому нема.

Как бы ты не смотрела, ты должна смотреть в правильном направлении.
/Чеширский кот/
kibicДата: П`ятниця, 16.04.2010, 14:45 | Сообщение # 49

Лауреат: 3816
друг
30.10.2009
Харьков
Offline
Quote (Oksi_f)
Думаю є сенс відключити той фільтр, поки що нас боти та спамери не турбують, тому і потреби в ньому нема.

Поддерживаю .Сам бы отключил, но есть договоренность с Женей и не знаю, где эти настройки находятся.

Вот общие рекомендации по системе ucoz.ru

Если у вас вдруг перестали работать некоторые функции, целесообразно пошагово выполнить следующие действия:
Очистить кеш (временные файлы) браузера. Это, кстати, полезно делать периодически не только для решения данной проблемы (IE, например перестает правильно сохранять графику если кеш забит). Для очистки кеша в IE нужно зайти в его свойства и нажать на кнопку "Удалить файлы". Внимание - не путать временные файлы с cookies (это разные вещи).
Отключить сервисы для экономии трафика (например, Traffic Compressor). Данные сервисы имеют массу серверов и при каждом запросе могут выдавать разные IP адреса (берется наименее загруженный сервер). Так как меняется IP адрес, срабатывает защита "Привязка к IP" и поэтому, возможно, система Вас выбрасывает.
Отключить на время диагностики файрвол (Firewall, брендмауэр), антивирус, они могут блокировать передачу некоторых пакетов (актуально, например, при сохранении шаблонов, возможна блокировка асинхронных запросов).
Очистить cookies.
Попробовать воспользоваться другим браузером. Возможно некоторые функции браузера необходимые для правильной работы просто отключены. Если у вас версия браузера Internet Explorer меньше 6 (убедитесь, что установлены последние обновления Windows), Firefox меньше 2.0.0.14 или Opera меньше 9.5 - установить новый браузер.
В диагностических целях использовать подключение другого провайдера, другой экземпляр операционной системы.
Имейте в виду, чтобы корректно работать с системой uCoz необходимо иметь последние версии броузеров.

Jack-BossДата: Субота, 17.04.2010, 00:14 | Сообщение # 50
batman

Лауреат: 3094
admin
29.03.2010
Київ
Offline
Зрозумів про рекламу трюк. Вона зникає лише в модераторів, у звичайних користувачів вона завжди є. Зараз копаюся з групами користувачів і стараюся щось зробити.
Можна зробити, щоб реклами не було, але тоді зверху буде постійно висіти адмін-панель. Звичайно я там все заблокую, але вона буде постійно. Тому поки я пориюся і щось зроблю, а потім побачимо, як воно буде.


Never Say Never!

Повідомлення відредагував evbjb - Субота, 17.04.2010, 00:25
Jack-BossДата: Субота, 17.04.2010, 01:41 | Сообщение # 51
batman

Лауреат: 3094
admin
29.03.2010
Київ
Offline
Значить так. Зробив наступне.
1. Змінив собі логін smile
2. Прибрав зі списку модераторів нашого Кепа, оскільки в нього за умовчанням права Бога на форумі. smile Тому вписувати його ім'я в список модераторів не доречно, оскільки він має ці права у всіх форумах.
3. Створив групу "Mega Team". В неї перевів усіх збірників. Окрім кепа - він в групі "капітан" (і він там один єдиний smile ). А також в групі "модератор" залишилися 4 збірники - Oksi_f, semeniuk, Nosferatu і Математик. Я вас також можу перевести в групу "Mega Team" і ви збережете свої права модераторів відповідних розділів. Але є одне але - тоді у вас пропаде панель адміністратора і вилізе реклама. Тому вирішувати вам - як захочете, так і зроблю.
4. В форумах зробив по 1 модератору. Тому Міша, я тебе залишив самого на футболі, а себе самого на тенісі. Сподіваюся ти не ображатимешся. smile
5. Групу звичайних користувачів назвав "вболівальники", новозареєстрованих - "новачки". Вони переходять у вболівальники після написання 5 повідомлень.
5. Колір капітана - червоний, модераторів - синій, вболівальників - зелений, збірників - оранжевий (такий же і новачків поки вони не стали вболівальниками). Кольори змінювати не можна - вони автоматом виставлені.
6. Закритий форум збірників зробив без пароля. Доступ до нього автоматично мають: капітан, модератори і група "Mega Team". Всі інші його просто не бачать. smile

Начебто все. Якщо в когось я зауваження, пропозиції і побажання - пишіть. Якщо щось не працює, пишіть обов'язково.


Never Say Never!

