П`ятниця, 29.03.2024, 18:37
МЕГАСПОРТ
Вітаю Вас Гість | RSS
Головна | Чемпіонат Львова з футбольного прогнозування. - Форум Мегаспорта | Реєстрація | Вхід
[ Нові повідомлення · Учасники · Правила форуму · Пошук · RSS ]
  • Сторінка 1 з 1
  • 1
Модератор форуму: Strannik  
Форум Мегаспорта » "Слухи, сплетни, пересуды мира футболпрогноза" - Виртуальный журнал » Журнал "Слухи, сплетни, пересуды мира футболпрогноза" » Чемпіонат Львова з футбольного прогнозування. (Розбірки по-Львівськи.)
Чемпіонат Львова з футбольного прогнозування.
StrannikДата: Вівторок, 18.12.2012, 04:22 | Сообщение # 1
Львовский батяр

Професор: 496
Главный редактор
30.03.2010
Львов
Offline
Львів’яни переступили екватор цьогорічного сезону. Переступили досить дружно. Якщо глянути по неявках на ігри, то вочевидь побачимо досить стабільно позитивну картину. Всього два майстри пропустили відчутну кількість поєдинків. Це - віртуальні власники команд Алкайнш та Спиртовик Малая Виска. У них відповідно 5 та 4 неявок. Але якщо врахувати, що Спиртовик знаходиться серед лідерів турніру, то звісно, що ніяка рука не підніметься приміняти якісь санкції проти цієї команди. Та й уже за компанію можна не помітити 5-ти неявок Алкайнша. Аж 19-ть команд зіграли або без жодної неявки, або хтось вряди годи пропустив там випадково якийсь поєдинок. Чесно кажучи досить приємний підсумок в цьому компоненті гри. І вже зразу можна зробити висновок, що даний компонент на спортивну сторону турніру аж ніяк не вплинув.

Тепер пропоную перейти до власне спортивної сторони медалі. Переглянемо шість найкращих команд чемпіонату Львова по с прогнозованих результатах футбольних поєдинків.

1. Кельн – 101 результат
2. Металлист Харьков – 97 результатів
3. Галичина – 95 результатів
4. Сокол Суховоля – 94 результати.
5. Шарлеруа – 92 результати
6. Ноттс Каунти - 92 результати.

Ось така вона шістка знавців футболу.
Та коли ми глянемо шість перших місць з офіційної турнірної таблиці, то одержимо трошки іншу картину.

1 Шарлеруа_______________48
2 Спиртовик Малая Виска___45
3 ПКС Полония___________ 44
4 Кельн__________________44
5 Галичина_______________42
6 ПФК Александрия_______ 42

Ось така вона ситуація. Тільки три майстри зберегли свої позиції в першій шістці. Це знані і за межами Львова – Марта, Лоур та БРОКЕР. Тут уже, зрозуміло, замішані інші фактори гри в футбол прогноз. А давайте глянемо хто най більший щасливчик в такому факторі, як спрогнозовані результати поєдинків суперників проти нас, так сказати(Алкайнша до уваги не беремо, бо 5-ть неявок роблять його результат не коректним) :

1. Чорногора______________ 68 результатів проти нього спрогнозував суперник
2. Спиртовик Малая Виска___ 70 результатів проти нього спрогнозував суперник
3. ПКС Полония ___________ 76 результатів проти нього спрогнозував суперник
4. ФК Львов_______________ 76 результатів проти нього спрогнозував суперник
5. Ноттингем Форест________ 79 результатів проти нього спрогнозував суперник
6. Верона_________________ 81 результатів проти нього спрогнозував суперник

Як бачимо, зразу стає зрозумілим за рахунок яких факторів серед лідерів сезону затесалися такі команди як ПКС Полонія та Спиртовик Малая Виска. Просто їх суперники проти них мажуть, ось вони і цим користаються. Та це вже не їх проблеми, а проблеми цих самих суперників. Однак не всім, звичайно вдається скористатися такою поблажливістю своїх конкурентів. Ні Чорногора, ні Ноттингем Форест, ні Верона, цим так і не спромоглися скористатися. Попав в цю когорту невдах і знаменитий львівський футбол прогнозний Кардинал.

