П`ятниця, 19.04.2024, 11:16
МЕГАСПОРТ
Вітаю Вас Гість | RSS
Головна | ОБГОВОРЕННЯ - Сторінка 2 - Форум Мегаспорта | Реєстрація | Вхід
[ Нові повідомлення · Учасники · Правила форуму · Пошук · RSS ]
  • Сторінка 2 з 7
  • «
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 6
  • 7
  • »
Архів - тільки для читання
Форум Мегаспорта » Архив » Конкурс прогнозів з тенісу 2010 » ОБГОВОРЕННЯ (Сезон 2010)
ОБГОВОРЕННЯ
МатематикДата: Четвер, 01.04.2010, 14:17 | Сообщение # 31

Лауреат: 5658
кэп
03.11.2009
Чернівці
Offline
З проведенням групового етапу - згоден. А якщо обирати між радикальним і лояльним - оберу, мабуть, лояльний. Але не розумію - навіщо змінювати ситему підрахунку на ГС? Всі і так в рівних умовах.

З повагою - математик
semeniukДата: Четвер, 01.04.2010, 14:45 | Сообщение # 32
robin

Лауреат: 12159
admin
24.03.2010
Луцьк
Offline
Можливий ще третій варіант, комбінований. Тут є можливість варіювати якраз з очками за Мастерс та ВШ.
А за ВШ має бути все ж більше очок, моя думка не змінилася. Все таки сетів більше, та і турнірів менше. Але то лише моя думка.


Ну ни фига себе журналюга!!!
СанекДата: Четвер, 01.04.2010, 15:15 | Сообщение # 33

Доцент: 279
Рада Мегаспорту
29.03.2010
Киев
Offline
Quote (semeniuk)
А за ВШ має бути все ж більше очок, моя думка не змінилася. Все таки сетів більше, та і турнірів менше. Але то лише моя думка.

Так по итогам турнира и будет больше, победитель допустим заработает 100 очков, 2 место-70 и т.д. Какой смысл просто увеличивать при подсчетах?

" Вгаданий переможець певного сету" - тут пропоную, вказувати переможця конкретного сету. Якщо гравець робить прогноз на рахунок по сетах 2-0, то з цих двох сетів і має вибрати один і вказати у ньому переможця. Якщо 2-1 то один з трьох сетів. Аналогічно і в 5-тисетових поєдинках.

я считаю, что такой пункт вообще не нужен.

Повідомлення відредагував Санек - Четвер, 01.04.2010, 15:19
Jack-BossДата: Четвер, 01.04.2010, 18:33 | Сообщение # 34
batman

Лауреат: 3094
admin
29.03.2010
Київ
Offline
Мені здається щось вже занадто накрутили.
Питання як на мій погляд 2.
1. Формат турніру. Залишати як є, чи зробити на виліт. Особисто мені було б цікаво грати на виліт. Тут кожен повинен висловити свою думку.
2. Формат подання прогнозу і підрахунок білів. Схоже всі погодилися, що треба "перевернути" шкалу, яка була до цього.

Щодо прогнозування конкретного сету і т. п. з цим не згоден. Це чистої води "пальцем в небо", а ми намагаємося зробити правила такими, щоб можна було користуючися знаннями про форму і можливості гравців спрогнозувати результат матчу.
Я наприклад висловив свою пропозицію, щодо нарахування балів, semeniuk її практично продублював в обох своїх варіантах. Тільки в цифрах відмінності невеликі.
Я думаю що в плані нарахування балів ми всі десь близько знаходимося. Тому пропонує взяти схему з повідомлення №19 і просто узгодити цифри. Можливо щось вилучимо. Переробки в програмі будуть тільки в числах нарахування балів. Думаю можна замість ділення на 2 зробити 0. Я наприклад за.

Тепер треба визначитися з форматом. Якщо залишимо як є, то нічого змінювати не треба. В кінці кожного турніру буде нарахування очок в загальну таблицю. Можливо semeniuk не знає, як це було раніше. В прикріпленому файлі там все детально розписано. І є диференціація по турнірам. Я так розумію ти просто ще не читав. Почитай, і ти все зрозумієш.