Повідомлення відредагував Jack-Boss - Субота, 17.04.2010, 01:43
Jack-BossДата: Субота, 17.04.2010, 02:10 | Сообщение # 52
batman

Лауреат: 3094
admin
29.03.2010
Київ
Offline
Ще забув - вимкнув анти-спам фільтр для збірників і модераторів. smile

Never Say Never!
unikalДата: Субота, 17.04.2010, 03:41 | Сообщение # 53

Аспірант: 157
друг
29.03.2010
Львів
Offline
Jack-Boss, а що слід розуміти під цими кольорами (червоний, зелений і т.д.)? (ну пункт 5 у пості 51)
kibicДата: Субота, 17.04.2010, 08:25 | Сообщение # 54

Лауреат: 3816
друг
30.10.2009
Харьков
Offline
Уважаемые дамы и господа.
Большое спасибо Жене за проделанную работу , ее трудно переоценить,чувствуется рука мастера.С радостью и удовольствием передаю , да они по сути уже переданы , все права админа Жене (Jack-Boss).На начальном этапе становления форума я проделал неплохую работу .Сейчас наступил период созидания и форуму нужен настоящий админ , Женя, как никто другой подходит на эту должность.Все для этого у него есть - образование , опыт, навыки .Да, номинально , как выразился Женя по умолчанию, все права и возможности админа остаются за мной.Но пользоваться я ими не буду , да и не хочу. Буду заниматься тем, что умею и получается.И поэтому, ежели будут просьбы, замечания по работе форума , пожалуйста, обращайтесь к админу.
Oksi_fДата: Субота, 17.04.2010, 10:36 | Сообщение # 55
БаАагиня

Лауреат: 4241
Рада Мегаспорту
04.11.2009
Ужгород
Offline
Quote (Jack-Boss)
Але є одне але - тоді у вас пропаде панель адміністратора і вилізе реклама.

Та ні, мені без реклами краще)

Quote (Jack-Boss)
3. Створив групу "Mega Team".

Чудова ідея назви нової команди, якщо нам колись доведеться перейменовувати Збірну.

Quote (Jack-Boss)
1. Змінив собі логін

А це взагалі - найкраще з того, що ти міг зробити. Все-таки Бос повинен бути Босом notworthy


Как бы ты не смотрела, ты должна смотреть в правильном направлении.
/Чеширский кот/
RomtsjaДата: Субота, 17.04.2010, 12:57 | Сообщение # 56

Лауреат: 4099
Рада Мегаспорту
12.11.2009
Кузнецовск
Offline
мне тоже лучше без рекламы

МатематикДата: Субота, 17.04.2010, 13:38 | Сообщение # 57

Лауреат: 5658
кэп
03.11.2009
Чернівці
Offline
І мені

З повагою - математик
Jack-BossДата: Субота, 17.04.2010, 18:45 | Сообщение # 58
batman

Лауреат: 3094
admin
29.03.2010
Київ
Offline
Quote (unikal)
Jack-Boss, а що слід розуміти під цими кольорами (червоний, зелений і т.д.)? (ну пункт 5 у пості 51)

Це кольори, якими відмічаються ніки активних учасників знизу головної сторінки форуму.
Мирослав, дякую за підтримку. Ви зробили добру справу, вчасно створивши цей сайт. Я лише допомагаю розібратися в принципах його роботи. smile

Щодо реклами. Я хотів для всієї групи Mega Team її прибрати. Але на панелі адміна не можливо вилучити одну функцію - можливість видалення повідомлень користувачів. Звичайно навряд чи хтось нею скористається, але ми з Мирославом вирішили, що це небезпечна функція, і давати доступ до неї великій кількості людей не варто. Тому реклами немає лише в адміна і модераторів. Всім іншим, на жаль, доведеться звикати до неї.


Never Say Never!

Повідомлення відредагував Jack-Boss - Субота, 17.04.2010, 18:46
SunOkДата: Субота, 17.04.2010, 21:35 | Сообщение # 59

Доцент: 398
Mega-Team
26.03.2010
Киев
Offline
Не в коем случаи не "позбавляйте" меня рекламки, я ее постоянно читаю smile

Да СПС за проделаную работу, всем причастным к ней!


...
unikalДата: Неділя, 18.04.2010, 01:35 | Сообщение # 60

Аспірант: 157
друг
29.03.2010
Львів
Offline
Є ще така ідея, не знаю, наскільки реальна.
Зробити кнопочку Ignore, як це було на форумі МС. Щоб той, кого чиїсь коментарі дратують, міг свій настрій зберегти
Форум Мегаспорта » Общение » Балачки » Робота форуму (Відписуємось кому чого не вистачає і в кого що не працює)
Пошук:

Mega Team © 2024