Нагадаємо ще один момент для хвилювання учасників цьогорічного змагу у футбол прогноз на віртуальних теренах Львова. На наступний сезон Вищу Лігу складуть тільки 12-ть кращих майстрів цьогорічного сезону. Всі решта складуть Першу лігу. Так званий другий ешелон львівських прогнозистів. І тут уже декому пора хвилюватись. Якщо звісно є бажання бути серед еліти Львова футбол прогнозного. Як не дивно поки що дуже тяжко в цьому плані йдуть справи у таких відомих майстрів як Вадим(Ференцварош), Юра (Сокіл Золочів), Роккі ( Металіст Харків), Кардинал ( ФК Львів). Якщо їм в другому колі не вдасться вийти на вищий рівень спортивного прогнозування, то світить їм статус невдах. Як це перенесе скажімо пан Кардинал, сказати важко. Прийдеться йому слізно просити допомоги у володарки клубу ПФК Олександрія. Яка собі дає раду набагато вправніше серед львівської тусовки ніж її партнер по життю.
Хто сьогодні серед першої 12-ки.

1 Шарлеруа
2 Спиртовик Малая Виска
3 ПКС Полония
4 Кельн
5 Галичина
6 ПФК Александрия
7 Ноттингем Форест
8 Чорногора
9 Мюнхен 1860
10 Сокол Суховоля
11 Ноттс Каунти
12 Верона

Ось ці майстри футбол прогнозу. На вершині минулорічний Чемпіон Марта Купрій. Що власне викликає повагу. Вона і далі чудово собі радить в нашій компанії.

Ось як наприклад вона дала собі раду з одним з лідерів нового сезону. І це в грі при перевазі суперниками.

Спиртовик Малая Виска __2 - 3___Шарлеруа

+ хозяева/ничья Ювентус хозяева Челси хозяева +
О ничья/гости Валенсия ничья Бавария гости -
- гости ЧФР хозяева Брага хозяева/ничья О
+ хозяева Бенфика хозяева Селтик хозяева +
О гости Динамо Киев гости ПСЖ ничья -
- хозяева Манчестер Сити ничья Реал гости -
- ничья Аякс гости Боруссия Д гости О
- ничья Андерлехт гости Милан гости О

Напружена гри по поєдинках Ліги Чемпіонів завершилась перемогою Марти. Десь Марта відчула даний тур і в основному вирішила зіграти на фаворитів розбавивши свій прогноз ризиковою ставкою на нічию в Києві. Юра зіграв набагато сміливіше, та це був не його день.
Є в нашому турнірі дуже цікаві поєдинки. Ось наприклад наступний з колекції чемпіонату Львова.

Кельн ___1 - 4___Нефтяник Дрогобыч


+ гости Ньюкасл гости МЮ хозяева/гости +
- ничья/гости Боруссия М хозяева Айнтрахт ничья -
- гости Ганновер ничья Боруссия Д ничья О
- гости Леванте хозяева Валенсия ничья -
- хозяева Барселона ничья Реал ничья О
О ничья/гости Милан гости Интер ничья -
- гости Олимпик ничья ПСЖ ничья О
- гости Брест ничья Бордо ничья О

Конкретно попав під роздачу сам Лоур. Знову ж проти представниці прекрасної статі в футбол прогнозі. Тур був по кращих Чемпіонатах Європи. Лоур хотів зіграти менш ризиковано. Та його суперниця не думаючи довго пішла в ва-банк, виставивши сім нічиїх з восьми можливих. І ця атака пройшла на всі сто відсотків. Правда така веселуха не завжди себе виправдовувала.
Ось такі події прожили ми в першому колі Чемпіонату Львова. Однак все ще попереду. Важко буде всім. З таким солідним відношенням до гри, спуску ми одне одному не дамо це вже точно. А значить цікаво буде всім. І хто в цій Забаві впіймає птаха щастя побачимо весною.

Удачі всім.
soccer
Nick777Дата: Вівторок, 18.12.2012, 10:00 | Сообщение # 2
Кардинал

Аспірант: 235
Организатор турнира
23.08.2010
Львів
Offline
А чому 12? В таблиці відмічені прохідні 14 команд.
"або хтось вряди годи пропустив там випадково якийсь поєдинок" - ну то не про нашого славного Батяра, який собі дозволив пропускати трохи більше. І це організатор турніру! Який орг такий і турнір - часто-густо з матчами до дедлайну в програмці.