Never Say Never!
СанекДата: Четвер, 01.04.2010, 19:44 | Сообщение # 35

Доцент: 279
Рада Мегаспорту
29.03.2010
Киев
Offline
Ну как я понял, то мы пришли к выводу, что не угадан победитель-"0" без никаких делений, с этим я согласен, о чем раньше уже говорил.
В сообщении 19 мне не нравится пункт 3.3, растановка сетов это тоже "пальцем в небо". А когда я ставлю 2-0 или 3-0, и игра так заканчивается, то получается набираю баллы по сути ни за что, так как над растановкой вообще не думал.

По поводу формата, то думаю нужно играть как и раньше. На вылет это конечно интересно, но для этого нам нужно постоянно такое количество участников, чтоб выходила нормальная сетка, а это хотя бы человек 16, а если будет больше или меньше, то с сеткой будут возникать проблемы. Это было во первых. Во вторых уверен будут неявки на матч(ставить нужно по сути каждый день, а жизнь это не только форум и участие в конкурсах), от чего будет терятся смысл турнира. Поэтому предлагаю паралельно с основным конкурсом сыграть пару турниров на вылет, посмотреть что у нас с этого вообще выйдет, а потом дальше уже будет видно.

semeniukДата: Четвер, 01.04.2010, 21:49 | Сообщение # 36
robin

Лауреат: 12159
admin
24.03.2010
Луцьк
Offline
Та читав я той файл. А запропонований мною варіант ввів для різноманіття, щоб було з чого обирати.
Тепер щодо конкурсу. Я на даний момент нарахував 8 учасників. Тобто маємо можливість грати як на виліит так і в групі. Можливо для початку варто було б зіграти один турнір на виліт , а інший власне спробувати по групах. Маючи не на теорії, а на практиці обидва варіанти буде легше вибрати. А можливо є сенс не обирати єдиного варіанту, а пробувати прогнозувати і так і так. Тут Санек з тобою погоджуюсь на 100 відсотків.
По підрахунку. Очевидно що ми дійшли згоди у нарахуванні балів і у непотрібності ділити результат на два.
А от далі... Лише визначення переможця явно не достатньо. З усіх варіантів що ми тут писали з жодним поки не погодилися. І чомусь мені здається, що щоб не пропонувалося, усе це і буде "пальцем в небо". Виникає питання, а що ж робити?


Ну ни фига себе журналюга!!!
Jack-BossДата: Четвер, 01.04.2010, 22:11 | Сообщение # 37
batman

Лауреат: 3094
admin
29.03.2010
Київ
Offline
Тоді пропоную таку варіацію з підрахунком.
3.1. За вгаданого переможця зустрічі – +10 балів.
3.2. За вгаданий рахунок по сетам – +6 балів.
3.3. У разі невірно вказаного переможця пари бали не нараховуються.
3.4. Якщо йде гра на виліт і результати рівні, то грається Тай Брейк до першого програного очка. Очки нараховуються за наступне:
3.4.1. За вгаданого переможця окремого сету, але не вгаданого точного рахунку сету – +1 бал.
3.4.2. За вгаданий рахунок по геймам – +1 бали за кожен вгаданий сет.
3.4.3. За правильно вгаданий рахунок Tie Break – +1 бал за кожен.
Якщо якийсь з підпунктів 3.4 виявив переможця, то інші не граються.

І взагалі в тенісний конкурс мало грало народу, бо в нас постійно закручені правила підрахунку і багато їх просто не розуміли. А те, що не розумієш лякає. Тому якщо на виліт не буде гри, достатньо 2 перших пунктів для підрахунку.


Never Say Never!
semeniukДата: Четвер, 01.04.2010, 22:23 | Сообщение # 38
robin

Лауреат: 12159
admin
24.03.2010
Луцьк
Offline
З цим всім я погоджуюсь. Зважаючи на те що у цій темі було написано - це ідеальний варіант.

