Четвер, 02.05.2024, 23:08
МЕГАСПОРТ
Вітаю Вас Гість | RSS
Головна | Новий конкурс - Форум Мегаспорта | Реєстрація | Вхід
[ Нові повідомлення · Учасники · Правила форуму · Пошук · RSS ]
  • Сторінка 1 з 1
  • 1
Архів - тільки для читання
Форум Мегаспорта » Архив » Конкурс прогнозів по футболу 2010/2011(Весна) » Новий конкурс (Обговорення ідеї створення нового конкурсу)
Новий конкурс
semeniukДата: Вівторок, 17.05.2011, 19:01 | Сообщение # 1
robin

Лауреат: 12159
admin
24.03.2010
Луцьк
Offline
Тут обговорюємо їдею створення нового конкурсу, ініціатором якого є Олег, СухОФрукт.

Ну ни фига себе журналюга!!!
сухОФруктДата: Вівторок, 17.05.2011, 19:01 | Сообщение # 2

Лауреат: 7466
Рада Мегаспорту
11.02.2010
Київ
Offline
не знав куди всунути-всунув сюди...з часом удалиться!
в мене появилась така ідея щодо нового конкурсу!хочу почути ваші відгуки...
Конкурс зовсім не схожий на всі інші,які проводяться на нашому сайті...він не на прогнозування рахунків,а навіть не знаю як це назвати...стосуватиметься він виключно чемпіонату України...щас поясню...
кожен гравець, який бажає взяти участь, вибирає собі команду, а саме 3 воротарі, 8 захисників, 8 півзахисників і 6 нападаючих...можливо якусь іншу кількість гравців,це покищо не важливо...Проте щоб не вибирати самих найкращих-ввести ліміт на вибір гравців,точніше сказати так-лімітовану суму на покупку гравців...наприклад-30 млн. євро(це я так-образно)!ціни футболітсів брати,наприклад з сайту transfermarkt.de.
Перед кожним туром гравець виставляє основу команди (за схемою 4-3-3)...Після того,як тур зіграно, підраховувати кількість балів, які заробила команда...наприклад, за даними оцінок, які виставляє газета команда...
Конкурс розтягнеться на весь чемпіонат України-30 турів...Хто набере найбільшу кількість балів,той і переміг!

Можна сказати, що кожен гравець-це менеджер!
З.І. Хтось може сказати, що цей конкурс( точніше ідею) вкрав у спортліги (sportliga.com.ua)...не зовсім так...про цей сайт чув, навіть зареєстрований там, але так і не грав і команди навіть не створив...Такий конкурс я бачив ще задовго до створення цього сайту...а точніше в Італії...там цею грою займається La Gazzetta dello Sport (точніше вона придумала правила для читачів,а ті уже самі рішали,на які грошові суми їм грати)...Перед початком Чемпіонату Італії виходить спецвипуск газети, де знову описано правила, перелік всіх команд Серії А і їх склад, ринкову ціну футболістів...Після кожного туру Газета виставляє оцінки футболістам,які і враховуються потом...

От так ось...можливо і зацікавить вас...а там уже поговорим детальніше...


"To strive, to seek, to find, and not to yield"
semeniukДата: Вівторок, 17.05.2011, 19:05 | Сообщение # 3
robin

Лауреат: 12159
admin
24.03.2010
Луцьк
Offline
Олег, я точно за. І участь прийму. Але з роботи сьогодні прийшов трохи замучений, тому толком твоє повідомлення прочитаю завтра, тоді і відпишу більш конкретно.

Ну ни фига себе журналюга!!!
МатематикДата: Вівторок, 17.05.2011, 19:25 | Сообщение # 4

Лауреат: 5658
кэп
03.11.2009
Чернівці
Offline
Щось подібне вже пропонував Олег (Strannik). Тоді я навіть склад підібрав (правда там з Європи всі були smile ), але щось воно все припинилось. Тому грати згоден, але треба:
1. Людину яка всім буде керувати (організовувати тури, формувати таблицю...)
2. Визначити максимальну кількість гравців у команді і таке інше.

Можливо окрім ліміту на фінанси встановити черговість вибору гравців в свої команди. І, що найбільш важливо домовитись хто буде проводити підрахунок. Чи може кожен слідкуватиме за своїми сам (у будь-якому випадку час на це буде витрачатись і не малий).

Можу підкинути ідею, якщо буде сформовано хоч 4 команди можна буде грати не за принципом накопичення балів, а один проти одного. У кого більше балів, той і виграв матч, а для того, щоб були нічиї - встановити коридор (якусь мінімальну різницю між набраними балами). Просте накопичення балів як правило швидко набридає, бо формуються лідери і грати увесь сезон чи навіть половину буде не цікаво.

Ось такі перші хаотичні міркування з приводу нового конкурсу.