Найкраще місто на Землі для мене Ти - мій Львове!
StrannikДата: Вівторок, 18.12.2012, 12:41 | Сообщение # 3
Львовский батяр

Професор: 496
Главный редактор
30.03.2010
Львов
Offline
Quote (Nick777)
А чому 12? В таблиці відмічені прохідні 14 команд.
"або хтось вряди годи пропустив там випадково якийсь поєдинок" - ну то не про нашого славного Батяра, який собі дозволив пропускати трохи більше. І це організатор турніру! Який орг такий і турнір - часто-густо з матчами до дедлайну в програмці.


Шановний Кардинале!

За 25-ть турів в цьому Чемпіонаті всього в трьох турах були поєдинки до деда. В двох по одному і вже в грудневому 25-му турі два поєдинки.
І це називається часто-густо. Кардинале, це наклеп angry

І що означає трохи більше. Сам шанований Кардинал плівся на останніх щабелях турнірної таблиці, я зовсім випадково пропустив цю гру, а Ви, щедра душа ще в мене і каменюку кинули. shock

Не поважно, шановний, дуже не поважно. Справжні львів'яни таке собі не дозволять.

А чому 12? Буде тепер і 10-ть і 8-м може бути, ТЕПЕР. Все буде залежати від того яке місце в турнірній таблиці посяде команда ФК Львів tongue
Nick777Дата: Вівторок, 18.12.2012, 12:51 | Сообщение # 4
Кардинал

Аспірант: 235
Организатор турнира
23.08.2010
Львів
Offline
Quote (Strannik)
А чому 12? Буде тепер і 10-ть і 8-м може бути, ТЕПЕР. Все буде залежати від того яке місце в турнірній таблиці посяде команда ФК Львів


А якщо в призерах буду - всі команди відправиш в першу лігу? biggrin wacko

Quote (Strannik)
а Ви, щедра душа ще в мене і каменюку кинули.


Чого зразу каменюку - так невеличкий камінчик, правда по сьогоднішній погоді то можна сказати сніжку tongue


Найкраще місто на Землі для мене Ти - мій Львове!
StrannikДата: Вівторок, 18.12.2012, 13:00 | Сообщение # 5
Львовский батяр

Професор: 496
Главный редактор
30.03.2010
Львов
Offline
Quote (Nick777)
А якщо в призерах буду - всі команди відправиш в першу лігу?


Якщо Ви будете в призерах, wacko пане Кардинале, то я Батяр, виставлю Вам плящину української з перцем і ми чемно вернемось до 14-ти команд в Вищій лізі.

Якщо ж ні, то навпаки, з Вас плящина шотландського віскі, щоб Адмін забув після неї про свої плани. biggrin

Відносно Вашої команди. wink
Nick777Дата: Вівторок, 18.12.2012, 13:05 | Сообщение # 6
Кардинал

Аспірант: 235
Организатор турнира
23.08.2010
Львів
Offline
Шантаж, причому в чисто жид... тобто галицьких традиціях нерівноцінний. Як Батяр то обійдеться пляшчинкою горілочки а як мені то розкатав губу на віскі. Хм... wink Треба поміняти диспропорції wacko

Найкраще місто на Землі для мене Ти - мій Львове!
StrannikДата: Вівторок, 18.12.2012, 13:12 | Сообщение # 7
Львовский батяр

Професор: 496
Главный редактор
30.03.2010
Львов
Offline
biggrin Поміняти диспропорції зможеш тільки своїми турнірними успіхами.
Так що, в Новорічну ніч та на Різдвяні Свята менше святкуй, а пиши шпаргалки на футбольні теми.
Готуйся одним словом. book

Ні на які поступки після Твого наїзду я не піду. Навіть Тебе Твій шановний кум не врятує. cool
Форум Мегаспорта » "Слухи, сплетни, пересуды мира футболпрогноза" - Виртуальный журнал » Журнал "Слухи, сплетни, пересуды мира футболпрогноза" » Чемпіонат Львова з футбольного прогнозування. (Розбірки по-Львівськи.)
  • Сторінка 1 з 1
  • 1
Пошук:

Mega Team © 2024