Субота, 20.04.2024, 06:48
МЕГАСПОРТ
Вітаю Вас Гість | RSS
Головна | ОБГОВОРЕННЯ - Форум Мегаспорта | Реєстрація | Вхід
[ Нові повідомлення · Учасники · Правила форуму · Пошук · RSS ]
  • Сторінка 1 з 7
  • 1
  • 2
  • 3
  • 6
  • 7
  • »
Архів - тільки для читання
Форум Мегаспорта » Архив » Конкурс прогнозів з тенісу 2010 » ОБГОВОРЕННЯ (Сезон 2010)
ОБГОВОРЕННЯ
semeniukДата: Вівторок, 30.03.2010, 00:02 | Сообщение # 1
robin

Лауреат: 12159
admin
24.03.2010
Луцьк
Offline
Тут маємо можливість обговорювати конкурс прогнозів по тенісу, бажаючих прийняти участь у якому немало. В першу чергу напишіть, хто братиме участь.
Jack-BossДата: Вівторок, 30.03.2010, 00:02 | Сообщение # 2
batman

Лауреат: 3094
admin
29.03.2010
Київ
Offline
Доброго всім дня.
На жаль теми я створювати не маю можливості в силу налаштувань форуму, тому пишу тут.
Мирослав мені сказав, що є бажаючі прийняти участь в конкурсі прогнозів по тенісу. Прохання до модератора створити тему з питанням про організацію і участь в конкурсі. Для нормального проведення такого конкурсу потрібно щонайменше 16 учасників.
Якщо потрібна кількість набереться, то конкурс стартуватиме з найближчих грунтових турнірів.
semeniukДата: Вівторок, 30.03.2010, 00:02 | Сообщение # 3
robin

Лауреат: 12159
admin
24.03.2010
Луцьк
Offline
Добре, тема буде створена.
Oksi_fДата: Вівторок, 30.03.2010, 00:02 | Сообщение # 4
БаАагиня

Лауреат: 4241
Рада Мегаспорту
04.11.2009
Ужгород
Offline
Вітаємо на форумі, Женя!
Зараз все виправимо. Хіба можна таке допустити, щоб наш тенісний гуру не міг створювати теми :))).
І з нетерпінням чекаємо конкурсу, а судячи з активності - учасників зберемо)
МатематикДата: Вівторок, 30.03.2010, 00:02 | Сообщение # 5

Лауреат: 5658
кэп
03.11.2009
Чернівці
Offline
Вітаємо на форумі Джек!!! Якось незвично бачити такий нік, це зміна стилю?

Я, я буду прогнозувати теніс happy

Jack-BossДата: Вівторок, 30.03.2010, 21:09 | Сообщение # 6
batman

Лауреат: 3094
admin
29.03.2010
Київ
Offline
Quote (Математик)
Вітаємо на форумі Джек!!! Якось незвично бачити такий нік, це зміна стилю?

Дякую.
З ніком просто ввів логін, як там і питалося, а потім повне ім'я. Я не знав, що форум буде відображати точно. Але це мій офіційний повний логін.
Стиль можна змінити, якщо фото замінити. Зараз зроблю закос під semenіuk'а smile
Поки що прошу відписуватися тих, хто хоче брати участь в конкурсі. Поки що 4 учасника є, а це замало.
semeniukДата: Вівторок, 30.03.2010, 21:59 | Сообщение # 7
robin

Лауреат: 12159
admin
24.03.2010
Луцьк
Offline
Quote (evbjb)
Зараз зроблю закос під semenіuk'а

Ух ти який...
Ну тему створити я створив, але ж головного не написав. Участь у конкурсі я братиму точно.
Jack-BossДата: Вівторок, 30.03.2010, 22:14 | Сообщение # 8
batman

Лауреат: 3094
admin
29.03.2010
Київ
Offline
Quote (semeniuk)
Ух ти який...

