Неділя, 28.04.2024, 21:42
МЕГАСПОРТ
Вітаю Вас Гість | RSS
Головна | Трансфери - Сторінка 3 - Форум Мегаспорта | Реєстрація | Вхід
[ Нові повідомлення · Учасники · Правила форуму · Пошук · RSS ]
Модератор форуму: semeniuk  
Форум Мегаспорта » Спорт » Футбол » Трансфери (Про гравців та тренерів)
Трансфери
semeniukДата: Неділя, 19.09.2010, 15:41 | Сообщение # 61
robin

Лауреат: 12159
admin
24.03.2010
Луцьк
Offline
Отже про тренерів.
Дніпро. Пішов нарешті Бессонов. Хто очолить Дніпро? Сам Коломойський говорив про Сьоміна та Райкарда, але я в це не вірю. Думаю очолить команду український тренер. Пропоную кожному в кого буде таке бажання скласти список з 5 кандидатів на пост тренера Дніпра. Отже моя версія:
1. Максимов
2. Грозний
3. Григорчук
4. Заваров
5. Блохін
Динамо. Очевидно що майбутнього в Газзаєва в Києві не має. Ось цікава стаття з цього приводу. Постає питання хто очолить команду після осетина. Тут теж невеличкий список:
1. Калитвинцев
2. Яковенко
3. Михайличенко
4. Буряк
5. Кононов


Ну ни фига себе журналюга!!!
RomtsjaДата: Неділя, 19.09.2010, 16:32 | Сообщение # 62

Лауреат: 4099
Рада Мегаспорту
12.11.2009
Кузнецовск
Offline
на дынаму мне по барабану, но
Quote (semeniuk)
5. Кононов

не отдадут в этом сезоне точно...
А вот Днепр думаю все же возглавит иностранный специалист...


МаксДата: Понеділок, 20.09.2010, 20:39 | Сообщение # 63

Аспірант: 239
друг
29.03.2010
Киев
Offline
Я так понимаю, что в Таврии все нормально cool
По Днепру:
Тищенко, Семин(после Нового года), Грозный, Максимов, Павлов.
ДК:
Демьяненко, Заваров, Эриксон, Семин(так же после НГ), Калитвенцев.


Все попытки "взять всё, да и поделить!", всегда заканчиваются на этапе "взять".
RomtsjaДата: Понеділок, 20.09.2010, 23:17 | Сообщение # 64

Лауреат: 4099
Рада Мегаспорту
12.11.2009
Кузнецовск
Offline
Quote (Макс)
Демьяненко

biggrin Макс, даже я такого счастья не пожелаю своим врагам))) не издевайся...


МатематикДата: Вівторок, 21.09.2010, 00:58 | Сообщение # 65

Лауреат: 5658
кэп
03.11.2009
Чернівці
Offline
Дніпро:
1.Заваров
2.Грозний
3.Сьомін
4.Еріксон
5.Мортен Ольсен

Про Динамо писати не буду


З повагою - математик
МаксДата: Вівторок, 21.09.2010, 09:01 | Сообщение # 66

Аспірант: 239
друг
29.03.2010
Киев
Offline
Quote (Nosferatu)
Макс, даже я такого счастья не пожелаю своим врагам))) не издевайся...

Демьян в свою бытность в одном из сезонов не проиграл ни одного матча в УПЛ, да и с Шахтером всегда команда удачно играла. Хоть и физрук его называли а что то знал.


Все попытки "взять всё, да и поделить!", всегда заканчиваются на этапе "взять".
semeniukДата: Вівторок, 21.09.2010, 09:47 | Сообщение # 67
robin

Лауреат: 12159
admin
24.03.2010
Луцьк
Offline
Макс, про Демяненка варто забути. Він недавно, тижня два тому очолив узбекський клуб Насаф. І я дуже здивуюсь, якщо його Суркіс знову призначить. Як і Михайличенка, який у матчах з Грецією показав себе у всій красі.

І з табору Дніпра говорять про дуже імениту людину у світі спорту. Аби не Марадонна...


Ну ни фига себе журналюга!!!

Повідомлення відредагував semeniuk - Вівторок, 21.09.2010, 09:53
МаксДата: Вівторок, 21.09.2010, 09:53 | Сообщение # 68

Аспірант: 239
друг
29.03.2010
Киев
Offline
Как вариант, если бы ушел Газзаев то до нового года, можно было бы.

