Понеділок, 06.05.2024, 14:58
МЕГАСПОРТ
Вітаю Вас Гість | RSS
Головна | ГП Австралии - Сторінка 2 - Форум Мегаспорта | Реєстрація | Вхід
[ Нові повідомлення · Учасники · Правила форуму · Пошук · RSS ]
  • Сторінка 2 з 5
  • «
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • »
Модератор форуму: semeniuk  
Форум Мегаспорта » Спорт » Формула 1 » ГП Австралии (Альберт Парк)
ГП Австралии
МатематикДата: Четвер, 07.04.2011, 12:33 | Сообщение # 31

Лауреат: 5658
кэп
03.11.2009
Чернівці
Offline
Quote (phenyx)
По-перше, РБ7 була без керсу, це по-перше.

Коментатор на Спорт-1 казав, що РБ заряджали керс від розетки в боксах і використовували на трасі його лише раз до повної розрядки. Погоджуюсь з ним, що це суперечить духу правил. Адже це система накопичення кінетичної енергії, що утворюється в гоночному режимі. Звісно мені невідомі конструктивні особливості такої системи, але, можливо будуть і апеляції і засідання (ну, все як завжди). А може і ні smile


З повагою - математик
semeniukДата: Неділя, 18.03.2012, 01:16 | Сообщение # 32
robin

Лауреат: 12159
admin
24.03.2010
Луцьк
Offline
Так, кваліфікацію тільки зараз дивитимусь в запису. Відпишусь як додивлюсь.

Ну ни фига себе журналюга!!!
МатематикДата: Неділя, 18.03.2012, 01:23 | Сообщение # 33

Лауреат: 5658
кэп
03.11.2009
Чернівці
Offline
Я вже подивився. Немало нового, немало непередбачуваного. Сезон буде крутий. От тільки знову без Ферарі cry

З повагою - математик
МатематикДата: Неділя, 18.03.2012, 02:34 | Сообщение # 34

Лауреат: 5658
кэп
03.11.2009
Чернівці
Offline
Міша, ти який запис дивився, я по СПОРТ1. Щось мені коментарі Попова не дуже.

З повагою - математик
semeniukДата: Неділя, 18.03.2012, 03:07 | Сообщение # 35
robin

Лауреат: 12159
admin
24.03.2010
Луцьк
Offline
Quote (Математик)
От тільки знову без Ферарі


100 % підтримую. І це сумно. Треба толкових людей на командний місток.
Як же всетаки Алонсо вилетів. Стартував би думаю не нижче шостого, а так 12. Знов мене шокує Масса. Жахливий темп. Просто жахливий.
Райконен не пройшов в другу частину кваліфікації. Помилився на вирішальному колі. Побачимо що буде в гонці, колись він прекрасно пробирався вперед з кінця пелетону.
А Грозжан це шок для мене. Але приємний шок. Класно проїхав.
Ігор, я теж по Спорт 1 дивився запис. Я і той весь сезон Попова слухав, було набагато краще. Може початок сезону і він ще не в формі. Він вміє набагато краще, але сьогодні дуже розчарував.
До речі а в Україні хтось показує формулу чи ні? Бо я і не знаю.
Так. По гонці відпишусь завтра ближче до ночі або в понеділок теж пізно ввечері. Теж дивитимусь в запису, завтра цілий день на роботі.


Ну ни фига себе журналюга!!!
МатематикДата: Неділя, 18.03.2012, 11:29 | Сообщение # 36

Лауреат: 5658
кэп
03.11.2009
Чернівці
Offline
Quote (semeniuk)
До речі а в Україні хтось показує формулу чи ні?

