Субота, 18.05.2024, 11:26
МЕГАСПОРТ
Вітаю Вас Гість | RSS
Головна | Чемпіонат Італії - Сторінка 11 - Форум Мегаспорта | Реєстрація | Вхід
[ Нові повідомлення · Учасники · Правила форуму · Пошук · RSS ]
Модератор форуму: semeniuk  
Форум Мегаспорта » Спорт » Футбол » Чемпіонат Італії (Lega Nazionale Professionisti Serie A)
Чемпіонат Італії
RomtsjaДата: Неділя, 22.04.2012, 23:19 | Сообщение # 301

Лауреат: 4099
Рада Мегаспорту
12.11.2009
Кузнецовск
Offline
Эх... зря красную все же судейка дал...

semeniukДата: Вівторок, 24.04.2012, 09:15 | Сообщение # 302
robin

Лауреат: 12159
admin
24.03.2010
Луцьк
Offline
Не хотілось навіть нчого писати після матчу.
Важко на щось розраховувати, так часто пропускаючи на виїзді по 3-4 мячі.


Ну ни фига себе журналюга!!!
RomtsjaДата: Середа, 25.04.2012, 21:59 | Сообщение # 303

Лауреат: 4099
Рада Мегаспорту
12.11.2009
Кузнецовск
Offline
фуууххх... ну и попили кровушки нашей с Олегом аудсайдеры... главное для меня что есть победа! И кто бы вы думали её принес?))) Марко Борьелоо забил первый гол за Юве... возможно ему многое простят за этот гол...
А так игра Юве была просто отвратительной... расслабились после Ромы видать...


МатематикДата: Середа, 25.04.2012, 23:52 | Сообщение # 304

Лауреат: 5658
кэп
03.11.2009
Чернівці
Offline
Мілан ще пізніше відскочив, на 86 Боатенг зробив свою справу. Всім важко наприкінці сезону і всім треба залишитись в серії А smile

З повагою - математик
сухОФруктДата: Понеділок, 30.04.2012, 01:16 | Сообщение # 305

Лауреат: 7466
Рада Мегаспорту
11.02.2010
Київ
Offline
дуже цікава ситуація намальовується в серії А...4 команди (Наполі, Удінезе, Інтер та Лаціо) мають рівну кількість пунктів...і скоріш всього їм розбератись хто яке місце займе з 3 по 6...далі ще є Рома, яка відстає на 4 пункти, але 3 тури замало щоб щось змінити!

"To strive, to seek, to find, and not to yield"
МатематикДата: Четвер, 03.05.2012, 00:03 | Сообщение # 306

Лауреат: 5658
кэп
03.11.2009
Чернівці
Offline
Quote (сухОФрукт)
4 команди (Наполі, Удінезе, Інтер та Лаціо)


Парма та Сієна наразі руйнують цю магію цифр, але все одно буде гаряче в останніх турах.


З повагою - математик
сухОФруктДата: Четвер, 03.05.2012, 02:16 | Сообщение # 307

Лауреат: 7466
Рада Мегаспорту
11.02.2010
Київ
Offline
ех Мілан, Мілан...це нада була та нічия дома з Болоньєю?! а зараз могло бути порівну...хоча тепер варто готуватись до дербі!!!!і нехай віддадуть чемпіонство, но тільки щоб перемогли у Інтера!!!!

"To strive, to seek, to find, and not to yield"
сухОФруктДата: Понеділок, 07.05.2012, 20:10 | Сообщение # 308

Лауреат: 7466
Рада Мегаспорту
11.02.2010
Київ
Offline
Ромця, вітаю з чемпіонством! smile віддаємо титул в надійсні руки до наступного сезону, а там заберемо назад на тримале зберігання biggrin
Розчарований черговою поразкою в дербі sad Щоправда слабеньке дерьі видалось, не таке емоційне, скоріше на рядовий матч схоже! Але гол Майкона просто шедевр! Амелія не мав ніяких шансів!

Надіюся що літом відбудеться підсилення! Найгноловніші позиції це звичайно ж воротар і захист! Потрібні як мінімум 2 центральних захисника: один уже на підсилення в пару Тіаго Сілві, а ще один на майбутнє, а також лівий захисник! Також потрібно позбутися баласту, наприклад Аквілані, толку від нього не має...і ще було б непогано трішки розпрощатись із пенсіонерами!Я розумію, що історію потрібно поважати, і тих хто її творив також! Але...це не значить, що потрібно їх тягнути все життя! Неста уже несправляється із швидкими грацями, Гаттузо сумніваюсь, що після такої тривалої паузи заграє нормально, та і Амброзіні уже староватий! потрібно давати шанс молоді! і будувати гру на ній! Надіюсь, що в новому сезоні Аллегрі буде більше довіряти молодим Ель Шаараві, Меркелю, центр надіюсь стабільно відіграє за участю Ночеріно і Боатенгом, надіюсь, що без травм відбудуться Тіаго Сілва і Абате, а також було б непогано, щоб тренер давав більше часу Лопесу, який як на мене дуже класно виглядав у довірених йому матчах...а ще було б круто,якби Пато взявся за голову! але не ту, за яку він зараз переживає із Сілвією Берлусконі, а ту що вище...хороший гравець, не хотілося б щоб він погубив свій талант...Але це все мрії...великі надії на наступний сезон! і для мене пріоритет ЛЧ, бо Серія А уже давно не показник в Європі!