Все попытки "взять всё, да и поделить!", всегда заканчиваются на этапе "взять".
RomtsjaДата: Субота, 25.09.2010, 11:59 | Сообщение # 69

Лауреат: 4099
Рада Мегаспорту
12.11.2009
Кузнецовск
Offline
Что я вам говорил про иностранца в Днепре... вот пжлста Днепр ведет переговоры с Хуанде Рамосом
Будет очень интересно если Коломойскому удастся его заполучить. Этот опыт уже давно нужен Днепру


semeniukДата: Субота, 25.09.2010, 21:22 | Сообщение # 70
robin

Лауреат: 12159
admin
24.03.2010
Луцьк
Offline
Якби Рамос очолив Дніпро, це був би величезний крок вперед. І це була б нова сторінка в історії Дніпра. Хороший тренер, що тут скажеш.

Ну ни фига себе журналюга!!!
semeniukДата: П`ятниця, 01.10.2010, 15:19 | Сообщение # 71
robin

Лауреат: 12159
admin
24.03.2010
Луцьк
Offline
Сьогодні на матчі Металург З - Дніпро буде присутній Хуанде Рамос. Це підтвердили і в Металурзі. Як правило такий хід означає підписання контракту. Чекаємо.

Ну ни фига себе журналюга!!!
semeniukДата: П`ятниця, 01.10.2010, 17:25 | Сообщение # 72
robin

Лауреат: 12159
admin
24.03.2010
Луцьк
Offline
Вау!!! Оце так поперло. Газзаєв пішов з Динамо!!!
Дніпро оголосив про підписання контракту з Рамосом.
Що робиться.


Ну ни фига себе журналюга!!!
QcumberДата: П`ятниця, 01.10.2010, 17:35 | Сообщение # 73

Професор: 539
друг
29.03.2010
Днепропетровск
Offline
Ну посмотрим, каков результат будет иметь Днепр с иностранцем, но имя этого тренера достаточно извесно по Севилье. Это хороший тренер. Я думаю, команда должна наконец заиграть! smile
Насчет Газзаева я уже отписался в другой теме: все это закономерно. Не уволить тренера после такого позора - не знаю кем надо быть... Теперь остаеться только один вопрос: кто будет и. о. главного тренера. Ведь уже в воскресенье у динамовцев важнейшая игра против Шахтера!


Повідомлення відредагував Qcumber - П`ятниця, 01.10.2010, 17:46
RomtsjaДата: П`ятниця, 01.10.2010, 18:54 | Сообщение # 74

Лауреат: 4099
Рада Мегаспорту
12.11.2009
Кузнецовск
Offline
вот блинн...( уволили таки

QcumberДата: П`ятниця, 01.10.2010, 20:57 | Сообщение # 75

Професор: 539
друг
29.03.2010
Днепропетровск
Offline
А готовить команду к матчу против Шахтера будет Олег Лужный. Конечно с такой резкой отставкой перед таким матчем шансы Динамо на победу значительно уменьшаються. Но что поделать...?
QcumberДата: Неділя, 03.10.2010, 16:34 | Сообщение # 76

Професор: 539
друг
29.03.2010
Днепропетровск
Offline
Хм...
Как стало известно Sport.ua из достоверных источников, киевское «Динамо» с понедельника обретет новый тренерский персонал в лице экс-тренеров сборной Украины Олега Блохина и Леонида Буряка.

По нашей информации, «Динамо» вело переговоры со многими специалистами топ уровня, но решило остановить свой выбор на тренерах, которые много лет отдали своему клубу в качестве футболистов. Ожидается, что в понедельник Блохин и Буряк будут представлены команде, а со временем и прессе.

Напомним, что ранее экс-тренер ФК «Москва» и многочисленных греческих клубов Олег Блохин заявлял о своем желании возглавить киевский клуб, но находился в недоумении того, почему руководство «Динамо» обделяло его персону вниманием. До середины 2010 года Олег Владимирович работал на должности спортивного директора в одесском «Черноморце». Последним же местом работы Леонида Буряка была как раз киевская команда, с которой он проработал не более четырех месяцев.

Существует возможность, при которой президент «Динамо» Игорь Суркис даст новому дуэту тренеров время для того, чтобы они показали свой потенциал в клубе. В случае удачного выступления в чемпионате и Лиге Европы со специалистами будут подписаны полноценные контракты. Пока что не известно, кто именно из этих специалистов станет главным тренером клуба, а кто его помощником.