УТ-1 якщо і показує, то не в прямому ефірі. Перевіряв. Якщо так, буду дивитись теж у запису. Вяжкувато так, але нічого не поробиш sad


З повагою - математик
сухОФруктДата: Неділя, 18.03.2012, 12:45 | Сообщение # 37

Лауреат: 7466
Рада Мегаспорту
11.02.2010
Київ
Offline
Баттон переміг і цілком заслуженно!все ж таки хороший гонщик,тільки що за Макларен виступає sad як на мене,саме він в цьому сезоні є фаворитом...і боротьба між ним і Феттелем буде запекла...схоже,що Феррарі в цьому сезоні знову нічого не світить...і впевнений,що це триватиме до тих пір,поки Массу не замінять!я це говорив ще на початку минулого сезону...ну не агресивний він гонщик,безхребетний і безхарактерний я б сказав,боїться ризикувати і іти в атаку,а феррарі зараз не настільки швидка,щоб спокійно їхати в лідерах!я не розумію керівницьва скудерії:до цього йшло уже декілька років,а на одному Алонсо далеко не заїдеш!!!краще б Райкконена повернуло,було б більше толку...а ще краще-переманили б Феттеля, або апропонували контракт Кобаясі,він хороший як на мене!короче,Феррарі в цьому сезоні знову не зможутб авязати боротьбу макларенам і ред буллам,що дуже прикро...
А дві безсумніву особистості в формулі такі як Райконен і Шумахер думаю дудуть боротися між собою за стабільне місце в десятці,якщо булід буде витримувати...


"To strive, to seek, to find, and not to yield"
сухОФруктДата: Неділя, 18.03.2012, 12:50 | Сообщение # 38

Лауреат: 7466
Рада Мегаспорту
11.02.2010
Київ
Offline
З приводу показу формули по українському ТБ...я в інтернеті не знайшов жодної інформації щодо цього...схоже,ні 1 автомобільний,ні ут-1 показувати не будуть...поки що,може як завжди до травня заворущаться!!! Минулий сезон показувався завдяки Червоненку,саме він виступав основним спонсором...права на показ королівських гонок думаю коштують не дешево,тому можливл він пощитав недоцільним викидати свої кошти...
Тому в нас зараз вихід один-дивитись онлайн трансляції...а так як я в суботу і неділю в основному дома в селі,то про який інтернет можна говорити,відповідно я в печалі sad


"To strive, to seek, to find, and not to yield"
сухОФруктДата: Неділя, 18.03.2012, 15:39 | Сообщение # 39

Лауреат: 7466
Рада Мегаспорту
11.02.2010
Київ
Offline
дізнався таку цікаву інформацію...у минулому році Червоненко придбав права на показ Формули 1 в Україні на 3 роки...відповідно зараз у нього ці права є....тільки, як в нас часто буває, партнери не змогли домовитися (це моя думка)...тому думаю, що рано чи пізно Формулу 1 в Україні все ж таки якийсь канал покаже...Червоненкові також краще мати з цього щось ніж взагалі нічого....так що ждем...

"To strive, to seek, to find, and not to yield"
МатематикДата: Понеділок, 19.03.2012, 11:44 | Сообщение # 40

Лауреат: 5658
кэп
03.11.2009
Чернівці
Offline
Quote (сухОФрукт)
думаю, що рано чи пізно Формулу 1 в Україні все ж таки якийсь канал покаже


Це вже без мене. Я краще почекаю кілька годин після гонки і подивлюсь її у гарній якості, без реклам, та і картинка починається за 30-35 хвилин до старту. І коментатор виправився після кваліфікації.

Тепер про гонку. Першим розчаруванням став Грожан, пілот Lotus F1 Team. Розчаруванням - тому, що не побачив реального темпу цієї команди. Чекаємо на Малайзію. Другим розчаруванням став схід Шумахера - причина та сама. Непогана кваліфікація, а от в гонці один Росбегр був не дуже переконливий.

Макларени побудували кращий болід за РедБул, це по першій гонці. І це не може не радувати. Не тому, що я фанат Макларенів, просто домінуванням биків вже дістали. Що цікаво - Баттон розірвав Хемілотона. Думаю на нас чекає дуже цікаве, а якщо Дженс продовжить вигравати, то емоційне і нервове протистояння в середині команди.

РедБули собі спокійно їхали. Феттель ніби і задоволений був своїм місцем на подіумі, але з його темпераментом, з таким станом речей він буде миритись не довго. Знову від був сильнішим за Уеббера, який нарешті зруйнував прокляття 5 місця.