Ну ни фига себе журналюга!!!
Jack-BossДата: П`ятниця, 02.04.2010, 18:49 | Сообщение # 39
batman

Лауреат: 3094
admin
29.03.2010
Київ
Offline
Я тут прикинув. Якщо грати на виліт 16 людей, то це 4 тури всього. Якщо 32 - то 5. Якщо 8 - то всього 3. Можна було б прив'язуватися до реальних турів. І в турнірі грати в 1/4 - 4 матчі цієї стадії, в 1/2 - 2 матчі і в фіналі - 1. Якщо більше народу, то починати з 1/8. До 32 учасників думаю ми не скоро доростем. Якщо бере участь наприклад 10 людей, то 2 перших по рейтингу можуть починати з 1/2, а інші 8 - з 1/4. Ну все як і в реалі.
Треба назбиратися 8-10 людей і спробувати провести тестовий турнір. Тільки треба вже устаканити правила остаточно. Поки останній запропонований варіант в повідомлені №37. Учасники давайте свої пропозиції. Або якщо згодні, то відпишіться і я виставлю остаточний повний варіант на обговорення всіх правил.


Never Say Never!
МатематикДата: П`ятниця, 02.04.2010, 18:57 | Сообщение # 40

Лауреат: 5658
кэп
03.11.2009
Чернівці
Offline
Стільки всього перебрали. Давайте зупинимось на №37, проведемо тест, а там побачимо.

З повагою - математик
СанекДата: П`ятниця, 02.04.2010, 20:43 | Сообщение # 41

Доцент: 279
Рада Мегаспорту
29.03.2010
Киев
Offline
Ну я против играть только на вылет. Посмотрите сегодня нас играет 8, завтра 10, послезавтра 9, потом 13 человек. Постоянно нужно будет менять формат и каждый турнир играть по разному, к тому же еще перед каждым турниром просить всех кто захочет играть отписыватся об этом. Зачем создавать себе лишние проблемы?

Поэтому предлагаю такой вариант: начинаем каждый турнир играть просто по накопительной, играем так тура3, потом первые 8 человек по итогам этих туров играют на вылет, 1 с 8, 2 с 7 и т.д, остальные вылетают. Те что не попали в первые 8 получают в рейтинг все одинаковое количество очков, потом те, что вылетели в четвертьфинале и т.д.

Повідомлення відредагував Санек - П`ятниця, 02.04.2010, 20:45
Jack-BossДата: П`ятниця, 02.04.2010, 21:37 | Сообщение # 42
batman

Лауреат: 3094
admin
29.03.2010
Київ
Offline
Quote (Санек)
Поэтому предлагаю такой вариант: начинаем каждый турнир играть просто по накопительной, играем так тура3, потом первые 8 человек по итогам этих туров играют на вылет, 1 с 8, 2 с 7 и т.д, остальные вылетают. Те что не попали в первые 8 получают в рейтинг все одинаковое количество очков, потом те, что вылетели в четвертьфинале и т.д.

Ну це вже якось заплутано для мене. Як для розробника софта, так точно.
Давайте тоді по старій схемі груповухою, без вильотів.
Якщо всі згодні з правилами нарахування очок, то їх залишаємо 2 пункти. Мені треба день хоча б на переробку програми. Тому я сьогодні напишу фінальні правила, обговоримо їх і тоді перероблю прогу.


Never Say Never!
Oksi_fДата: П`ятниця, 02.04.2010, 22:12 | Сообщение # 43
БаАагиня

Лауреат: 4241
Рада Мегаспорту
04.11.2009
Ужгород
Offline
Клас, то можна сподіватись, що скоро почнеться конкурс)... notworthy

Как бы ты не смотрела, ты должна смотреть в правильном направлении.
/Чеширский кот/
Jack-BossДата: П`ятниця, 02.04.2010, 22:14 | Сообщение # 44
batman