Возвращаемся к старому... Хотя, давайте подождем до зимы, а там посмотрим. Я уверен, что это только временный вариант Суркиса.
И вот еще интервью Суркиса насчет Газзаева, взятое в пятницу: http://www.sport-express.ua/football/ukraina/news/read/24687/

UPD. Ха! А ведь новость то оказалась ложной. wink Блохин и Буряк опровегли эти "слухи", а Игорь Суркис позже уточнил, что эти два специалиста являються кандидатами на пост с декабря. До этого времени команду будет тренировать Олег Лужный.

Повідомлення відредагував Qcumber - Середа, 06.10.2010, 16:28
semeniukДата: Середа, 13.10.2010, 22:55 | Сообщение # 77
robin

Лауреат: 12159
admin
24.03.2010
Луцьк
Offline
На перегляді в Волині перебуває Окодува. Хороший форвард, добре в арсеналі виглядав. А потім його понягнуло в наші гранди і він пропав. Якщо Кварц зуміє його реанімувати, це буде грізна сила.

Ну ни фига себе журналюга!!!
semeniukДата: Вівторок, 16.11.2010, 19:57 | Сообщение # 78
robin

Лауреат: 12159
admin
24.03.2010
Луцьк
Offline
Роман Григорчук очолив одеський Чорноморець. Не знаю як довго він там протримається, керівництво моряків дуже любить втручатись в справи тренера.

Ну ни фига себе журналюга!!!
semeniukДата: Четвер, 25.11.2010, 09:31 | Сообщение # 79
robin

Лауреат: 12159
admin
24.03.2010
Луцьк
Offline
А тим часом Михайло Фоменко очолив російський Салют. Контракт підписаний на 5 років.

Ну ни фига себе журналюга!!!
ChAiNikДата: П`ятниця, 24.12.2010, 15:17 | Сообщение # 80

Студент: 25
вболівальник
24.12.2010
Миколаїв
Offline
Хочу відмітити, як на мене, чудовий трансфер Голайдо з "Таврії" в "Металург Д". Тепер донеччани матимуть дуже симпатичні і сильні фланги: зліва - Голайдо, справа - Зе Соарес. Обидва гравці мені дуже симпатизують. Ті ігри, як я бачив, вони провидили дуже непогано. Вони завжди були активні на своїх флангах. Взагалі, "Металург" мені дуже подобається. Команда має набір гарних гравців, чудовий склад. Сильні в центрі Морозюк, Годін, класний, молодий опорник Прийма, який показав, що опорні хавбеки теж вміють забивати фантастичні м"ячі з центра поля. Тепер фланги будуть сильні. Шкода, що продали Мхітаряна в "Шахтар". Як на мене, це був найкращий гравець Металурга і справжній капітан. Центр захисту, по-моєму, ще треба посилити. А так команда гарна, але результату поки що, на жаль, немає...
RomtsjaДата: П`ятниця, 24.12.2010, 16:14 | Сообщение # 81

Лауреат: 4099
Рада Мегаспорту
12.11.2009
Кузнецовск
Offline
все-таки зря Костов от туда ушел... в межсезонье думаю подготовил бы команду хорошо

ChAiNikДата: П`ятниця, 24.12.2010, 16:39 | Сообщение # 82

Студент: 25
вболівальник
24.12.2010
Миколаїв
Offline
Quote (Nosferatu)
все-таки зря Костов от туда ушел... в межсезонье думаю подготовил бы команду хорошо

Думаю, він хороший тренер. Але останнім часом команда аж ніяк не показувала хороших результатів. Наче все є: і гравці, і фінансування непогане. Та й Металург цілком може боротися за єврокубки. Але, мабуть, Костов не хотів стати 2 Газзаєвом) Шкода...
semeniukДата: Субота, 25.12.2010, 23:58 | Сообщение # 83
robin

Лауреат: 12159
admin
24.03.2010
Луцьк
Offline
Мені здається що в роботу Костова просто почали втручатися. От все і рухнуло.

Ну ни фига себе журналюга!!!
semeniukДата: Неділя, 26.12.2010, 09:24 | Сообщение # 84
robin

Лауреат: 12159
admin
24.03.2010
Луцьк
Offline
Ну що ж, починаємо невеличкі підсумки першої половини сезону в Україні. Чому саме в цій темі?
Кожного дня, постійно, чути розмови про ліміт на легіонерів. То посилювати, то навпаки послаблювати. Але розмов про введення не кількісного, а якісного ліміту набагато менше. Розглянемо п’ятірку найдорожчих гравців кожної команди, зазначимо важливість для команди гравця, сумарну вартість гравців кожної команди, середню вартість гравців кожної команди. Почнемо з Шахтаря.