Ферарі - Алонсо, на відверто слабшій машині, ніж у описаного вище квартету нормально тримався, витримав тиск Мальдонадо, який явно ще не навчився задовольнятись синицею в руках. Масса - без коментарів - завал кваліфікації, паскудна гонка. Вже третій сезон так починається. Сумно, не такого напарника треба для перемог.

Тепер про Петрова. От... є у людини звичка викликати той автомобіль безпеки у відповідальні моменти. Може в цій гонці від нього мало що залежало, але осад то залишається. Плюс до цього не закривають піт лейн - по моєму повний абсурд. Який смисл в пейскарі, якщо боротьба іде повним ходом.

Ну і на останок. Я думав, що таке буває лише в кіно, але я вперше бачу обгін за 10 метрів від лінії фінішу. Невдахою тут став Вернь, тріумфатором, Рікьярдо, який на мою думку свого ж партнера по команді і залишив без залікових балів, заблокувавши його, змусив того трохи пригальмувати, чим і скористався ДіРеста.

Загалом - прекрасна гонка, з великою кількістю подій, обгонів, а головне вона зберегла інтригу і сподівання на вдалий чемпіонат, який нараховує 20 етапів. Ну і окремі сподівання на те, що червоні підтягнуться до лідерів, а з ними і Мерседес, і Лотус.


З повагою - математик
сухОФруктДата: Понеділок, 19.03.2012, 11:52 | Сообщение # 41

Лауреат: 7466
Рада Мегаспорту
11.02.2010
Київ
Offline
Quote (Математик)
я вперше бачу обгін за 10 метрів від лінії фінішу. Невдахою тут став Вернь, тріумфатором, Рікьярдо, який на мою думку свого ж партнера по команді і залишив без залікових балів, заблокувавши його, змусив того трохи пригальмувати, чим і скористався ДіРеста

Фініш був просто шикарний...я ще не припоминаю такої боротьби на фініші...4 гонщика фінішували одночасно!!!!і їх розділяло всього десяті секнуди!!!!!це було класно...а ви уявіть такий фініш не за 8-11 місця, а за 1-4!!!!це взагалі було б вершина емоцій!


"To strive, to seek, to find, and not to yield"
semeniukДата: Четвер, 22.03.2012, 18:57 | Сообщение # 42
robin

Лауреат: 12159
admin
24.03.2010
Луцьк
Offline
Гонку подивився ще в понеділок, час відписатись зявився лише сьогодні. Отже.
Відразу про Феррарі. Прекрасну гонку провів Алонсо. Було видно, що болід відверто посередній. Але він довго тримав темп, лише в другій частині гонки машина почала трохи здавати. В тому що він Мальдонадо не пустить навіть не сумнівався, всетаки хай машина і була повільніша, але клас самого Ферні був значно вищий. Про Массу писати нічого не хочу. Він слабак. Як його цілий сезон витримати в команді???

Макларени були на тому рівні, якого я і чекав. Без шансів для Феррарі, але з з Ред Булами буде вперта боротьба.
Теж вважаю Баттона фаворитом сезону, хоча б тому, що він дуже стабільний гонщик. Хемілтон думаю буде основним суперником Дженса, а вже тоді і Себ зачепиться за боротьбу. Веббер буде десь поблизу, але без реальних шансів на чемпіонство. Алонсо боротиметься точно, і робитиме все можливе, але болід такий убогий, що далі нікуди.
Шумахер думаю якби не зійшов, то боровся би за подіум. Переконливіше він виглядав на початку гонки. Але чи тримав би болід темп цілу гонку теж питання. Хочеться побачити обидва Мерси на протязі всієї гонки, щоб реально оцінити їхні перспективи в сезоні.
Погоджуюсь і по Рено. Точніше по Лотусу. Що вони з себе представляють хочеться побачити.
І ще. Попов в трансляції згадав про склад Феррарі на насупний сезон. Він то говорив про Переса. Але я теж хотів би подивитись на Кобаяші. Хоча Перес теж хороший варіант.