Лауреат: 3094
admin
29.03.2010
Київ
Offline
ПРАВИЛА 2010
1. Основні положення
1.1. Конкурс прогнозів складається з серії турнірів, що відповідають деяким турнірам ATP та WTA. За результатами кожного окремого турніру учасникам нараховуються залікові бали в «Чемпіонську Гонку». Кількість балів і учасників, яким вони нараховуються, залежить від статусу турніру. (Додаток 1)
1.2. Кожний турнір складається з турів, що відповідають дням проведення реального тенісного турніру. В турі потрібно спрогнозувати результати трьох матчів для звичайних турнірів і п'яти для турнірів Grand Slam.
1.3. Матчі для прогнозів виставляються ведучим турніру не пізніше, як за 6 годин до початку першого з них. Якщо ведучий не виставив матчі у вказаний термін, то це може зробити будь-який учасник конкурсу, попередньо повідомивши про це в темі обговорення тенісного конкурсу. Якщо матчі для прогнозу не виставлені за 5 годин до початку першого з них, то тур вважається таким, що не відбувся і результати за нього не нараховуються. (Додаток 2)
1.4. В запропонованих матчах потрібно спрогнозувати рахунки кожного сету по геймах.
ВАЖЛИВО! Необхідно суворо дотримуватися форми подачі прогнозів. Прогнози оформлені не належним чином прийматися не будуть! (Додаток 3)
1.5. Редагувати повідомлення з прогнозом можливо лише до часу, що встановить ведучий турніру, або учасник, що виставив матчі для прогнозування.
2. Організаторські питання
2.1. Брати участь в конкурсі має право кожен учасник форуму з будь-якого моменту проведення турніру прогнозистів.
2.2. Конкурс відбувається під час проведення турнірів Grand Slam, ATP World Tour, Tennis Masters Cup, WTA Premier, WTA International, Sony Ericsson Championships. У випадку великої перерви можуть гратися ще й інші турніри за згодою учасників, але узгодження повинно відбутися не пізніше як за 7 днів до початку турніру.
2.3. Підрахунок результатів проводить ведучий турніру. Для підрахунку використовується програмне забезпечення. Тому важливо суворо дотримуватися вказаної форми подання прогнозу.
2.4. Всі претензії до нарахованих результатів приймаються протягом доби з дня їх публікації у темі обговорення тенісного конкурсу.
3. Підрахунок результатів
3.1. За вгаданого переможця зустрічі – +10 балів.
3.2. За вгаданий рахунок по сетам – +6 балів.
3.3. При рівній кількості набраних балів після завершення турніру, вище буде знаходитись той, хто:
3.3.1. Взяв участь у меншій кількості турів;
3.3.2. Зайняв більше перших місць ( у турах );
3.3.3. Набрав найбільшу кількість очок ( у турі );
3.3.4. Якщо усі попередні пункти не допомогли, то набрані очки додаються, діляться навпіл і йдуть у актив усім учасникам, що набрали однакову кількість балів за тур.
Додаток 1. Порядок нарахування очок в «Чемпіонську Гонку»
Турніри Grand Slam
1 – 200__________________5 – 80__________________9 – 45___________________13 – 25
2 – 150__________________6 – 70__________________10 – 40__________________14 – 20
3 – 120__________________7 – 60__________________11 – 35__________________15 – 15
4 – 100__________________8 – 50__________________12 – 30__________________16 – 10
Турніри Tennis Masters Cup, Sony Erricsson Championships, ATP World Tour 1000, WTA Premier
1 – 100_________________5 – 35__________________9 – 15___________________13 – 5
2 – 70__________________6 – 30__________________10 – 15__________________14 – 5
3 – 50__________________7 – 25__________________11 – 10__________________15 – 5
4 – 40__________________8 – 20__________________12 – 10__________________16 – 5
Турніри ATP World Tour 500, ATP World Tour 250, WTA International
1 – 50__________________3 – 30__________________5 – 20__________________7 – 10
2 – 35__________________4 – 25__________________6 – 15__________________8 – 5
Додаток 2. Форма подання матчів для прогнозування
Tournament Name
Day Month Figure, Year. Round #
1. Player1 Name [COUNTRY] – Player2 Name [COUNTRY]

9. Player3 Name [COUNTRY] – Player4 Name [COUNTRY]

Прогнози приймаються до hh:mm dd.mm.yyyy!
Додаток 3. Форма подання прогнозу учасником конкурсу
Round #
Nickname

1. [X:Y,X:Y,X:Y]

9. [X:Y,X:Y,X:Y]


Never Say Never!
Jack-BossДата: П`ятниця, 02.04.2010, 22:16 | Сообщение # 45
batman

Лауреат: 3094
admin
29.03.2010
Київ
Offline
Пропоную ще обговорити бали в ЧГ. Можливо є якісь зауваження.
І прогнози ставити будемо по старій формі, з рахунками по геймах, хоча вони і не будуть рахуватися. Бо якщо перероблювати просто на сети, то мені треба більше часу, і скільки це займе, я не знаю.