Трансферна вартість гравців – 136 325 000 євро.
Середня трансферна вартість одного гравця – 5 049 074 євро.
Найдорожчі гравці:
1. Даріо Срна – 16 000 000 євро
2. Фернандінйо – 12 000 000 євро
3. Вілліан – 11 500 000 євро
4. Чигринський – 10 000 000 євро
5. Жадсон – 9 000 000 євро

Чи можна уявити Шахтар без Даріо?
Мені важко. Він не просто капітан, він мотор, душа команди. Тому тримати його треба, всіма можливими способами. Даріо традиційно вдало підключається до атаки, хоча в захисті останнім часом не такий надійний.

Фернандінйо лідер Шахтаря. Ще один гравець просто незамінний. Наскільки важче стало Шахтарю грати після травми бразильця, отриманої в матчі проти Оболоні. Хлопець переріс рівень Шахтаря, але не пішов з команди. Не пішов, бо бачив що і рівень команди росте з кожним роком. Донецькі фани рахують дні до відновлення Ферні. І неаремно, весною, в Лізі Чемпіонів він ой як знадобиться.

Вілліан прогресує, і це помітно неозброєним оком. Надзвичайно талановитий хлопець. Якщо продовжуватиме в тому ж дусі, незабаром – новий лідер команди. Але варто попрацювати над психологією. За декілька років можна буде продавати, за серйозні гроші.

Чигринський. Про таких говорять – знайшов свою команду. Після невдалого вояжу в Барсу, Діму зустріли з радістю. Тільки от захист команди виглядає невпевнено. Думаю на зимових зборах Чигра підтягнеться і знову заграє в повну силу. Сумнівів же в тому, що з Шахтаря він більше нікуди не піде – жодних. Та і не пустять більше.

Жадсону треба змінювати команду. Треба, бо з мотивацією проблеми. Але навіть у такому стані він допомагає команді за рахунок класу. Та якщо його вчасно не відпустити, може взагалі грати перестати. Головне не перетримати.

Висновок. Серед п’яти найдорожчих гравців команди лише один українець. До того ж захисник. З цієї компанії зараз можна розлучатися лише з Жадсоном. З Вілліаном за 3-4 роки, коли втрачатиме мотивацію, як і Жадсон. А можливо і раніше. Срну, Фернандінйо та Чигринського не продавати взагалі. Та і самі мабуть піти не схочуть.

Про команду. На даний момент Шахтар найстабільніша і найкраща команда України. Це факт. На мою думку це прямий доказ того, наскільки важливо мати клубну сргатегію і дотримуватись її. Команда безнадійно далеко в чемпіонаті, уже в півфіналі кубка і дуже близька до виходу з групи в Лізі Чемпіонів. Єдиний негатив цієї осіні - матч у Лондоні. Саме там ми побачили, що над психологією команди Луческу ще треба серйозно працювати. Адже в 1/8 буде ще важче.

От і все про Шахтар. До кінця грудня проаналізуємо всі команди нашого чемпіонату. А вже наступний огляд цін та важливості гравців усіх команд УПЛ буде в березні. Після зимового трансферного вікна мають бути зміни. Тоді і порівняємо. І так кожні три місяці. Отже матимемо можливість слідкувати за зміною трансферної ціни на гравців, вартості гравців команди вцілому.


Ну ни фига себе журналюга!!!
ChAiNikДата: Неділя, 26.12.2010, 15:57 | Сообщение # 85

Студент: 25
вболівальник
24.12.2010
Миколаїв
Offline
Quote (semeniuk)
Тільки от захист команди виглядає невпевнено.

Я б та не сказав. В центрі вже давно закріпилась зв"язка Чигриньский-Ракицький. Щоб так невпевнено, я б не сказав. Так іноді бувають помилки (це показав "Арсенал"), але Чигринський виправляє це своїми відомими довгими пасами. Ракицький теж дуже росте. Невпевнений захист - це нині у "Металіста". Ось там треба явно зміцнюватися новими гравцями.

Жадсон дійсно вже дуже здав. Це не той Жадсон, який дуже допоміг "Шахтарю" у КУЄФА. Часто тримається у тіні. Зовсім мене не вражає. Думаю, вже час йому йти з табору "гірників".