"To strive, to seek, to find, and not to yield"
semeniukДата: Понеділок, 07.05.2012, 22:16 | Сообщение # 309
robin

Лауреат: 12159
admin
24.03.2010
Луцьк
Offline
Рома, з чемпіонством. Прекрасний сезон для Юве.
Олег, з тобою погоджуюсь на всі сто. В команді зараз повно лишніх гравців, втрата яких піде лише на користь.
Про вовків нічого писати не буду, швидше за все Енріке і в наступному сезоні буде головним. І це погано. Максимальний рівень команди при ньому 5-6 місце. Це така реальність.


Ну ни фига себе журналюга!!!
RomtsjaДата: Вівторок, 08.05.2012, 17:51 | Сообщение # 310

Лауреат: 4099
Рада Мегаспорту
12.11.2009
Кузнецовск
Offline
Дорогая компания "Киевстар", а именно "Домашний интеренет от Киевстар". Желаю вам обанкротится и гореть в аду вечно!!!! admin Из-за отсутствия инета я не увидел этого триуифа в живую, того триумфа которого я так ждал... да я знал результат смотря Принтер с Миланом... ну а теперь о притяном:

Спасибо вам ребята за поздравления! Мы действительно заслужили этот титул! Мы ждали этого долгих 6 лет, после всех тех неурядиц, ссылок, смены тренеров, неграмотного менеджмента... Браво команда Конте! Это действительно КОМАНДА с большой буквы в этом сезоне. Все ювентини во всем неимоверно счастливы. И чтобы там не говорили у нас 3-я!!!!! именно 3-я звёздочка на футболке! Думаю "Рома" и "Миланом" не будут против, а принтерщиков среди нас я что то не заметил)))


RomtsjaДата: Неділя, 13.05.2012, 19:44 | Сообщение # 311

Лауреат: 4099
Рада Мегаспорту
12.11.2009
Кузнецовск
Offline
Слёзы на глазах... слёзы одновременно счастья и печали... Сегодня в Серии А закончилась целая эпоха... Великий Алекс Дель Пьеро! Великий Пинтуриккио! Великий Il Capitano провел свой последний матч перед родными трибунами в футболке Юве. Да, будет еще финал кубка, но прощание было именно сегодня... круг почета, непрерывное аплодирование трибун наверное на протяжении получаса с момента замены Алекса, ну и как кульминация поднятие им кубка чемпиона Италии над головой!!! Блестящий сезон пройденный без поражений. Позже немножко позволю выкинуть сюда сентиментальных фоток...
Так же сегодня ностальгическое настроение должно быть и у моего оппонента... с Миланом попрощались тоже великие люди 2 из которых были частью Юве и не самой маленькой: Индзаги, Гаттузо, Дзамбротта, Неста и Зеедорф. И что символично и Дель Пьеро и Пиппо Индзаги забили в этих матчах.
Уходят кумиры детства....


сухОФруктДата: Неділя, 13.05.2012, 22:45 | Сообщение # 312

Лауреат: 7466
Рада Мегаспорту
11.02.2010
Київ
Offline
Да, дійсно сьогодні останній матч у футболці Мілана був у великих гравців, які творили історію Мілана, які вигравали разом з ним Серію А і Лігу чемпіонів, кубок Італії та міжконтинентальний кубок!!! хотілося б мені сьогодні побути на Сан Сіро щоб разом з усіма поаплодувати таким без сумніву великими футболістами як Grande Pippo, непрохідний Дженаро, геніальний Кларенс, Алесандро Неста та Джіанлука Дзамбротта!!!! низький вам уклін і дякую принесену радість перемог!!!! прикро звичайно, але рано чи пізно це мало статись...і надіюсь, що гравці це самі розуміють, щоб в нікого не залишилось обіди!

і так само уходить Алесандро дель П"єро! футболіст, якого я поважаю, хоч він і грає в Ювентусі...