Такий. Але то дійсно моє фото. smile А в тебе твоє?
Вибачайте за офф-топ. smile batman
semeniukДата: Вівторок, 30.03.2010, 22:41 | Сообщение # 9
robin

Лауреат: 12159
admin
24.03.2010
Луцьк
Offline
Каюсь, але вибір фото я перетворив на суцільний плагіат... shy

Ну ни фига себе журналюга!!!
AccringtonДата: Вівторок, 30.03.2010, 23:34 | Сообщение # 10
forever young

Лауреат: 1441
Рада Мегаспорту
16.11.2009
Киев
Offline
играю, по-любому)
Jack-BossДата: Середа, 31.03.2010, 00:49 | Сообщение # 11
batman

Лауреат: 3094
admin
29.03.2010
Київ
Offline
З урахуванням Мирослава у нас поки 6 учасників. Чекаємо ще...
А поки пропоную подумати над змінами в нарахуванні балів. Мені здається треба більше давати за вгаданого переможця. І тоді по зменшенню за вгаданий рахунок по сетам, по геймам, і ТБ.


Never Say Never!
Jack-BossДата: Середа, 31.03.2010, 00:51 | Сообщение # 12
batman

Лауреат: 3094
admin
29.03.2010
Київ
Offline
От витяг зі старих правил за 2009 рік:
Quote
Підрахунок результатів
3.1. За вгаданого переможця зустрічі – +4 бали.
3.2. За вгаданого переможця окремого сету, але не вгаданого точного рахунку сету – +2 бали.
3.3. За вгаданий рахунок по сетам – +8 балів.
3.4. Рахунок по геймам – +10 балів за один вгаданий сет, +12 – за другий, +14 – за третій, +16 – за четвертий, +18 – за п’ятий. За правильно вгаданий рахунок Tie Break – +6 бали за кожен.
3.5. У разі невірно вказаного переможця пари, набрані бали за цей матч діляться на 2.

Повний текст в прикріпленому файлі.

Прикріплення: Tennis_2009.doc (36.5 Kb)


Never Say Never!
сухОФруктДата: Середа, 31.03.2010, 19:58 | Сообщение # 13

Лауреат: 7466
Рада Мегаспорту
11.02.2010
Київ
Offline
я також хочу попробувати свої сили в тенісі)))

"To strive, to seek, to find, and not to yield"
СанекДата: Середа, 31.03.2010, 20:50 | Сообщение # 14

Доцент: 279
Рада Мегаспорту
29.03.2010
Киев
Offline
Quote (evbjb)
А поки пропоную подумати над змінами в нарахуванні балів. Мені здається треба більше давати за вгаданого переможця. І тоді по зменшенню за вгаданий рахунок по сетам, по геймам, і ТБ

я бы вообще отменил угадывать сеты по геймам, не вижу в них никакого смысла, просто можна попасть случайным образом, а не какими то познаниями или предположениями относительно определенного матча. Но чтоб не переделывать программу, можна прогнозировать сеты, только давать баллов за них по минимуму. Больше всего давать за счет по сетам( где то 20), потом за победителя(10), а потом за сеты по геймам(по балла 2 , 4). И еще если не угадан победитель, то считать 0 без каких либо делений, хотя если сильно уменьшить баллы за геймы, то где то так оно и будет. Баллы я написал просто к примеру, можна и другие.

Jack-BossДата: Середа, 31.03.2010, 21:05 | Сообщение # 15
batman

Лауреат: 3094
admin
29.03.2010
Київ
Offline
Quote (Санек)
я бы вообще отменил угадывать сеты по геймам, не вижу в них никакого смысла, просто можна попасть случайным образом, а не какими то познаниями или предположениями относительно определенного матча. Но чтоб не переделывать программу, можна прогнозировать сеты, только давать баллов за них по минимуму. Больше всего давать за счет по сетам( где то 20), потом за победителя(10), а потом за сеты по геймам(по балла 2 , 4). И еще если не угадан победитель, то считать 0 без каких либо делений, хотя если сильно уменьшить баллы за геймы, то где то так оно и будет. Баллы я написал просто к примеру, можна и другие.