Щойно подумав, а чому ти не включив в список Луіса Адріано? А потім глянув на трансфермаркт і здивувався. Не знав що він такий "маленький" у ціні. Ще й дешевший від Жадсона. Дивно... wacko

Додано (26.12.2010, 14:57)
---------------------------------------------
До речі, трохи про тренерів. Недавно Юрій Сьомін знову підписав контракт з київським "Динамо". Хотілося від вас почути вашу думку, чи зможе він вивести "Динамо" хоча б на рівень "Шахтаря"? Я вважаю, що НІ. Думаю, що прихід Сьоміна - це наче топтання на місці без руху вперед. На мою думку, поки Суркіси не підуть з українського футболу (це вже так глобально. Щодо Гріши, то, мабуть, його вже викинуть з ФФУ)) і в Києві не буде досвідченого іноземного спеціаліста (іспанського, як у Дніпрі, чи італійського, німецького), тоді "Динамо" ніколи не підніметься нагору, на високий рівень, на якому вони колись були. Хоч там які б не були Сьоміни, Газзаєви і т.д. Та й парочці гравців не завадило б піти на пенсію. Тому ж Шевченку, який грає кожен третій матч, бо інші він пропускає через різні травми. Ну Шовкоський поки не погано стоїть у рамці, але вже пора давати дорогу молодим. Бо воротарю-вундеркінду Ковалю і Бойку не місце сидіти на лаві. Ну короче, там є багато проблем, які треба вирішувати.

semeniukДата: Понеділок, 27.12.2010, 14:08 | Сообщение # 86
robin

Лауреат: 12159
admin
24.03.2010
Луцьк
Offline
Тепер про Динамо.
Трансферна вартість гравців – 105 000 000 євро.
Середня трансферна вартість одного гравця – 3 620 690євро.
Найдорожчі гравці:
1. Мілевський– 10 000 000 євро
2. Вукоєвіч – 8 500 000 євро
3. Михалик – 7 000 000 євро
4. Шевченко – 7 000 000 євро
5. Гільєрме – 5 800 000 євро

Мілевський. Дуже суперечлива фігура в нинішньому Динамо. Його багато критикують, сміються з його падінь. Але при цьому фани забувають, про кількість голів Артема в сезоні. І що команда робила б, без цих голів і без самого Артема. Він наразі є незамінним для киян.
Однозначно, Артем - суперталант. Але є серйозні побоювання, що свій талант він повністю так і не розкриє. Таких називають непутьовими. В даному випадку відразу згадуються прізвища Леоненка, Рикуна. Гравців які могли стати зірками світового масштабу, але проблеми з режимом стали важливішими. Зараз щось подібне відбувається з Артемом. Я зовсім не збираюсь писати про його гуляння. Це його право. Як і право клубу все пробачати і ніяк не впливати на гравця.
Мені відразу згадуються слова фанів Динамо і журналістів декілька років тому. Коли Артем і Алієв грали і гуляли разом. Тоді всі в один голос говорили, що Алієв погано впливає на Артема, що Артему таких друзів і не треба. Тепер добре видно, хто на кого погано впливав.
Милевського продавати не можна. Особливо зараз, коли без нього ніяк. Та і нікуди він сам не піде, де ще будуть таке терпіти. А от ще одного форварда високого рівня треба купувати, щоб Артем відчував конкуренцію. Щоб спустився на землю, і трошки підлікував зіркову хворобу.

До Огнєна Вукоєвича взагалі жодних питань чи претензій.
Дуже стабільний гравець, високого рівня. Як на мене, найкращий гравець Динамо останніх років. На полі він не помітний настільки, як гравці атаки. Але без нього буде катастрофа.

Тарас Михалик дуже нестабільний.
Хоча як він може грати і в захисті, і в опорній зоні ми добре знаємо. На зимових зборах треба серйозно додавати, набирати обертів. Тоді це буде серйозна бойова одиниця на полі. Зараз же Тарас виглядає доволі посередньо, чергуючи доволі хороші матчі з такими, про які краще не згадувати.