Ну ни фига себе журналюга!!!
IrishkaДата: П`ятниця, 23.03.2012, 16:21 | Сообщение # 43

Лауреат: 597
друг
02.04.2010
Донецк
Offline
Добрый день всем!!! Поздравляю с началом нового сезона! Желаю, чтобы Ваши кумиры всегда занимали первые позиции!! smile
Извиняюсь, что так долго не появлялась, возникли некоторые обстоятельства... В общем, теперь я снова с вами! smile

Ну, а теперь по поводу прошедшего Гран-При.
Конечно, после тестов в феврале этого года не могла до конца определить нынешних фаворитов. Хотя (может я кого-то обижу, извините:ah:) была рада, что РБ без диффузоров оказались далеко не на первых позициях. Ну а после первой в сезоне квалификации вообще летала от счастья - Шумичка выбился на 4 позицию!! Вообще Мерседес после зимних работ очень подтянулись. Жаль, конечно, что они не смогли показать результатов на первой гонке, но все равно, считая, что в этом сезоне они могут достойно бороться за место под солнцем.
Согласна с Олегом, что Дженсон в этом сезоне будет основным претендентом на чемпионство. Хотя если Льюис возьмется, наконец, за голову (в смысле, с холодной головой будет оценивать ситуацию biggrin ), то Маки могут и кубок конструкторов прихватить в конце года.
Теперь Феррари.. Конечно, пятое место Фернандо - не самый плохой результат, но скорее всего, это их предел. А жаль.. Я почему-то думала, что Алонсо сможет все-таки настроить команду на победы.. Про Фелипе и правда, Миша, говорить не хочется.. Сплошное разочарование. Думаю, что Феррари не будет ждать конца сезона и уже к лету поменяет пилота. И по-моему они дождутся выздоровления Кубицы и возьмут его к себе. Ведь, по правде говоря, Роберту некуда возвращаться. Кими уже прочно обосновался, да и Грожан после триумфальной квалификации (не будем смотреть на такое же "триумфальное" для него окончание первой гонки ah ) имеет все основания для того, чтобы продолжать борьбу за Лотус. Так что, единственный вариант для Кубицы - Феррари.
Сама гонка скучать не дала. Очень много ярких моментов - сходы Грожана и Шуми, прорыв Кими, отличная работ Мальдонадо и такой неожиданный сход для него. Ну и конечно, Виталик Петров)) Много шуток было по поводу того, что Виталька подрабатывает то у РБ, то у Маков. Последний ГП - яркий тому пример)) Шутки шутками, но по-моему в Кэтерхеме не видать Витальке места в первой десятке...
Вроде все пока, излила душу smile

Ждем следующей гонки!!

Да, и по поводу трансляций, вернее, их отсутствия. Судя по программке на эту неделю трансляцию Малайзии тоже придется в инете искать (дождаться окончания и скачать гонку не хватает терпения ah ). Я тоже читала, что Червоненко на три года купил права на показ Ф-1, только вот не наблюдается чего-то...


Жизнь - это гонка, где каждый стремится вырваться вперёд,
чтобы придти к финишу последним...
semeniukДата: П`ятниця, 23.03.2012, 17:47 | Сообщение # 44
robin

Лауреат: 12159
admin
24.03.2010
Луцьк
Offline
Аааааа, Ірішка вернулась. З поверненням!!! smile
Радий що ти знову з нами, приємно тебе знову бачити. Точніше читати smile


Ну ни фига себе журналюга!!!
сухОФруктДата: Субота, 24.03.2012, 02:07 | Сообщение # 45

Лауреат: 7466
Рада Мегаспорту
11.02.2010
Київ
Offline
смішно, що на сайті УТ-1 є навіть окреми розділ Формули 1, з конкурсом прогнозів, результатами і новинами...а от самої Формули не має!!!!і я думаю, що якщо не Ут-1, то в Україні ніхто більше не захоче показувати королівські гонки...