"To strive, to seek, to find, and not to yield"
сухОФруктДата: Вівторок, 15.05.2012, 00:21 | Сообщение # 313

Лауреат: 7466
Рада Мегаспорту
11.02.2010
Київ
Offline
Ура, Мілан здихався ван Бомеля!!!! він тепер гратиме за ПСВ!!!! юху!!!! ще б Аквілані і Мексеса кудись поділи б....і саме головне - Ібрагімовіча!!!! biggrin

"To strive, to seek, to find, and not to yield"
RomtsjaДата: Вівторок, 15.05.2012, 01:16 | Сообщение # 314

Лауреат: 4099
Рада Мегаспорту
12.11.2009
Кузнецовск
Offline
Quote (сухОФрукт)
і саме головне - Ібрагімовіча!!!!

человека забившего за сезон 28 голов? wacko


сухОФруктДата: Вівторок, 15.05.2012, 01:31 | Сообщение # 315

Лауреат: 7466
Рада Мегаспорту
11.02.2010
Київ
Offline
Quote (Nosferatu)
человека забившего за сезон 28 голов?

дааааа!!!! неважливо скільки він забиває! важливо те, що поки він в мілані, вся гра буде будуватись через нього, всі м"ячі будуть іти на 1 людину...виходить, що всі мають пахати на нього!!! так було в Юве, так було в Інтері( тут особливо це було видно), і так є в Мілані....хоч Гвардіола не відійшов від своїх принципів! тому він в Барсі і не заграв, бо він не любить грати на когось, грати на команду! він любить бути в центрі уваги! Не люблю короче я його...ще один фактор того, що він як людина гімно, це те, що він провів класні сезони в Юве, але коли тих кинули в Серію Б, він перескочив в Інтер, в той час мабуть саму нелюбиму команду в Італії (бо пострадали всі, крім них), а потім транзитом через Барселону припхався в Мілан! це підтверджує те, що йому наплювати на команди в яких він грав, на вболівальників, які фанатіли від нього, коли він приносив їхнім командам перемоги, для нього важливий тільки він!


"To strive, to seek, to find, and not to yield"
сухОФруктДата: Понеділок, 16.07.2012, 16:24 | Сообщение # 316

Лауреат: 7466
Рада Мегаспорту
11.02.2010
Київ
Offline
Ще ніколи в житті я так не хтів, щоб Берлусконі продав Мілан комусь!!! Політика в команді зараз (і я навіть не про трансферну говору) не зрозуміла, ніяких чітких цілей, все якесь темне...А трансфери так то взагалі!!! Продати лідера свого захисту в той час, коли там сито!!! і заміни йому реально не має!!!Перспективну молодь пороздавати по орендах, а понабирати уже безнадійних гравців типу Аквілані і Мексес!!! Про Ібрагімовіча двояка думка...з однієї сторони - продайте його нахер в те ПСЖ! гроші заробите і зарплатну відомість скоротите...але ж нікого не залишиться аекватного!!! вічно травмований Пато, який схоже пішов по шляху Артема Мілевського і Алієва, Робіньо який загубив свої лідерські якості, Кассано не відомо скільки ще протягне...і хочуть купити Тевеса?! Ви що бл*?! Міняти шило на мило?! Ярмоленко, не здумай переходити зараз у Мілан!!! Я не песиміст, але я не вірю, що Мілан доб'ється чогось суттєвого в цьому сезоні...4 місце буде успіхом!

"To strive, to seek, to find, and not to yield"
RomtsjaДата: Субота, 11.08.2012, 17:07 | Сообщение # 317

Лауреат: 4099
Рада Мегаспорту
12.11.2009
Кузнецовск
Offline
ща посмотрел обзор первого тайма суперкубка с Наполи, который проходит в Пекине на "Птичьем гнезде". Так там до сих пор олимпийская символика на стадионе присутствует и надписи Beijing 2008 biggrin

QcumberДата: Понеділок, 13.08.2012, 08:43 | Сообщение # 318

Професор: 539
друг
29.03.2010
Днепропетровск
Offline
Да. biggrin Смотрел частично овертайм этого матча, и тоже удивился этому. Но, думаю, что не только эту символику оставили ОИ Пекину.

Ну Ювентус стал обладателем Суперкубка, хотя матч получился очень интересным. cool


Повідомлення відредагував Qcumber - Понеділок, 13.08.2012, 08:43
сухОФруктДата: Середа, 22.08.2012, 13:51 | Сообщение # 319

Лауреат: 7466
Рада Мегаспорту
11.02.2010
Київ
Offline
Тепер в Серії А дозволено на матч вносити в заявці не 18 гравців, а 23! Хоча від цього мало що зміниться, на заміну виходять всеодно ж три! просто ще 5 футболістів зможуть дивитися футбол із безпосередньої близкості до поля! biggrin

"To strive, to seek, to find, and not to yield"
RomtsjaДата: Неділя, 26.08.2012, 00:50 | Сообщение # 320

Лауреат: 4099
Рада Мегаспорту
12.11.2009
Кузнецовск
Offline
1 тур Серии А пошел! Мы спокойно обыграли Парму 2-0. Да там второй гол очень сомнительный, но думаю в любом случае проблем бы не возникло.