Шева робив все що міг.
Язик не повернеться йому в чомусь дорікнути. Інколи його ставало навіть шкода. Може він і шкодує про повернення в Динамо. Його кликали і в США і в арабські країни. А він вирішив повернутись в рідний клуб. Тільки от клуб цей виявився не вартий Шеви. На краще завершення кар’єри заслуговує Андрій, тому хочеться вірити що з поверненням Сьоміна все налагодиться. А виграти на завершення кар’єри Лігу Європи було б непогано. Тільки от зі здоровям останнім часом проблеми. Спина, спина…

Гільєрме. Взагалі гравець хороший.
Але як ми бачимо, з молодими гравцями треба вміти працювати. Буде дуже прикро, якщо його талант в Києві так і не розкриють. А бразилець міг би серйозно підсилити атаку команди. Та враховуючи, що до Києва їде Сьомін, який не побачив того таки таланту в Гільєрме, з бразильцем можна починати прощатися

Висновок. Серед п’яти найдорожчих гравців команди три українці. Михалика, Вукоєвича, Шеву не відпускати в жодному випадку. Гільєрме думається таки продадуть, хоча це і буде визнання власного промаху, і ще неспроможності працювати з перспективними гравцями. А от Милевського можна було б і продати, але треба мати гідну заміну. А замінити навіть такого, далеко не ідеального Артема, не має ким. Селекціонери, ау!

Про команду. Тут важко щось писати, не виходячи за рамки. Все можна описати одним словом – провал. У всьому.
Був, здавалось, непоганий тренер – Газзаєв. Почав будувати свою команду, свій стиль. Але тільки почав, не більше. Взагалі команда при Газзаєві грала дивно. У першому таймі безліч стовідсоткових моментів, цікава гра. У другому – жах. Згадайте домашній матч з БАТЕ. Це яскравий приклад. А насправді кожен матч команди проходив за схожим сценарієм. Тут причини на мою думку наступні:

Газзаєв не зміг нормально готувати команду фізично. І це при тому, що гравці відзначали – бігали на зборах дуже багато.
Поганий мікроклімат у команді. Це найбільший промах тренера. Він зі своїм характером дістав усіх гравців, єдиного колективу просто не було. Згадується, коли з’явилась інформація, що Газік може очолити збірну Росії, тамтешні гравці почали обурюватися. Причина – характер тренера.
Безглузда трансферна політика. Про Попова вже багато сказано. Додати нічого. Бертольйо треба дати час, треба повірити в нього, попрацювати. А його взяли і вілразу ж почали вимагати. Дивний тренер. А от Андре. Писати нічого не буду, лише процитую слова Леоненка в нещодавньому інтерв’ю, про Андре: « Вот купили уже легендарного Андре – так мне рассказывали некоторые люди, что во время его первых тренировок в Динамо-2 царил шок: этот вот талант, как выяснилось не владеет элементарными футбольными навыками! Элементарными!». Без коментарів.
Взагалі ситуація з Динамо заслуговує окремої статті. Та, мабуть, не варто.


Ну ни фига себе журналюга!!!
ChAiNikДата: Понеділок, 27.12.2010, 14:21 | Сообщение # 87

Студент: 25
вболівальник
24.12.2010
Миколаїв
Offline
Quote (semeniuk)
Був, здавалось, непоганий тренер – Газзаєв. Почав будувати свою команду, свій стиль. Але тільки почав, не більше.

Так, я пам"ятаю як він тільки почав. Перші два тури в УПЛ і дві розгромні перемоги. Там рахунки були десь по 5:0. Точно вже не пригадую... Я вже думав, що "Шахтарю" не жити)) Але всі знаю. що було далі...

Quote (semeniuk)
А виграти на завершення кар’єри Лігу Європи було б непогано.

Сорі, за таку безпардонність, але ти в це дійсно віриш? О_о Хіба що з іншою командою....
QcumberДата: Понеділок, 27.12.2010, 18:14 | Сообщение # 88

Професор: 539
друг
29.03.2010
Днепропетровск
Offline
Хм... А куда делась статья о Шахтере? mellow ChAiNik, верни ее, если можно. Или помести в раздел Статьи. smile
ChAiNikДата: Понеділок, 27.12.2010, 18:50 | Сообщение # 89

Студент: 25
вболівальник
24.12.2010
Миколаїв
Offline
Qcumber, вона не в цьому розділі)) Вона в в темі "Змагання в Україні")).
QcumberДата: Понеділок, 27.12.2010, 21:07 | Сообщение # 90

Професор: 539
друг
29.03.2010
Днепропетровск
Offline
Ааа... Сорри, не заметил biggrin biggrin biggrin
Форум Мегаспорта » Спорт » Футбол » Трансфери (Про гравців та тренерів)
Пошук:

Mega Team © 2024