Програму все-одно доведеться переробити, якщо навіть зміняться бали. Тому давайте будь-які пропозиції. Зроблю як вирішимо. Просто на мій погляд в такій системі дійсно багато випадковості.
Можливо треба вгадувати просто рахунок по сетам: 2-1 чи 0-2. А точну кількість геймів взагалі вилучити. Це пішло від Флая, який придумав вперше провести такий конкурс. А тоді по цій схемі вносилися модифікації. Тобто треба подумати.


Never Say Never!
МатематикДата: Середа, 31.03.2010, 21:50 | Сообщение # 16

Лауреат: 5658
кэп
03.11.2009
Чернівці
Offline
Думаю, спочатку варто набрати людей, і вже разом вирішити.

З повагою - математик
СанекДата: Середа, 31.03.2010, 21:54 | Сообщение # 17

Доцент: 279
Рада Мегаспорту
29.03.2010
Киев
Offline
Quote (evbjb)
Програму все-одно доведеться переробити, якщо навіть зміняться бали.

Ну тогда в таком случае предлагаю геймы не прогнозировать вообще, только счет по сетам.
Давайте решим этот вопрос, а потом уже будем думать как и за что начислять баллы.
Высказывайтесь все кто желает участвовать.
Oksi_fДата: Середа, 31.03.2010, 22:32 | Сообщение # 18
БаАагиня

Лауреат: 4241
Рада Мегаспорту
04.11.2009
Ужгород
Offline
Мені здається, що прогнозувати тільки кількість сетів більше буде схоже на парі, чи на якісь ставки, ніж на конкурс прогнозів. Крім того, через це у переважної більшості гравців будуть однакові бали, що не дозволить визначити переможця і все одно треба буде вводити якісь додаткові параметри.

Мені більше подобається перша пропозиція Санька, щодо зменшення кількості балів за гейми і збільшення за кількість сетів. Або замість точного рахунку ввести діапазони кількості геймів в сеті, наприклад, від 6 до 8, від 9 до 10 і від 12 до 13.

І ще). Минулого року, здається Accrington, запропонував грати по двоє на переможця, і за перемогу присуджувати 3 бали, нічию - 1, а програш відповідно - 0. Але тоді треба виключити з розрахунків прирівняння балів до абсолютних, щоб зменшити імовірність однакової кількості балів.

Ну от, щось таке хотілося б бачити в цьому сезоні unsure


Как бы ты не смотрела, ты должна смотреть в правильном направлении.
/Чеширский кот/
Jack-BossДата: Четвер, 01.04.2010, 01:03 | Сообщение # 19
batman

Лауреат: 3094
admin
29.03.2010
Київ
Offline
Quote (Oksi_f)
І ще). Минулого року, здається Accrington, запропонував грати по двоє на переможця, і за перемогу присуджувати 3 бали, нічию - 1, а програш відповідно - 0. Але тоді треба виключити з розрахунків прирівняння балів до абсолютних, щоб зменшити імовірність однакової кількості балів. Ну от, щось таке хотілося б бачити в цьому сезоні