З повагою - математик
AccringtonДата: Вівторок, 17.05.2011, 22:26 | Сообщение # 5
forever young

Лауреат: 1441
Рада Мегаспорту
16.11.2009
Киев
Offline
не проще ли будет создать клан вот здесь: http://sport.ua/fantasy/home/
и пускать туда только своих)
сухОФруктДата: Середа, 18.05.2011, 11:33 | Сообщение # 6

Лауреат: 7466
Рада Мегаспорту
11.02.2010
Київ
Offline
Quote (Accrington)
не проще ли будет создать клан вот здесь: http://sport.ua/fantasy/home/ и пускать туда только своих)

досить таки цікава ідея...тоді нам не прийдеться витрачати на це час і сили, а інтерес той же...головне щоб були бажаючі....тоді дійсно створимо власний клан і будем самі там грати...


"To strive, to seek, to find, and not to yield"
сухОФруктДата: Середа, 18.05.2011, 11:40 | Сообщение # 7

Лауреат: 7466
Рада Мегаспорту
11.02.2010
Київ
Offline
Quote (Математик)
1. Людину яка всім буде керувати (організовувати тури, формувати таблицю...)

думаю цим зайнявся б я...сам же захотів)))

Quote (Математик)
2. Визначити максимальну кількість гравців у команді і таке інше.

На мою думку,це повинна бути повноцінна команда (наприклад національна збірна для участі в ЧС або ЧЄ повинна мати не більше 23 граців)...просто якщо вибирати лише 11 гравців, то не буде місця для якихось дій,тобто ти в липні вибереш 11 гравців і до травня просто будеш рахувати бали...не цікаво...а якщо і равма в когось?чи дискваліфікація? тому потрібно вибирати мінімум 18 гравців максимум 24!


"To strive, to seek, to find, and not to yield"
сухОФруктДата: Середа, 18.05.2011, 11:44 | Сообщение # 8

Лауреат: 7466
Рада Мегаспорту
11.02.2010
Київ
Offline
є ще один великий мінус...в нас чемпіонат починається в липні,а трансферне вікно закривається 31 серпня...і тут виникає доцільне питання:а якщо прийде в наш чемпіонат футболіст,якого я хтів би бачити у своїй команді,але в мене уже давно сформований склад?!тут хтів би почути ваші думки...

і ще найбільша проблема буде в процесі самої організації?як це все буде проходити?можливо, до початку туру кожен присилатиме на почту свій варіант основи,а там же вбивати його в ексель,а потом підраховувати...


"To strive, to seek, to find, and not to yield"
RomtsjaДата: Середа, 18.05.2011, 12:57 | Сообщение # 9

Лауреат: 4099
Рада Мегаспорту
12.11.2009
Кузнецовск
Offline
самый основной вопрос у меня это возможность дозаявки и отзаявки футболиста которого выбрал...
Очень интересно, хотелось бы принять участие


сухОФруктДата: Середа, 18.05.2011, 15:04 | Сообщение # 10

Лауреат: 7466
Рада Мегаспорту
11.02.2010
Київ
Offline
я посидів тільки що погрався на сайті http://sport.ua/fantasy/home/ і знаєте,доволі таки цікава штука...можна використати її в наших цілях...

"To strive, to seek, to find, and not to yield"
Sana21Дата: Субота, 21.05.2011, 13:06 | Сообщение # 11
Король

Професор: 144
друг
09.06.2010
Одесса
Offline
Всем привет! Фэнтези футбол, довольно интересная игра. Я уже раньше писал, что регулярно играю на официальном сайте УЕФА
http://ru.uefa.com/
Там отдельные турниры по Лиге Чемпионов и Лиге Европы, а также турниры по сборным. Также отдельно можно создать например Лигу Мегаспорта и код Лиги организатор (с нашего сайта) сообщает всем желающим играть. Сайт полностью автоматизирован, правила довольно простые и четкие. Кроме того там разыгрываются призы. Каждый участник помимо общей Лиги может играть в частных лигах. В этом году я являлся организатором Лиги сайта Voon.ru
На самом деле организатор только создает Лигу и сообщает код ее всем участникам - а дальше каждый участник нибирает свою команду и от организатора ничего не требуется. Отвечу на любые вопросы.


Ник.Ник.
AlekseyShalaevДата: Субота, 21.05.2011, 20:26 | Сообщение # 12

Магістр: 106
друг
23.09.2010
Petrozavodsk
Offline
В этом сезоне в лиге сайта Voon.ru на ru.uefa.com по ЛЕ я занял 2 место ,а по ЛЧ -3 место.
Sana21Дата: Субота, 21.05.2011, 20:29 | Сообщение # 13
Король

Професор: 144
друг
09.06.2010
Одесса
Offline
Да Алексей, ты хорошо прошел турнир, но ЛЧ еще не окончилась.

Ник.Ник.
Sana21Дата: Субота, 21.05.2011, 20:32 | Сообщение # 14
Король

Професор: 144
друг
09.06.2010
Одесса
Offline
Ты стал победителем в Euro- Voon - forever по ЛЕ

Ник.Ник.
AlekseyShalaevДата: Неділя, 22.05.2011, 15:23 | Сообщение # 15

Магістр: 106
друг
23.09.2010
Petrozavodsk
Offline
Тьфу,ты.А я и забыл про финал ЛЧ smile
Форум Мегаспорта » Архив » Конкурс прогнозів по футболу 2010/2011(Весна) » Новий конкурс (Обговорення ідеї створення нового конкурсу)
  • Сторінка 1 з 1
  • 1
Пошук:

Mega Team © 2024