Never Say Never!
СанекДата: П`ятниця, 02.04.2010, 22:40 | Сообщение # 46

Доцент: 279
Рада Мегаспорту
29.03.2010
Киев
Offline
Так ну с правилами более менее разобрались, вот и замечательно.
И что еще хотел сказать, раньше мы финал прогнозировали как отдельный тур, и из-за чего хреново играя весь турнир можна очень хорошо на этом выехать, что может немного не справедливо по отношению к тем, что не плохо играли на протяжении всего турнира, а финал не угадали. Поэтому может стоит его играть с полуфиналами как один тур?
Jack-BossДата: П`ятниця, 02.04.2010, 22:48 | Сообщение # 47
batman

Лауреат: 3094
admin
29.03.2010
Київ
Offline
Quote (Санек)
И что еще хотел сказать, раньше мы финал прогнозировали как отдельный тур, и из-за чего хреново играя весь турнир можна очень хорошо на этом выехать, что может немного не справедливо по отношению к тем, что не плохо играли на протяжении всего турнира, а финал не угадали. Поэтому может стоит его играть с полуфиналами как один тур?

Ну не знаю. На те він і фінал, щоб на ньому заробляти найбільше. Раніше була протилежна ситуація, через що і ввели відносні бали.
Хоча ідея як на мене непогана. Тоді фінальний тур буде на 3 матча, але погано те, що треба 2 рази подавати прогноз на один і той же тур.


Never Say Never!
semeniukДата: П`ятниця, 02.04.2010, 22:56 | Сообщение # 48
robin

Лауреат: 12159
admin
24.03.2010
Луцьк
Offline
Ну я не погоджуюсь з тим щоб півфінал і фінал грати як один тур. На те фінал і є, щоб визначити переможця. Та і дуже рідко буває таке, що граючи погано весь турнір гравець вийде в фінал. Пояснення може бути лише одне - суперники грали ще гірше.

Ну ни фига себе журналюга!!!
МатематикДата: П`ятниця, 02.04.2010, 23:01 | Сообщение # 49

Лауреат: 5658
кэп
03.11.2009
Чернівці
Offline
Я так розумію граємно за старою схемою? Без усіляких груп та ігор на виліт. Просто хто більше набере балів.

На мою думку фінал треба грати окремо.


З повагою - математик
Oksi_fДата: П`ятниця, 02.04.2010, 23:06 | Сообщение # 50
БаАагиня

Лауреат: 4241
Рада Мегаспорту
04.11.2009
Ужгород
Offline
Quote (semeniuk)
Та і дуже рідко буває таке, що граючи погано весь турнір гравець вийде в фінал.Пояснення може бути лише одне - суперники грали ще гірше.

Та ні справа якраз в тому, що на останньому матчі можна завалити весь турнір. Якщо в середньому гравець за тур набирає 20-30 балів, то добре спрогнозувавши фінал були випадки, що набирали по 70 балів. От і виходить, що за один тур можна набрати балів більше, ніж в середньому за три. Тому повністю підтримую пропозицію Санька, бо сама неодноразово потрапляла в таку ситуацію).


Как бы ты не смотрела, ты должна смотреть в правильном направлении.
/Чеширский кот/
СанекДата: П`ятниця, 02.04.2010, 23:06 | Сообщение # 51

Доцент: 279
Рада Мегаспорту
29.03.2010
Киев
Offline
Это в реальном теннисе финал для того чтоб все решать, а у нас такой же матч для прогнозирования как и все остальные.
Quote (semeniuk)
Та і дуже рідко буває таке, що граючи погано весь турнір гравець вийде в фінал.

эта фраза скорее из-за того, что ты не понял о чем я говорил
semeniukДата: П`ятниця, 02.04.2010, 23:22 | Сообщение # 52
robin

Лауреат: 12159
admin
24.03.2010
Луцьк
Offline
Ну я просто висловив свою думку. Ви участь раніше в цьому конкурсі брали, Вам видніше. Я погоджусь з любим форматом.