Ну можна модифікувати конкурс і проводити на зразок звичайного тенісного турніру. На кожен новий турнір робити жеребкування, створювати сітку і грати на виліт. А очки нараховувати відповідно до турнірного розкладу. Наприклад, якщо це Мастерс, то переможець - 1000, фіналіст - 600, півфіналісти - 360 і т. д. Сіяними будуть ті, хто в загальному рейтингу йде в топ-8.
Так буде наближено до реальності гра. Тільки з нарахуванням балі треба визначитися. Думаю найбільше треба давати за вгаданого переможця. Наприклад, якщо взяти останній матч Джоковіча: O Rochus (BEL) d [2] N Djokovic (SRB) 62 67(7) 64
Хто поставив на перемогу Рохуса повинен отримати багато балів, бо це було ризиковано, як у футболі ставити на Фулхем проти Юве. smile
Якби наприклад я поставив на цей матч ставку [6:2, 6:7(7), 6:4], то отримав би 32/2=16 балів.
А якби ти, Оксана, поставила [7:5, 6:4], то отримала б всього 6 балів. А це не справедливо, адже ти спрогнозувала виліт фаворита на ранній стадії, значить бачила, що в нього погана форма і змогла передбачити такий результат. smile
Через це ми ввели ділення на 2, але як бачимо це не завжди допомагає.
Тому можливо варто модифікувати наступним чином:
Code
Підрахунок результатів  
3.1. За вгаданого переможця зустрічі – +10 балів.  
3.2. За вгаданий рахунок по сетам – +6 балів.  
3.3. За вгаданого переможця окремого сету, але не вгаданого точного рахунку сету – +4 бали.  
3.4. Рахунок по геймам – +2 бали за кожен вгаданий сет. За правильно вгаданий рахунок Tie Break – +1 бал за кожен.  
3.5. У разі невірно вказаного переможця пари, набрані бали за цей матч діляться на 2.


Never Say Never!
СанекДата: Четвер, 01.04.2010, 01:43 | Сообщение # 20

Доцент: 279
Рада Мегаспорту
29.03.2010
Киев
Offline
по поводу подсчетов: с 1,2 и 4 пунктом согласен. В пункте 3.3 вижу смысла еще меньше чем в прогнозировании геймов, просто лотерея, особенно в 5 сетовых матчах. А в 3.5 я все таки просто за "0", если не угадан победитель за что давать баллы, тем более если за геймы только+2, то в итоге выйдет не намного больше чем 0.

Quote (Oksi_f)
Минулого року, здається Accrington, запропонував грати по двоє на переможця, і за перемогу присуджувати 3 бали, нічию - 1, а програш відповідно - 0.

думаю это будет проблематично, из-за неявок на игру, вон в футболе когда нужно было прогнозировать раз в неделю постоянно кто то не являлся на игру, а здесь нада каждый день как минимум неделю.
Quote (evbjb)
Якби наприклад я поставив на цей матч ставку [6:2, 6:7(7), 6:4], то отримав би 32/2=16 балів.

этого подсчета не понял smile
Jack-BossДата: Четвер, 01.04.2010, 02:18 | Сообщение # 21
batman

Лауреат: 3094
admin
29.03.2010
Київ
Offline
Quote (Санек)
Quote (evbjb)Якби наприклад я поставив на цей матч ставку [6:2, 6:7(7), 6:4], то отримав би 32/2=16 балів. этого подсчета не понял

Там в третьому сеті навпаки треба змінити рахунок. smile


Never Say Never!
phenyxДата: Четвер, 01.04.2010, 09:47 | Сообщение # 22

Академік: 733
Mega+Team
28.03.2010
Київ
Offline
Давайте я з вами попрогнозую тенісні турніри. Хоча я в тенісі не сильно бум-бум, десь так само як в біатлоні. smile
semeniukДата: Четвер, 01.04.2010, 09:51 | Сообщение # 23
robin

Лауреат: 12159
admin
24.03.2010
Луцьк
Offline
Підтримую Санька у тому, що у разі невірно вказаного переможця балів має бути "0".
Також подобається ідея Джека з сіткою і форматом звичайного тенісного турніру.
Виникає питання. Якщо у такому форматі я гратиму матч проти когось з Вас, скільки тенісних поєдинків виноситиметься на прогнозування?


Ну ни фига себе журналюга!!!
Jack-BossДата: Четвер, 01.04.2010, 11:21 | Сообщение # 24
batman

Лауреат: 3094
admin
29.03.2010
Київ
Offline
Quote (semeniuk)
Виникає питання. Якщо у такому форматі я гратиму матч проти когось з Вас, скільки тенісних поєдинків виноситиметься на прогнозування?

Я думаю кількість поєдинків дорівнює кількості сетів, тобто 3. А на турнірах ГС - 5.