"To strive, to seek, to find, and not to yield"
IrishkaДата: Субота, 24.03.2012, 13:46 | Сообщение # 46

Лауреат: 597
друг
02.04.2010
Донецк
Offline
Странно, что молчит Червоненко и Ко по этому поводу. И правда, почему каналы не заинтересованы в этой трансляции? Ведь очень много болельщиков данного вида спорта живет в Украине.

Жизнь - это гонка, где каждый стремится вырваться вперёд,
чтобы придти к финишу последним...
IrishkaДата: Субота, 24.03.2012, 14:34 | Сообщение # 47

Лауреат: 597
друг
02.04.2010
Донецк
Offline
Вот, нашла что-то...

Ситуация с трансляцией Формула-1 в 2012 году.
Скоро первая гонка сезона, а вопрос трансляции не решен. Все задаются вопросом, будет ли Первый национальный транслировать, и многие почему-то думают, что канал просто отказался от трансляции, но дела немного обстоят по-другому.

В прошлом году право трансляции на 3 года купила компания "Червоненко Рейсинг" и на определенных условиях трансляция, начиная с ГП Турции, началась на Первом национальном. Договоренность была заключена только на 2011 год, по истечению срока договоренность не продлилась и сложилась текущая ситуация, ни один канал не транслирует Формулу-1, но это не значит, что Первый национальный против трансляции.

Текущее положение и судьба договора на право трансляции не известно и этим вопросом лучше интересоваться у компании "Червоненко Рейсинг".


Жизнь - это гонка, где каждый стремится вырваться вперёд,
чтобы придти к финишу последним...
semeniukДата: Субота, 24.03.2012, 19:11 | Сообщение # 48
robin

Лауреат: 12159
admin
24.03.2010
Луцьк
Offline
Ну я так зрозумів що питання в фінансах, як завжди. Червоненко скоріш всього хоче трохи грошей відбити, УТ-1 на таку суму не згоден. А в Україні всі фани формули від цього потерпають.
Quote (Irishka)
Думаю, что Феррари не будет ждать конца сезона и уже к лету поменяет пилота. И по-моему они дождутся выздоровления Кубицы и возьмут его к себе. Ведь, по правде говоря, Роберту некуда возвращаться.


Про Роберта я і забув. Треба пошукати, як він там і коли повернеться.
Знаєш, я зараз найбільше не хотів би щоб Масса провів одну більш - менш вдалу гонку, ну, для нього вдалу, почнуться розмови що він вертається на колишній рівень і за це його до кінця сезону триматимуть. Просто вже зараз треба про сезон наступний думати, а там Массі місця точно не має в Феррарі.


Ну ни фига себе журналюга!!!
IrishkaДата: Субота, 24.03.2012, 20:11 | Сообщение # 49

Лауреат: 597
друг
02.04.2010
Донецк
Offline
Quote (semeniuk)
щоб Масса провів одну більш - менш вдалу гонку, ну, для нього вдалу, почнуться розмови що він вертається на колишній рівень


Вряд ли начнутся. Скорей всего, спишут на очередные обновления в болиде или просто на везение. Сейчас уже начинают писать опровержения руководства Феррари, что Массу "подвинут". Такие слухи более чем подтверждают намерения команды про смену пилота. Я думаю, что вопрос сейчас стоит в кандидате.


Жизнь - это гонка, где каждый стремится вырваться вперёд,
чтобы придти к финишу последним...
сухОФруктДата: Субота, 24.03.2012, 21:25 | Сообщение # 50

Лауреат: 7466
Рада Мегаспорту
11.02.2010
Київ
Offline
а я не вірю, що скудерія підпише Кубіцу...до аварії-це було на 90% ймовірно, а от зараз навряд чи...людина більше року поза формулою...як не яе, навики втрачаються і щоб їх повернути потрібен час....навряд чи він є у Феррарі...а може вони з самого початку ні на що серйозне не надіялись...час покаже!