МатематикДата: Неділя, 26.08.2012, 12:54 | Сообщение # 321

Лауреат: 5658
кэп
03.11.2009
Чернівці
Offline
Я подивився лише перший тайм і пішов спати. Напад не відзначався. Але Юве контролював гру, перемога без варіантів.

З повагою - математик
semeniukДата: Неділя, 26.08.2012, 17:21 | Сообщение # 322
robin

Лауреат: 12159
admin
24.03.2010
Луцьк
Offline
Рома, а що там з Конте? На рік лишили дискваліфікацію?
В принципі в перемозі Юве не сумнівався. Парма така собі зараз.
А сьогодні ввечері Рома грає вдома з Катанією. Подивимось, подивимось)


Ну ни фига себе журналюга!!!
RomtsjaДата: Неділя, 26.08.2012, 17:27 | Сообщение # 323

Лауреат: 4099
Рада Мегаспорту
12.11.2009
Кузнецовск
Offline
Quote (semeniuk)
Рома, а що там з Конте? На рік лишили дискваліфікацію?

ну не год... 10 месяцев... апелляция не прошла((( ну ниче... Каррера дров ломать не будет, он полностью подконтролен Конте


RomtsjaДата: Неділя, 02.09.2012, 22:37 | Сообщение # 324

Лауреат: 4099
Рада Мегаспорту
12.11.2009
Кузнецовск
Offline
Себ Джовинко!!! Дубль! Юве уничтожает Удинезе!)

сухОФруктДата: Неділя, 02.09.2012, 22:44 | Сообщение # 325

Лауреат: 7466
Рада Мегаспорту
11.02.2010
Київ
Offline
Ювентус зараз далеко не в тій формі, як останні два роки, тому він ніякої конкуренції Юве скласти не зміг!

"To strive, to seek, to find, and not to yield"
RomtsjaДата: Неділя, 02.09.2012, 22:51 | Сообщение # 326

Лауреат: 4099
Рада Мегаспорту
12.11.2009
Кузнецовск
Offline
Quote (сухОФрукт)
Ювентус зараз далеко не в тій формі, як останні два роки, тому він ніякої конкуренції Юве скласти не зміг!

ну да самому себе попробуй конкуренцию составь biggrin


semeniukДата: Неділя, 02.09.2012, 22:57 | Сообщение # 327
robin

Лауреат: 12159
admin
24.03.2010
Луцьк
Offline
Так почався матч Роми і Інтера. Хочу перемогу smile

Ну ни фига себе журналюга!!!
RomtsjaДата: Понеділок, 03.09.2012, 00:41 | Сообщение # 328

Лауреат: 4099
Рада Мегаспорту
12.11.2009
Кузнецовск
Offline
Мишаня, у тебя отличный день сегодня! Мои поздравления!

MaxJokerДата: Понеділок, 03.09.2012, 02:32 | Сообщение # 329
Ливерпулец

Лауреат: 4823
Рада Мегаспорту
24.03.2010
Київ
Offline
Quote (Nosferatu)
Quote (сухОФрукт)
Ювентус зараз далеко не в тій формі, як останні два роки, тому він ніякої конкуренції Юве скласти не зміг!

ну да самому себе попробуй конкуренцию составь biggrin


Олег отжег biggrin
semeniukДата: Понеділок, 03.09.2012, 15:00 | Сообщение # 330
robin

Лауреат: 12159
admin
24.03.2010
Луцьк
Offline
Quote (сухОФрукт)
Ювентус зараз далеко не в тій формі, як останні два роки, тому він ніякої конкуренції Юве скласти не зміг!

biggrin biggrin biggrin

Quote (Nosferatu)
Мишаня, у тебя отличный день сегодня! Мои поздравления!


Дякую, Рома!
Правда, стільки позитивних емоцій за день не було давно, всі мої виграли smile
Рома дуже добре дивилась на Сан Сіро. Така команда в цьому сезоні зможе боротись за високі місця. от би ще дисципліну Освальдо поправити, ну от так в нього завжди. Дуже сподобався Флоренці, Бальцаретті просто шикарний, дуже хороше придбання. Таксідіс теж непогано.
Тотті до речі віддав в матчі найбільше точних передач - 60. Далі йде Гаргано з Інтера - 47. Ну і дві результативні передачі Тотті просто шикарні. Перша на Флоренці, як рукою мяч на голову накинув. Друга на Освальдо, теж розкішна.


Ну ни фига себе журналюга!!!
Форум Мегаспорта » Спорт » Футбол » Чемпіонат Італії (Lega Nazionale Professionisti Serie A)
Пошук:

Mega Team © 2024