Never Say Never!
МатематикДата: Четвер, 01.04.2010, 12:17 | Сообщение # 25

Лауреат: 5658
кэп
03.11.2009
Чернівці
Offline
Ідея непогана, але тоді той, хто програє в першому ж раунді на певний час вибуває з боротьби. Втрачається контакт такий собі. Але я в жодному разі не проти таких нововведень - просто думки вголос.

З повагою - математик
semeniukДата: Четвер, 01.04.2010, 12:32 | Сообщение # 26
robin

Лауреат: 12159
admin
24.03.2010
Луцьк
Offline
Варіант 1. Лояльний

Ну я з Вашого дозволу запропоную свій варіант проведення конкурсу і схему підрахунку.
- Щодо прогнозування. Сам прогноз має складатися з чотирьох пунктів:
1. переможець зустрічі;
2. рахунок по сетах;
3. вгаданий переможець певного сету;
4. вгаданий рахунок певного сету;
Тепер по пунктах. З першими двома все зрозуміло.
" Вгаданий переможець певного сету" - тут пропоную, вказувати переможця конкретного сету. Якщо гравець робить прогноз на рахунок по сетах 2-0, то з цих двох сетів і має вибрати один і вказати у ньому переможця. Якщо 2-1 то один з трьох сетів. Аналогічно і в 5-тисетових поєдинках.
"Вгаданий рахунок певного сету" - тут пропоную вказувати рахунок конкретного сету. Але на той самий сет що і в попередньому пункті робити прогноз не можна.
Схема підрахунку.
Для початку по пунктах:
Мастерси
- за вірно вказаного переможця матчу - +10 очок
- за вірно вказаний рахунок по сетах - +8
- за вірно вказаного переможця певного сету - +4
- за вірно вказаний рахунок певного сету - +2 (за тай-брейк додатково +1, тобто в сумі +3)
Турніри Великого Шолому
- за вірно вказаного переможця матчу - +15 очок
- за вірно вказаний рахунок по сетах - +12
- за вірно вказаного переможця певного сету - +6
- за вірно вказаний рахунок певного сету - +3 (за тай-брейк додатково +2, тобто в сумі +5)
Якщо гравець не вірно назвав переможця матчу ( п. 1 ) то за цей пункт він отримує 0 очок, відповідно і в п. 2 очок теж буде 0.
Якщо гравець вірно вказав переможця матчу, але не вірно вказав рахунок по сетах ( наприклад є 2-0, а прогноз 2-1), то кількість очок за п. 2 ділиться на два.
У п. 3 у разі невірно вказаного переможця сету очок також буде 0.
У п. 4 у разі якщо сет, який вибрано для прогнозу виграв не тенісист, на користь якого було спрогнозовано рахунок, очок також буде 0. У разі якщо у даному сеті переможе той тенісист, на якого був прогноз, але з іншим рахунком, кількість очок за п. 4 теж ділиться на два.
За підсумками кожного турніру складається рейтинг, у який пропоную зараховувати всі очки, здобуті та турнірі. Це забезпечить різноманітність очкового доробку у рейтингу усіх гравців.
Ось це і є моя пропозиція по конкурсу прогнозів. Ваші думки по вище написаному.


Ну ни фига себе журналюга!!!
semeniukДата: Четвер, 01.04.2010, 12:58 | Сообщение # 27
robin

Лауреат: 12159
admin
24.03.2010
Луцьк
Offline
Quote (Математик)
Ідея непогана, але тоді той, хто програє в першому ж раунді на певний час вибуває з боротьби. Втрачається контакт такий собі. Але я в жодному разі не проти таких нововведень - просто думки вголос.

Це теж правильне зауваження. І вихід тут один - груповий етап. Так як на підсумковому турнірі року. Це також дозволить за будь-якої кількості учасників нормально планувати плей-офф, наскільки я розумію після групового етапу максимум буде півфінал. А з груповим етапом кожен учасник зіграє 3 матчі.