"To strive, to seek, to find, and not to yield"
IrishkaДата: Субота, 16.03.2013, 10:55 | Сообщение # 51

Лауреат: 597
друг
02.04.2010
Донецк
Offline


Жизнь - это гонка, где каждый стремится вырваться вперёд,
чтобы придти к финишу последним...
IrishkaДата: Субота, 16.03.2013, 11:01 | Сообщение # 52

Лауреат: 597
друг
02.04.2010
Донецк
Offline
Первая квалификация и такая мокрая))) Старт был задержан, но даже это не спасло трассу  и пилотов от дождя. Столько вылетов и разбитых носов уже в первом сегменте квалы. Мальдонадо после столкновения остался за пределами борьбы, он 17-й. Вторую часть квалы тоже перенесли из-за погодных условий. Сейчас в Австралии 5 часов вечера, уже темнеет, и если время старта затянут, то под знаком большого вопроса будет третья часть квалификации. Дальше будет еще круче))

Жизнь - это гонка, где каждый стремится вырваться вперёд,
чтобы придти к финишу последним...
NafanyaДата: Субота, 16.03.2013, 11:39 | Сообщение # 53

Академік: 682
друг
19.04.2010
Poltava
Offline
первую часть пропустила!!!вот сижу за дождем наблюдаю!!!
IrishkaДата: Субота, 16.03.2013, 11:54 | Сообщение # 54

Лауреат: 597
друг
02.04.2010
Донецк
Offline
ну вот, ждали - ждали, час сидели, а оставшиеся части квалы перенесли на завтра!! По нашему времени это 2.00 ночи. Лет 5 назад в такую погоду и квалификации ездили и гонки.. Расслабились ребятки...

Жизнь - это гонка, где каждый стремится вырваться вперёд,
чтобы придти к финишу последним...
NafanyaДата: Субота, 16.03.2013, 11:55 | Сообщение # 55

Академік: 682
друг
19.04.2010
Poltava
Offline
Техника безопасности усилилась!!!Я вообще кроме дождя так ничего и не увидела!!!а завтра спать буду!!!!
IrishkaДата: Субота, 16.03.2013, 11:56 | Сообщение # 56

Лауреат: 597
друг
02.04.2010
Донецк
Offline
Если уж перенесли квалификацию, то надо было ее полностью переносить. Предлагаю аннулировать результаты первой части, уж очень жалко Мальдонадо..

Жизнь - это гонка, где каждый стремится вырваться вперёд,
чтобы придти к финишу последним...
IrishkaДата: Субота, 16.03.2013, 11:57 | Сообщение # 57

Лауреат: 597
друг
02.04.2010
Донецк
Offline
Цитата (Nafanya)
а завтра спать буду!!!!
 хоть на гонку проснись))


Жизнь - это гонка, где каждый стремится вырваться вперёд,
чтобы придти к финишу последним...
NafanyaДата: Субота, 16.03.2013, 12:11 | Сообщение # 58

Академік: 682
друг
19.04.2010
Poltava
Offline
Цитата (Irishka)
 хоть на гонку проснись))

проснусь!!!!
МатематикДата: Субота, 16.03.2013, 22:19 | Сообщение # 59

Лауреат: 5658
кэп
03.11.2009
Чернівці
Offline
Цитата (Irishka)
Лет 5 назад в такую погоду и квалификации ездили и гонки.. Расслабились ребятки...
Попов на мою думку досить переконливо пояснив причину. Дощова гума почала краще працювати і швидкості зросли, перед гонщиком на високій швидкості просто стіна води. Або коли води вже дуже багато, через особливості конструкції нових болідів вони просто починають плавати.

Хоча такі як Люїс будуть вимагати перегонів за будь-якої погоди smile


З повагою - математик
semeniukДата: Неділя, 17.03.2013, 01:45 | Сообщение # 60
robin

Лауреат: 12159
admin
24.03.2010
Луцьк
Offline
Блін, ну це облом конкретний. Скачав запис, дивився дві години майже, і нічого biggrin

Ну ни фига себе журналюга!!!
Форум Мегаспорта » Спорт » Формула 1 » ГП Австралии (Альберт Парк)
  • Сторінка 2 з 5
  • «
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • »
Пошук:

Mega Team © 2024