Ну ни фига себе журналюга!!!
МатематикДата: П`ятниця, 02.04.2010, 23:23 | Сообщение # 53

Лауреат: 5658
кэп
03.11.2009
Чернівці
Offline
Та тут ще одна проблема може виникнути. Максимально за матч - 16 балів тобто 100%. Преможець вартує 62,5%. Тобто за фінал або 100% (переможець та рахунок по сетам) або 62,5%(переможець) або 0. І справді фінал треба грати з трьох матчів. Змінюю свою думку.

І ще - оскільки прогнози - відкриті, то просто займаючи низьке місце можна ризикнути і поставити в протихід, і заробити чимало балів.


З повагою - математик
Jack-BossДата: П`ятниця, 02.04.2010, 23:51 | Сообщение # 54
batman

Лауреат: 3094
admin
29.03.2010
Київ
Offline
Quote (Математик)
а тут ще одна проблема може виникнути. Максимально за матч - 16 балів тобто 100%. Преможець вартує 62,5%. Тобто за фінал або 100% (переможець та рахунок по сетам) або 62,5%(переможець) або 0. І справді фінал треба грати з трьох матчів. Змінюю свою думку.

Ну тоді взагалі давайте введемо точну кількість матчів у турі, наприклад 3. Тоді не потрібно нічого ділити, бо і так все справедливо.
Тільки останній тур буде розділений на 2 частини.


Never Say Never!
МатематикДата: Субота, 03.04.2010, 00:26 | Сообщение # 55

Лауреат: 5658
кэп
03.11.2009
Чернівці
Offline
Все, більше воду не каламучу. Як скажете так і буде, а то ця демократія нас далеко заведе)).

З повагою - математик
СанекДата: Субота, 03.04.2010, 01:10 | Сообщение # 56

Доцент: 279
Рада Мегаспорту
29.03.2010
Киев
Offline
Может есть смысл перейти обратно на абсолютные баллы? Тогда и финал можна играть как 1 тур, больше чем 16 в таком случае за него не наберешь.

Повідомлення відредагував Санек - Субота, 03.04.2010, 01:11
Jack-BossДата: Субота, 03.04.2010, 01:13 | Сообщение # 57
batman

Лауреат: 3094
admin
29.03.2010
Київ
Offline
Quote (Санек)
Может есть смысл перейти обратно на абсолютные баллы? Тогда и финал можна играть как 1 тур, больше чем 16 в таком случае за него не наберешь.

Так тоді ті, хто пропускає перші тури, в яких матчів більше, опиняються поза бортом. Тому ми і ввели відносні, щоб кожен тур мав однакову цінність не залежно від кількості матчів у ньому.

Але тепер, коли ми збільшили шанси на вгадуваня 100% результату, звичайно що чим менше матчів, тим більше шансів набрати багато балів.

Тому пропоную такий варіант - кількість матчів в кожному турі - 3, на ГС - 5. Тоді бали можна не ділити, від цього нічого не зміниться.


Never Say Never!
СанекДата: Субота, 03.04.2010, 01:19 | Сообщение # 58

Доцент: 279
Рада Мегаспорту
29.03.2010
Киев
Offline
Quote (evbjb)
Так тоді ті, хто пропускає перші тури, в яких матчів більше, опиняються поза бортом. Тому ми і ввели відносні, щоб кожен тур мав однакову цінність не залежно від кількості матчів у ньому.

о теперь я вспомнил зачем переходили на относительные biggrin
снимаю свой вариант на обратный переход)
Jack-BossДата: Субота, 03.04.2010, 12:05 | Сообщение # 59
batman

Лауреат: 3094
admin
29.03.2010
Київ
Offline
Я відредагував правила. Такий їх остаточний вигляд. Пішов перероблювати програму. З наступного тижня проведемо тестовий турнір. Готуйтеся.

Never Say Never!
Jack-BossДата: Субота, 03.04.2010, 15:32 | Сообщение # 60
batman

Лауреат: 3094
admin
29.03.2010
Київ
Offline
Програму переробив. Можемо приступати до тестування.
Зіграємо турнір у Х'юстоні http://www.atpworldtour.com/Tennis/Tournaments/Houston.aspx
Форум Мегаспорта » Архив » Конкурс прогнозів з тенісу 2010 » ОБГОВОРЕННЯ (Сезон 2010)
  • Сторінка 2 з 7
  • «
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 6
  • 7
  • »
Пошук:

Mega Team © 2024