Ну ни фига себе журналюга!!!
СанекДата: Четвер, 01.04.2010, 13:00 | Сообщение # 28

Доцент: 279
Рада Мегаспорту
29.03.2010
Киев
Offline
Quote (semeniuk)
Ваші думки по вище написаному.

Сильно сложно и запутано. Во первых система подсчета думаю должна быть одинаковая на всех турнирах, не понимаю какой смысл увеличивать очки на Больших Шлемах, что это даст?

Quote (semeniuk)
Якщо гравець вірно вказав переможця матчу, але не вірно вказав рахунок по сетах ( наприклад є 2-0, а прогноз 2-1), то кількість очок за п. 2 ділиться на два.

деления на 2 тоже не понятно, зачем? ну поставили допустим мы с тобой, ты 2-0, а я 2-1. игра закончилась 2-0. ты зарабатываешь еще +8, а за что мне будет +4?
semeniukДата: Четвер, 01.04.2010, 13:12 | Сообщение # 29
robin

Лауреат: 12159
admin
24.03.2010
Луцьк
Offline
В принципі мені ідея ділення очок на два теж не дуже подобається, але я для початку вирішив її написати.
З цим погоджуюсь, тут краще 0 давати замість ділення на два, це буде більш справедливо.


Ну ни фига себе журналюга!!!
semeniukДата: Четвер, 01.04.2010, 13:43 | Сообщение # 30
robin

Лауреат: 12159
admin
24.03.2010
Луцьк
Offline
Варіант 2. Радикальний ( різниця з першим у підрахунку )

Пропоную більш жорсткий варіант проведення конкурсу і схему підрахунку.
- Щодо прогнозування. Сам прогноз має складатися з чотирьох пунктів:
1. переможець зустрічі;
2. рахунок по сетах;
3. вгаданий переможець певного сету;
4. вгаданий рахунок певного сету;
Тепер по пунктах. З першими двома все зрозуміло.
" Вгаданий переможець певного сету" - тут пропоную, вказувати переможця конкретного сету. Якщо гравець робить прогноз на рахунок по сетах 2-0, то з цих двох сетів і має вибрати один і вказати у ньому переможця. Якщо 2-1 то один з трьох сетів. Аналогічно і в 5-тисетових поєдинках.
"Вгаданий рахунок певного сету" - тут пронпоную вказувати рахунок конкретного сету. Але на той самий сет що і в попередньому пункті робити прогноз не можна.
Схема підрахунку.
Для початку по пунктах:
Мастерси
- за вірно вказаного переможця матчу - +10 очок
- за вірно вказаний рахунок по сетах - +6
- за вірно вказаного переможця певного сету - +3
- за вірно вказаний рахунок певного сету - +2 (за тай-брейк додатково +1, тобто в сумі +3)
Турніри Великого Шолому
- за вірно вказаного переможця матчу - +10 очок
- за вірно вказаний рахунок по сетах - +8
- за вірно вказаного переможця певного сету - +5
- за вірно вказаний рахунок певного сету - +3 (за тай-брейк додатково +2, тобто в сумі +5)
Якщо гравець не вірно назвав переможця матчу ( п. 1 ) то за цей пункт він отримує 0 очок.
Якщо гравець не вірно вказав рахунок по сетах то за п. 2 він отримує 0 очок.
У п. 3 у разі невірно вказаного переможця сету очок також буде 0.
У п. 4 у разі якщо рахунок сету не вгадано очок за даний пункт буде також 0.
За підсумками кожного турніру складається рейтинг, у який пропоную зараховувати всі очки, здобуті та турнірі. Це забезпечить різноманітність очкового доробку у рейтингу усіх гравців.
Ось це і є моя пропозиція №2 по конкурсу прогнозів. Ваші думки по вище написаному.


Ну ни фига себе журналюга!!!
Форум Мегаспорта » Архив » Конкурс прогнозів з тенісу 2010 » ОБГОВОРЕННЯ (Сезон 2010)
  • Сторінка 1 з 7
  • 1
  • 2
  • 3
  • 6
  • 7
  • »
Пошук:

Mega Team © 2024